Použití skořice pro zahradnictví


Použití skořice pro zahradnictví

Skořice - Toto je koření, které pochází ze Srí Lanky.Vědciprokázali, že tento koření má nádherné vlastnosti, které jsou přínosné pro zdraví a krásu.

Používá se v pokrmech a dezertech, protože mnoho lidí miluje tento koření díky své příjemné vůni a chuti. Skořice pomáhá normalizovat cholesterol a je užitečná pro ty, kteří majídiabetes.

Ale dnes se zaměříme na její využití v zahradnictví. Univerzálnost tohoto koření, získaného jako výňatek ze stejnojmenného stromu, se může stát vynikajícím spojencem v procesu kultivace krásných rostlin. Používání skořice pro zahradnictví

Roztavená skořice může být použita k ošetření rostlin. Je možné dosáhnout úžasných výsledků při napájení směsi rostlin.

Vzhledem k tomu, škorice je přirozený fungicid, můžete se zbavit houby, hmyzu, chránit výhonky,

stejně jako vyléčit poškozené rostliny. Kromě toho je tento produkt přírodní, zdravý a ekonomický, ideální pro zahradnické účely. Také číst:

Tajné vlastnosti skořice 1. Skořice chrání rostliny před hmyzem

Skořice je skvělá pro lidi, ale ne pro hmyz. Proto, když jsou napadeny mravenci nebo hmyz, který může poškodit nově vysazené rostliny, nezoufejte. Můžete je snadno zbavit, pokud přidáte trochu tohoto koření.

Chcete-li mít kontrolu nad škůdci,

prostě musíte pokropit tento koření kolem rostliny, nebo na jakémkoli jiném místě, kde žít nechtěný hmyz, aby se z nich zbavil. 2. Tento koření odstraňuje houby

Huba - to je další nepřítel rostlin. Když vidíte stopy plísní na rostlinách, nasypete je mletou skořicí, abyste přestali šíření houby a plísně.

Pokud je problém vážný, stojí za to vyčištění rostliny z houby. Pokud houba v půdě, můžete vyměnit půdu, nebo hrnce, ve kterém rostlina klíčí.

Nicméně, pokud plíseň v rostlinách,

posypeme mleté ​​skořice stejný závod zastavit množení plísní a zbavit špatného vzhledu rostliny.Podobně, pokud je houba v půdě, přidejte do půdy trochu skořice, abyste obnovili její stav a obnovili zdraví rostliny. 3. Zbavte se nemoci

Při

růst ovoce a zeleniny nechtějí ublížit sazenice, protože klíčí a nebude sklizeň ovoce a zeleniny.Semena nebo sazenice mohou být ovlivněny houbovým chorobám

, které vyplývají z různých druhů hub nebo špatném stavu půdy.Aby se předešlo těmto důsledkům, je nutné přidat trochu skořice na humus nebo půdu, kde plánování rostlina rostlin. 4. Cinnamon

sazenicemi pro výsadbu by neměla používat chemikálie stimulovat růstové hormony.

můžete jen přidat mleté ​​skořice na kořenech rostlin, které chcete zasadit.Toto koření - je to skvělý způsob, jak ušetřit peníze, protože není nutné kupovat drahé přípravky na ochranu rostlin.

Pokud existují různé problémy, které znemožňují získat dobrý výsledek v zahradnictví, tam je perfektním řešením. Níže je recept pro efektivní antifungální látky, která je hlavní složkou skořice. Složení

  • půl litru vody 2 drceného aspirin
  • 1 lžíce skořice (10 g)

Příprava Umístěte všech složek v kontejneru.

  • ponechte po dobu 12 hodin.
  • Po obešel 12 hodin, kmene směs a nalít vodu do jiné nádoby.
  • namočit sazenice do směsi po dobu dvou hodin.
  • zasadil jako obvykle.
  • Aspirin sloužit jako katalyzátor pro růst a skořicí - fungicid.

Pokud jste zbývající směs, nalít ji, protože to nemůže být uložen po použití.Přečtěte si také:

Jak pěstovat rozmarýn, petržel a máty home

5. Úpravna Při prořezávání nebo pletí rostlin, rostliny mohou být poškozeny, je zde velká šance

jim pomohla obnovit v případě poškození bodového posypeme skořicí.Tím se zabrání dalšímu onemocnění nebo poškození rostlin a zlepšení procesu obnovení rostliny.

Všechny tyto skvělé tipy k použití při zahradničení. Skořice je také přirozenou cestou a má nádhernou vůni.

Neváhejte a používat tuto rostlinu,

zjistíte, jak vaše rostliny rychle rostou, jsou zdravé a silné. Ujistěte se, že máte ve spíži, mletá skořice, to může vyřešit mnoho problémů v zahradě.


Voda se skořicí, jablkem a citrónem vám pomůže zhubnout

Voda se skořicí, jablkem a citrónem vám pomůže zhubnout

Přírodní prostředky pro přípravu vody s skořice, jablka a citronu trvá méně než 20 minut, takže neberte tento čas každý den pro své zdraví. Kdo se nepokusil, otevřete tento nápoj pro sebe! Všichni víme, že přírodní léčiva samy o sobě nemohou jen udělat zázrak. I když mají mnoho vlastností, jako jsou nově vyvinuté programy detoxikace, je však třeba vzít v úvahu určité nuance.

(Lidových opravné)

Připravte lék na léčbu plic od 8 gg

Připravte lék na léčbu plic od 8 gg

Plíce hrají mimořádnou roli v našem životě. Koneckonců, jsou odpovědné za zajištění kyslíku potřebného buněk, a odstraňování oxidu uhličitého. Také se účastní řady dalších procesů kromě dýchání . Navíc plíce filtrují částice a škodlivé znečišťující látky, které lidé vdechují z prostředí. Problém však spočívá v tom, že toto tělo je tak složité a něžné, že někdy hromadění toxinů a infekcí může zhoršit jeho zdraví.

(Lidových opravné)