Můžete kreslit lidi, kteří mají svou kopii Sex a vztahy


Můžete kreslit lidi, kteří mají svou kopii Sex a vztahy

Jak můžete očekávat, že lidé vás respektovat, pokud respektují sami? Nezapomeňte, že přitahujete lidi, kteří jsou rozšířením vaší osobnosti.

Přitahujete pouze ty lidi, kteří jsou vaší kopií. To může být těžké rozpoznat, ale budete vyzváni tyto jedovaté lidem ve vašem životě.

nemusíte hledat, ale energii, kterou vyzařuje, zapojit lidi, které chcete oslovit.

Můžeš to ukončit?

Naučte lidi, které přitahujete

Můžete se poučit z vašich chyb. Ne každý selhání je selhání. Je to příležitost uvědomit si, že děláte něco špatně.

Totéž s lidmi. Naučte se o všem, co se děje kolem. Ç Zavři oči! Lidé, které jste obklopili, jsou kopií toho, kdo jste.Může se vám líto, protože jste trpěli životním prostředím. Všimli jste si však, že příběh se opakuje?

Neváhejte své partnery.

Nesmíte spadnout do role oběti. Je důležité si uvědomit, že problém může být sám. Pravděpodobně děláte něco špatně, pokud jste neustále konfrontováni se stejným typem lidí.

Možná neříkáte, co si myslíte od začátku. Můžete poslouchat nebo umožnit svému partnerovi převzít kontrolu nad vaším vztahem. Pokud tak učiníte,

nebudete moci být s nikým jiným. Jste schopni to ukončit. Stačí, abyste dbali na to, jak se chováte.

Například, pokud si přestat milující osoba byla ve vztahu po dobu několika měsíců, a to vždy děje, problém je, že ho idealizovat od začátku.

Přijmeme lásku, kterou si zasloužíme

Rešpektujete se? Milujte sebe Ceníte si? Jedná se o jednoduché otázky, ale neříkejte je příliš rychle.

Někdy si myslíme, že odpověď je ano, když to není opravdu pravda. Pokud lidé nakreslíte, nebudete respektovat, snad

byste měli přemýšlet o tom, že jste nerespektují sami. Možná se pokoušíte dát tuto důležitou odpovědnost ostatním. Proč říkají, že tě milují, kdy to opravdu není? Možná proto, že nejste schopni milovat sami sebe, protože čeká na ostatní miloval vás, takže máte pocit, spokojený, a nikoli jako prázdný.

Můžete využít vztahů k útěku z toho, čeho se bojíte: osamělost.

Ačkoli se můžete záměrně pokusit najít někoho, kdo tě doplňuje,

podvědomě, láska, kterou si zasloužíš, je považována za velmi málo. Pokud si nehodnotíte sebe sama, lidé, které přitahujete, vás nebudou moci ocenit.

Jak zjistíte, že nemáte ani čas si dát sebe? Možná si myslíte, že si nezasloužíte tolik lásky, že nejste dost dobrý pro někoho, koho jste bezcenný, že jste o nic méně atraktivní než všichni ostatní ...

Není to pravda! Přestaňte se srovnávat sami se sebou a sebezničte se.

Jste originální, jedinečný a zasloužíte si to nejlepší. Pokud si myslíte jinak, nebude vás šťastná a nebude přitahovat člověka, který může do vašeho života přinést něco. Přijměte sebe a zjistěte, kdo jste

Jenom proto, že žijete ve svém těle, neznamená, že znáte sebe sama.

Pokud se identifikujete s výše uvedeným, před vámi je dlouhá cesta. Musíte milovat osobu, kterou vidíte každé ráno v zrcadle. ◊ Navzdory vašim nevýhodám a slabostem jste jedinečný, přirozený, krásný!

Nenechte své myšlenky utopit v hluku. Buďte opatrní, abyste zjistili, co opravdu chcete. Zjistěte, co vás dělá šťastným a odstranit vše, co nepřináší něco pozitivního k vašemu životu.

To platí i pro akce, které vás přitahují.

Lidé, které přitahujete, neubližují vám samy. Pozvete je do svého života. Zastavte ztrácet čas a energii a snažíte se je změnit. Zastavte, že jste neměli štěstí, protože se vám to stalo. Nyní je čas jednat, je čas zaměřit se na sebe.

Neměli byste hledat jiné věci, které vám chybí, protože to nedávají.

Z tohoto důvodu se budete cítit prostě prázdný. Lidé přijdou do vašeho života a mnozí z nich nezůstanou navždy.

Ten, kdo vás nikdy neopustí, na koho se vždy můžete spolehnout, je vaše. Takže milujte sebe a postarat se o sebe, protože si to zasloužíte.


Sister - víc než jen kamarád, to je - kus našeho srdce

Sister - víc než jen kamarád, to je - kus našeho srdce

Sex a vztahy Sisters - víc než jen kamarád. Spojení mezi nimi jde daleko za rodinu. Jsou vždy připraveni k vzájemné podpoře a stát se pevnou podporou. Samozřejmě, že jsou každodenní hádky nad jakýmikoli málo věcí, které naplní jejich dětství a dospívání jako boj o oblečení, stálé hospodářské soutěži a křičeli na sebe.

(Sex a vztahy)

Projít mnoho bouří, k dosažení míru

Projít mnoho bouří, k dosažení míru

Sex & Vztahy Jak víme, dalajlama uvedl, že je nemožné dosáhnout míru ve světě, pokud nechcete nejprve najít ho v jeho vlastní mysli a srdce. Ve skutečnosti, v každodenním životě nebudete snažit reagovat na problémy zbytku světa. Dost, "být v pořádku", a svět vlastně znamená klid. považovat za objektivní problém ukončit dotěrné myšlenky mírové prostředky.

(Sex a vztahy)