Ztráta přátelům je tak bolestivé jako součást milovaného Sex a vztahy


Ztráta přátelům je tak bolestivé jako součást milovaného Sex a vztahy

Během svého života budete muset nechat několik přátel a navazovat nové známosti. Totéž platí propartnery. Vše má svůj vlastní konec, ale existují nové počátky, ne méně překvapivé a plné štěstí.

Pravděpodobně už víte, že existují různé druhy přátelství. Srdce může začít cítit tak blízko a silné jako určitá osoba, že se stane nedílnou součástí každodenního života.

To platí zejména pro ženy. Ve skutečnosti, podle studie zveřejněné v časopise „epidemiologie a Community Health“ ( „epidemiologie a veřejného zdraví“), rodinné vztahy mají významný dopad na životy a zdraví žen, zatímco fyzickou a psychickou pohodu v pořádku polovina lidstva mohou výrazně zlepšit podporu svých přátel.

Proto v mnoha případech ztráta přátel prostřednictvím hádky nebo jakéhokoli jiného problému někdy ovlivňuje lidi stejně jako dokončení romantických vztahů.

Pojďme si o tom promluvit trochu víc.

Přátelství, važ, denní podpůrný systém

Budete velmi zajímavé vědět, že přátelství - je vyjádřením závazku, který je vlastní nejen pro muže. Podle studie zveřejněné v časopise „Time“, šimpanzi, paviáni koně, hyeny, sloni a delfíny lze také spustit „nejlepší přátele.“

Vliv přátelství na emoční svět člověka je obtížné přeceňovat. Také nemusíte říkat, že ne všechny skutečné přátele, protože pravděpodobně věrným lidem lze spočítat na prstech jedné ruky.

Z tohoto důvodu jste se pravděpodobně již setkal s různými projevy přátelství.

Doporučujeme číst: "Špatné a dobré lidi. Kdo dělá nám radost

Friends pomoci pečovat o své zdraví

Podle výzkumu, provedené na University of Virginia, kde pocity přátelství mezi dvěma lidmi je reálné a vzájemná, začnou cítit stejné emoce.

 • Síla empatie je tak silná, že může být dokonce detekována lékařskými testy , jako například MRI.
 • Pokud je člověk v nebezpečné situaci a jeho přítel si to také uvědomuje, reagují stejně.
 • Zóny mozku spojené se strachem a hrozbou jsou aktivovány oběma přáteli.
 • Přátelství je zdrojem každodenní podpory, kde najdete klid, radu a pohodlí. Takže můžete uvolnit své problémy, zmírnit stres a napětí, uvolnit a udělat svůj svět bezstarostný.
 • Pokud se vzít v úvahu mnoho „výhod“ opravdové přátelství, můžete vidět, jak silný vliv na osoby, mohou mít situaci, kdy blízký přítel není v jejím životě.

Rozpad s vaším nejlepším přítelem nebo přítelkyní

Obvykle zlomit silné přátelství nebo odvrátit od někoho kvůli různým důvodům.

 • Náhlá změna zájmů, zrada, lhát, podvádění, hádky. Existuje mnoho důvodů, proč můžete přijít o přítele. Další důsledky však vždy pociťují dva lidé.
 • Když přerušíte vztahy s přáteli, pak projde stejným bolestivým bojem, jako v případě rozloučení s partnerem. Za prvé, je období vztek a popření. Člověk nechápe, jak se to všechno stalo.
 • Pak přichází fáze otázek. Snažíte se najít důvody pro takový konec vztahu.
 • Postupně začínáte období smutku, po kterém přijde přijetí. Vidět článek o

pravé lásky, která ignoruje let vrásky a časMnozí lidé nemají zcela pochopit, jak můžete srovnávat ztrátu přítele k separaci, ale existuje dost lidí, kteří mají takový silný citový vztah (které jsme diskutovali dříve), že jim takové změny jsou velmi obtížné. Život po ztrátě

kamarády potřebují vědět, že lidé přijdou do vašeho života a půjde k němu, vzal s sebou část a pomáhá vám rostou.

Ztráta přátel, kteří ve vašem srdci skutečně získali zvláštní místo, zanechá ránu, která se nikdy nezahojí.

 • Když můžete, zkuste
 • zaměřit se na dobré vzpomínky, které vás spojují. Pokud si dávat pozor jen na to, co způsobilo prasknutí, bude odpor akumulovat jen víc a nechcete, aby se nové známosti. Život nám dává hodně lekcí a musíme se naučit důstojně je. Bez ohledu na to, co se vám stalo, nikdy nezavřete své srdce od teplých pocitů nebo příležitosti najít nové dobré přátele.
 • Přátelství je nejlepší lék, který můžete najít.


Neuvěřitelná roli matek v našem životě

Neuvěřitelná roli matek v našem životě

Den matek v různých zemích klesá v různých dnech , ale většina lidí slaví to na začátku května. Historie této svátky se datuje do roku 1865, kdy se americká americká Anna Maria Reeves Jarvis rozhodla uspořádat samostatný den, aby se setkala s ostatními matkami. Chtěli sdílet zkušenosti a diskutovat o roli matek ve společnosti, kde jsou odpovědnosti žen obecně a matek velmi podceňovány.

(Sex a vztahy)

Womens moudrost: tyto pět pravdy zná pouze ženy

Womens moudrost: tyto pět pravdy zná pouze ženy

ŽEny mají vlastní sílu, odvahu a intuici. Nakonec všechny tyto vlastnosti pomáhají jim dosáhnout svých cílů a kontaktují ostatní konstruktivně, zvláštním způsobem. Womens moudrost je skutečný poklad hodnot, který inspiruje novou generaci. Ačkoli tyto rysy jsou neodmyslitelné nejen pro ženy, ale především se projevují mezi zástupci slabého pohlaví.

(Sex a vztahy)