Lék kašel, chřipka a alergie pomocí přírodních prostředků cibulkou


Lék kašel, chřipka a alergie pomocí přírodních prostředků cibulkou

Přiznej to, v zimě vám zase špatně cítil, protože nemrtvých? Možná jste tak chlupatá o chřipce? Jste unaveni z nudných alergií? V tomto článku se dozvíte více o užitečných vlastnostech cibule, které vám pomohou dostat kašel, alergie a dokonce i chřipku.

střídání ročních období vede k oslabení imunitního systému a dělá tělo náchylnější k chřipce a dalších respiračních onemocnění,zejména v chladném období. Ačkoliv tato onemocnění jsou poměrně časté a jsou poměrně snadno léčit, jsou vždy doprovázeny řadou nepříjemných příznaků, které nedovolují, aby lidé plnit své obvyklé funkce.

V současné době na trhu existuje mnoho produktů a léků k urychlení obnovy, ale doporučujeme věnovat pozornost domácí přírodní prostředky, které vám pomohou rychle zbavit nepříjemných příznaků onemocnění dýchacích cest bezpečně.

Naštěstí tyto nástroje jsou velmi snadné vařit, a obsahují také cenově dostupné produkty, které jsou na prodej po celý rok.

Dnes se s vámi podělíme o recept na přírodní lék proti onemocněním dýchacích cest na bázi cibule. Věřte tomu nebo ne, ale tento produkt s výraznou chutí může zmírnit kašel a snížit alergie a další respirační onemocnění.

Zkuste tento nástroj v praxi a ujistěte se, že je to efektivní!

Užitečné vlastnosti cibule

Cibule jsou neuvěřitelně užitečný výrobek, který byl po mnoho staletí používán po celém světě. Díky svým nutričním prvkům se dápříležitost nalézt v množství kulinářských receptů a léků.

cibule obsahuje velké množství síry, které nejen dává zvláštní chuť zeleniny, ale zodpovědný za jeho antibakteriální, antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, a topřes ně, a to zelenina je tak účinná v boji proti různým nemocem. Také

, cibule obsahuje velké množství vitaminů A a C, které jsou nezbytné pro posílení imunitního systému a v boji proti patogenům, které mají vliv na lidské zdraví.

Cibule zlepšuje stav kůže, snižuje riziko vývoje kardiovaskulárních onemocnění a stimuluje činnost tělního odběrového systému.

Navíc, cibule je diuretikum, protožepomáhá odstranit přebytečné tekutiny z těla, což často vede k zánětu tkání.

Tato zelenina je velmi účinný nástroj v boji proti onemocnění dýchacích cest vzhledem k jeho expektorans a protizánětlivé vlastnosti. Cibule pomáhají zmírnit podráždění v krku, snižují kašel a hyperemii. vysoký obsah živin

cibule pomáhá zabíjet viry choroboplodné zárodky a bakterie, které vedou ke vzniku chřipky, angíny a astma. Kromě toho, cibule obsahují antihistaminikum sloučeniny, které neutralizují patogenů

alergie.Jak udělat přírodní lék založený na cibulové

Tento účinný nástroj založený

cibule je přírodní antibiotikum, které má schopnost střílet první příznaky onemocnění dýchacích cest. Kromě toho, cibule nejen zlepšit své zdraví v průběhu nemoci, ale defang účinky škodlivých mikrobů.

Vzhledem k tomu, cibule je schopna nasytit příznivé bakteriální flóry,

znamená na základ zvyšuje imunitní odpověď na patogeny a vytváří ochrannou bariéru proti těmto útokům onemocnění. Složení :

 • 3 cibule 2 stroužky
 • citronové šťávy 1 lžíce medu 1 polévková lžíce (25 g) Příprava
 • :

Peel cibule a rozseká ji do několika velkých kusů.

 • Nalijte cibuli do stacionárního mixéru a přidáme citronovou šťávu a česnek.
 • Smíchejte směs na homogenní konzistenci a poté ji protáhněte přes gázu.
 • Pokud se zdá, že výsledná směs je příliš tlustá, přidejte do ní několik polévkových lžic vody a střílejte znovu.
 • Když je přípravek připraven,
 • umístěte jej do skleněné nádoby denně .Před konzumací
 • oslaďte nápravu medem . Metody aplikace

: Během prvních příznaků respiračního onemocnění

 • vzít jednu polévkovou lžíci přípravku každé čtyři hodiny. Když vaše pohoda zlepšuje, sníží počet schůzek na dva za den.
 • Chcete-li zabránit nachlazení a chřipce, můžete vzít jednu lžíci cibule lék na prázdný žaludek. K dalšímu vybavení

cibule Přestože hlavním cílem vozidlo vychází z cibule je omezit první příznaky respiračního onemocnění vzhledem k jeho blahodárné vlastnosti, má

schopnost zlepšit celkové zdraví a práv. příklad, znamená pomoci s cibulí:

chrání kardiovaskulární a oběhový systém

 • úlevě od bolesti kloubů a svalů
 • zabránit vzniku infekce močových cest
 • prevenci poruchy zažívání a střevní problémy
 • odstranit kožní problémy, včetně plísní a bradavic
 • hojit popáleniny a povrchové rány
 • snížení bolesti při menstruaci
 • světelná skvrny a stopy po akné na obličeji
 • zmírnit ušní bolest
 • na vědomí!

Mějte na paměti, že každý člověk

prostředky cibule může jednat jinak , v závislosti na povaze onemocnění a stabilitu imunitního systému.Můžete použít cibuli

jako alternativní způsob léčby nebo doplňky k hlavním lékům proti respirační nemoci .Nepoužívejte víc než přípustnou normu, protože i tento přírodní lék může mít vedlejší účinky v důsledku nadměrné dávky.


Jak udržet mladé ruce

Jak udržet mladé ruce

Přírodní prostředky Mnoho žen nezačínají ani přemýšlet o péči o pokožku rukou, dokud si všimnete jejich malé ruce nevypadají jako předtím. Kůže vysušuje a ztrácí pružnost. Ale pokud se začnete pečovat o kůži v mladém věku, můžete odložit předčasné stárnutí rukou. V dnešním článku poskytneme několik tipů, které pomohou udržet ruce mladých lidí neporušené.

(Lidových opravné)

šťáVa z červené řepy pro mozek. Je to skvělé!

šťáVa z červené řepy pro mozek. Je to skvělé!

ČErvená řepa má intenzivní čerstvou zemitou chuť. Mnozí milují jeho chuť. Přidává se do zdravých receptů a fantastických přírodních džusů. Podle několika studií, měli pít jen sklenici řepné šťávy denně ke zvýšení průtoku krve do mozku. Pomůže vám to do značné míry snížit demence a další degenerativní nemoci.

(Lidových opravné)