Ztráta přátelům je tak bolestivé jako součást milovaného Sex a vztahy


Ztráta přátelům je tak bolestivé jako součást milovaného Sex a vztahy

Během svého života budete muset nechat několik přátel a navazovat nové známosti. Totéž platí propartnery. Vše má svůj vlastní konec, ale existují nové počátky, ne méně překvapivé a plné štěstí.

Pravděpodobně už víte, že existují různé druhy přátelství. Srdce může začít cítit tak blízko a silné jako určitá osoba, že se stane nedílnou součástí každodenního života.

To platí zejména pro ženy. Ve skutečnosti, podle studie zveřejněné v časopise „epidemiologie a Community Health“ ( „epidemiologie a veřejného zdraví“), rodinné vztahy mají významný dopad na životy a zdraví žen, zatímco fyzickou a psychickou pohodu v pořádku polovina lidstva mohou výrazně zlepšit podporu svých přátel.

Proto v mnoha případech ztráta přátel prostřednictvím hádky nebo jakéhokoli jiného problému někdy ovlivňuje lidi stejně jako dokončení romantických vztahů.

Pojďme si o tom promluvit trochu víc.

Přátelství, važ, denní podpůrný systém

Budete velmi zajímavé vědět, že přátelství - je vyjádřením závazku, který je vlastní nejen pro muže. Podle studie zveřejněné v časopise „Time“, šimpanzi, paviáni koně, hyeny, sloni a delfíny lze také spustit „nejlepší přátele.“

Vliv přátelství na emoční svět člověka je obtížné přeceňovat. Také nemusíte říkat, že ne všechny skutečné přátele, protože pravděpodobně věrným lidem lze spočítat na prstech jedné ruky.

Z tohoto důvodu jste se pravděpodobně již setkal s různými projevy přátelství.

Doporučujeme číst: "Špatné a dobré lidi. Kdo dělá nám radost

Friends pomoci pečovat o své zdraví

Podle výzkumu, provedené na University of Virginia, kde pocity přátelství mezi dvěma lidmi je reálné a vzájemná, začnou cítit stejné emoce.

 • Síla empatie je tak silná, že může být dokonce detekována lékařskými testy , jako například MRI.
 • Pokud je člověk v nebezpečné situaci a jeho přítel si to také uvědomuje, reagují stejně.
 • Zóny mozku spojené se strachem a hrozbou jsou aktivovány oběma přáteli.
 • Přátelství je zdrojem každodenní podpory, kde najdete klid, radu a pohodlí. Takže můžete uvolnit své problémy, zmírnit stres a napětí, uvolnit a udělat svůj svět bezstarostný.
 • Pokud se vzít v úvahu mnoho „výhod“ opravdové přátelství, můžete vidět, jak silný vliv na osoby, mohou mít situaci, kdy blízký přítel není v jejím životě.

Rozpad s vaším nejlepším přítelem nebo přítelkyní

Obvykle zlomit silné přátelství nebo odvrátit od někoho kvůli různým důvodům.

 • Náhlá změna zájmů, zrada, lhát, podvádění, hádky. Existuje mnoho důvodů, proč můžete přijít o přítele. Další důsledky však vždy pociťují dva lidé.
 • Když přerušíte vztahy s přáteli, pak projde stejným bolestivým bojem, jako v případě rozloučení s partnerem. Za prvé, je období vztek a popření. Člověk nechápe, jak se to všechno stalo.
 • Pak přichází fáze otázek. Snažíte se najít důvody pro takový konec vztahu.
 • Postupně začínáte období smutku, po kterém přijde přijetí. Vidět článek o

pravé lásky, která ignoruje let vrásky a časMnozí lidé nemají zcela pochopit, jak můžete srovnávat ztrátu přítele k separaci, ale existuje dost lidí, kteří mají takový silný citový vztah (které jsme diskutovali dříve), že jim takové změny jsou velmi obtížné. Život po ztrátě

kamarády potřebují vědět, že lidé přijdou do vašeho života a půjde k němu, vzal s sebou část a pomáhá vám rostou.

Ztráta přátel, kteří ve vašem srdci skutečně získali zvláštní místo, zanechá ránu, která se nikdy nezahojí.

 • Když můžete, zkuste
 • zaměřit se na dobré vzpomínky, které vás spojují. Pokud si dávat pozor jen na to, co způsobilo prasknutí, bude odpor akumulovat jen víc a nechcete, aby se nové známosti. Život nám dává hodně lekcí a musíme se naučit důstojně je. Bez ohledu na to, co se vám stalo, nikdy nezavřete své srdce od teplých pocitů nebo příležitosti najít nové dobré přátele.
 • Přátelství je nejlepší lék, který můžete najít.


Babičky - to je štěstí prarodičů

Babičky - to je štěstí prarodičů

V případě vnoučat je posláním prarodičů vštípit hodnoty a dát jim emocionální dědictví, které pomáhá dětem být nejlepšími lidmi. Babičky tvoří novou generaci, která dává hodně světla a naděje každému členovi rodiny. Pro prarodiče je toto spojení zvláštní, kromě toho je pro obě strany velmi důležité. Pojďme přemýšlet o něčem důležitém: teď je říkáme "prarodiče", i když ve skutečnosti tito lidé jsou velmi aktivní, nezávislí a stále mladí.

(Sex a vztahy)

Obnovit vztah s bývalým partnerem: stojí za to nebo ne?

Obnovit vztah s bývalým partnerem: stojí za to nebo ne?

Vztahy odhalují nesrovnalosti, které mohou vést k nevyhnutelné paralýze . Někdy se však rozhodnete obnovit spojení s bývalým. Mám se vrátit k bývalému partnerovi? Ve skutečnosti všechno závisí na okolnostech, které vedly k přestávce, stejně jako na důvodu, proč jste přemýšleli o obnovení vztahu. Například návrat k bývalému partnerovi prostřednictvím osamělosti je falešným rozhodnutím.

(Sex a vztahy)