3 Způsoby, jak se zbavit frustrace a stát se silnější


3 Způsoby, jak se zbavit frustrace a stát se silnější

Cítíte spleť v krku a bolesti břicha. Dýchání se mění. Jste v srdci zklamání a zvedl vás do pasti. Ale můžete to nechat.

Pozitivní stránka zklamání je, že vám dává příležitost se naučit a uvědomit si, že jste to udělali špatně a najít řešení, které se znovu neublíží.

Za tímto účelem je důležité vynaložit úsilí na úpravu některých získaných návyků, které mohou být zcela nevhodné, jako například čekání.

Koneckonců, prakticky každé vysoké očekávání narazí a dovolí realitě, aby na svém místě. V tuto chvíli přijde zklamání.

Dnes chceme zvážit 3 způsoby, jak se po frustraci dále pohybovat.

1. Mluvte o tom, co se cítíte

Nejlepší způsob, jak se zbavit frustrace a zesílit, je motivovat to, co cítíte. nejen sdílet své pocity s ostatními lidmi, ale také překonat zátěž duše.

Věřte tomu nebo ne, rozhovor ve vašem hlase vám umožní pochopit něco, co byste nevěděli, kdybyste o tom mlčeli.

Například můžete zjistit, že vytvořili falešný obraz osoby, která vás učinila přesvědčením, že to není ten, pro nějž je publikována.

Kromě toho mluvit o tomto vám pomůže ovládat své emoce. Uvidíte, že vaše emoce jsou blízko k povrchu, a náhle začnete plakat nebo explodovat v hněvu.

Důležité rozpoznat je, identifikovat a co je nejdůležitější, zbavit se negativních emocí. Takže nebudou v naší duši hluboce zakořeněni a my jim budeme moci dovolit, aby se po jejich cestě dále pohybovali.

Budete se cítit mnohem lépe, jakmile toto břemeno úplně zmizí ze srdce, nenechávejte nic za vámi.

2. Proč jste se učil?

Každá zkušenost, dobrá nebo špatná, učí něco nového, který nás činí zralými a nejlepšími lidmi. Frustrace je součástí tohoto, takže byste se neměla cítit jako oběť. Místo toho musíte vidět výhody.

V našich životech se stávají různé situace, čím víc se dozvídáme o sobě a ostatních.

jsme získali možnost vidět své vlastní limity, když se setkáme s novými lidmi , věděl, jak určité míry jsme je idealizovat stát, který chceme, aby byly.Můžeme si uvědomit, že jsme očekávali příliš mnoho od někoho jiného a je to nebezpečná hra.

Lidé se mohou chovat jinak a mohou nás překvapit nejmenšími změnami. Bez čekání na někoho z nich se zachráníme před utrpením.

3. Důvěřujte lidem znovu

To je nejtěžší, ale nejdůležitější:

naučit se znovu důvěřovat lidem, i kdyby vás mohli opět rozčarovat. Ne všichni lidé jsou stejní, ale také nemůžeme žít slepě. Všichni se najednou mohou stát další osobou.

Stává se to. Naším velkým problémem je, že i nadále očekáváme, že se všechno stane způsobem, jakým chceme.

Je důležité důvěřovat lidem, ale vzhledem k tomu, že jste se právě naučili.

Nechte očekávání a idealizaci. Zavřete oči a držte se reality. Je to těžké, ale s trpělivostí to dokážeš. Užijte si své vztahy v současnosti - je to nejchytřejší řešení

, i když je to těžší.

Vytváříme iluze, které nemají smysl, a sní o fantastickém životě s nadějnou budoucností díky těm, kteří nás dnes dají radost.Nebudou zradit vás, ale slepí se odjedou a

se setkáte tváří v tvář skutečnosti.

Tentokrát jsi byl oslepený a je čas si uvědomit, co se děje. Není zklamání, pokud jsou vaše oči otevřené od začátku.

Když přijmout, že zklamání je něco přirozeného

, který je součástí procesu učení, nebudete vystaveni stejným chybám. Místo toho se z nich dostanete silnější.Proč jsme zvyklí na zívání emocí

Jste zvyklíte přestat emoci? Pak tento článek je pro vás! Zjistěte, proč se jídlo zlepšuje a jak se zbavit tohoto zvyku.


„Láska hormony“ oxytocin má nevýhodu

„Láska hormony“ oxytocin má nevýhodu

Sex a Vztah slova lze jen stěží popsat něco tak intenzivní, čistou a magický as pocitem, že dává oxytocin, také známý jako „láska hormony“. Současně nás to ovlivňuje biologicky i emocionálně. Oxytocin je někdy nazýván hormonem lásky, molekulou obejmu, chemií štěstí a chemickým vzorem rodičovství. Například oxytocin je při narození velmi důležitý.

(Sex a vztahy)

Proč je tak těžké projít mezery vztahů

Proč je tak těžké projít mezery vztahů

Bolest a utrpení velmi závisí na tom, jak dlouho jste spolu. Vztahy jsou snadněji přežít, pokud trvaly jen několik měsíců, na rozdíl od toho, kdybyste byli spolu po mnoho let. V každém případě je důležité vědět, jak změnit novou stránku, i když někdy to nedokážeme. Nechte se pohybovat Proč je pro nás tolik obtížné odtrhnout se od našeho bývalého partnera?

(Sex a vztahy)