Můžete kreslit lidi, kteří mají svou kopii Sex a vztahy


Můžete kreslit lidi, kteří mají svou kopii Sex a vztahy

Jak můžete očekávat, že lidé vás respektovat, pokud respektují sami? Nezapomeňte, že přitahujete lidi, kteří jsou rozšířením vaší osobnosti.

Přitahujete pouze ty lidi, kteří jsou vaší kopií. To může být těžké rozpoznat, ale budete vyzváni tyto jedovaté lidem ve vašem životě.

nemusíte hledat, ale energii, kterou vyzařuje, zapojit lidi, které chcete oslovit.

Můžeš to ukončit?

Naučte lidi, které přitahujete

Můžete se poučit z vašich chyb. Ne každý selhání je selhání. Je to příležitost uvědomit si, že děláte něco špatně.

Totéž s lidmi. Naučte se o všem, co se děje kolem. Ç Zavři oči! Lidé, které jste obklopili, jsou kopií toho, kdo jste.Může se vám líto, protože jste trpěli životním prostředím. Všimli jste si však, že příběh se opakuje?

Neváhejte své partnery.

Nesmíte spadnout do role oběti. Je důležité si uvědomit, že problém může být sám. Pravděpodobně děláte něco špatně, pokud jste neustále konfrontováni se stejným typem lidí.

Možná neříkáte, co si myslíte od začátku. Můžete poslouchat nebo umožnit svému partnerovi převzít kontrolu nad vaším vztahem. Pokud tak učiníte,

nebudete moci být s nikým jiným. Jste schopni to ukončit. Stačí, abyste dbali na to, jak se chováte.

Například, pokud si přestat milující osoba byla ve vztahu po dobu několika měsíců, a to vždy děje, problém je, že ho idealizovat od začátku.

Přijmeme lásku, kterou si zasloužíme

Rešpektujete se? Milujte sebe Ceníte si? Jedná se o jednoduché otázky, ale neříkejte je příliš rychle.

Někdy si myslíme, že odpověď je ano, když to není opravdu pravda. Pokud lidé nakreslíte, nebudete respektovat, snad

byste měli přemýšlet o tom, že jste nerespektují sami. Možná se pokoušíte dát tuto důležitou odpovědnost ostatním. Proč říkají, že tě milují, kdy to opravdu není? Možná proto, že nejste schopni milovat sami sebe, protože čeká na ostatní miloval vás, takže máte pocit, spokojený, a nikoli jako prázdný.

Můžete využít vztahů k útěku z toho, čeho se bojíte: osamělost.

Ačkoli se můžete záměrně pokusit najít někoho, kdo tě doplňuje,

podvědomě, láska, kterou si zasloužíš, je považována za velmi málo. Pokud si nehodnotíte sebe sama, lidé, které přitahujete, vás nebudou moci ocenit.

Jak zjistíte, že nemáte ani čas si dát sebe? Možná si myslíte, že si nezasloužíte tolik lásky, že nejste dost dobrý pro někoho, koho jste bezcenný, že jste o nic méně atraktivní než všichni ostatní ...

Není to pravda! Přestaňte se srovnávat sami se sebou a sebezničte se.

Jste originální, jedinečný a zasloužíte si to nejlepší. Pokud si myslíte jinak, nebude vás šťastná a nebude přitahovat člověka, který může do vašeho života přinést něco. Přijměte sebe a zjistěte, kdo jste

Jenom proto, že žijete ve svém těle, neznamená, že znáte sebe sama.

Pokud se identifikujete s výše uvedeným, před vámi je dlouhá cesta. Musíte milovat osobu, kterou vidíte každé ráno v zrcadle. ◊ Navzdory vašim nevýhodám a slabostem jste jedinečný, přirozený, krásný!

Nenechte své myšlenky utopit v hluku. Buďte opatrní, abyste zjistili, co opravdu chcete. Zjistěte, co vás dělá šťastným a odstranit vše, co nepřináší něco pozitivního k vašemu životu.

To platí i pro akce, které vás přitahují.

Lidé, které přitahujete, neubližují vám samy. Pozvete je do svého života. Zastavte ztrácet čas a energii a snažíte se je změnit. Zastavte, že jste neměli štěstí, protože se vám to stalo. Nyní je čas jednat, je čas zaměřit se na sebe.

Neměli byste hledat jiné věci, které vám chybí, protože to nedávají.

Z tohoto důvodu se budete cítit prostě prázdný. Lidé přijdou do vašeho života a mnozí z nich nezůstanou navždy.

Ten, kdo vás nikdy neopustí, na koho se vždy můžete spolehnout, je vaše. Takže milujte sebe a postarat se o sebe, protože si to zasloužíte.


Nepokládejte se na něčí problémy!

Nepokládejte se na něčí problémy!

Někteří lidé mají špatnou schopnost vytvářet své vlastní problémy a pak se plakat s hořkými slzami, když situace zmizí. Jistě, máte také pár známych tohoto druhu. Takoví lidé sami ztuhnou barvu, dostanou se do nepříjemných situací a pak se obávají, že budou uvězněni, což samy řídili. Nejnebezpečnější důsledkem tohoto chování je, že lidé, kteří hledají pro své vlastní problémy, často se „přetáhnout“ do potíží i lidem kolem sebe, přimět je, aby starat o morálních a osobních dilemat a problémů ostatních lidí.

(Sex a vztahy)

Stárnutí ve společnosti lidí, s nimiž se cítíte mladý

Stárnutí ve společnosti lidí, s nimiž se cítíte mladý

Být mladý v duši - je to synonymum sociální péče a zdraví. Chcete-li být v dokonalém stavu mysli, obklopte se s lidmi, kteří nejsou vůči vám lhostejní. Víme, že stárnutí je nepříjemný proces. Nejprve se nakonec odhodíte od optimismu a optimismu. Starší věk má určitou kvalitu života. Existuje bolest v kolenou a nohy nejsou tak rychlé, aby se držely krok s vašimi plány.

(Sex a vztahy)