3 Způsoby, jak se zbavit podbradku


3 Způsoby, jak se zbavit podbradku

zdravotnictví Čelisti, oblast pod bradou - jedná se o hromadění tukové tkáně. V průběhu času se stává vážným estetickým problémem. Stejně jako u jiných částí těla, kde se hromadí tuk tolik, povislé kůže na bradě může dojít jak u žen a mužů, a to zejména v dospělosti.

Proč se objeví "tváře"? Hromadění tuku v této oblasti je obvykle způsoben tím, obezity nebo nadváhy, špatné návyky jako je sedavý způsob života, kouření, špatné stravovací návyky, genetika nebo hormonální změny související s věkem.

Když člověk překročí 28 nebo 30, hladina hormonů již není tak vysoká jako předtím. Po 30 letech doby samozřejmě nekončí, a hormonální faktory pozv'yazuyut se vznikem přebytku tukuprojeví. To je důvod, proč se tento nepříjemný problém objevuje jak u žen, tak u mužů.

Od tohoto období života, mnozí lidé mají problémy s obsahem tuku v určitých oblastech, a to nejen pod bradou, ale také v jiných částech těla, jako jsou: břicho, boky, záda a hýždě.

Jak můžu zabránit tomu, aby se druhá brada stala nebo ji snížila?

Stejně jako v jiných oblastech, kde lokalizovaných nahromaděné tuku bradu - také obtížné situaci. Chcete-li se zbavit přebytečného tuku, musíte skutečně vyvinout zvláštní úsilí. Mnoho lidí s nadváhou a obezitou úspěšně klesl několik nebo dokonce desítek kilogramů pomocí diety a cvičení.

však mohou zapomenout na práci na bradě a jako výsledek, tato oblast není v souladu a krása pidtyahnutosti zbytek těla. Co lze udělat, aby se zabránilo dvojímu bradu nebo omezit rozsah problému? Boj s stagnace

kapalné nadměrné konzumace alkoholu, cukru a soli, je spojena s výskytem těchto hrozných „tváří“. Tyto faktory nejen zvýšit množství tuku v těle a způsobují dopravní zácpy a tekutiny - různé části těla, jako je obličej vypadat oteklé.

důležité konzumovat výše uvedené výrobky s mírou a pít více vody tak, aby tělo bylo vlhký. Paradoxně, jen nedostatek tekutiny a přispívá k jeho zpoždění, a jiných škodlivých látek.

Bojujte s alegory pro jídlo

Lidé s nesnášenlivostí nebo alergiemi na určité potraviny, jako je citlivost na glutén nebo syndrom dráždivého střeva, mají větší šanci na udušení na kůži. Pokud zánět žaludku a břicha unešený, znamená to, že váš trávicí systém není něco, že v důsledku toho může dojít kdvojitou bradu.

Podle Mezinárodní organizace pro poruchy funkčního edému je příčina tohoto zánětu nejasná, ale plyny, které se hromadí ve střevě, se zdá být spojeny s těmito faktory.

Cvičení k redukci brady

Doporučujeme poslouchat nejen výše uvedené doporučení, protože jiným účinným způsobem, jak se zbavit druhé brady, je pravidelné cvičení. Pomáhají vyřešit problém nadměrného tuku na krku a tvářích. Tyto cvičení jsou ideální alternativou k metodě radikální chirurgické intervence, navíc, abyste mohli zabránit opětovnému výskytu nepořádků na kůži.

  • Začněte

    zakončit hlavu stranou a držet ji v této poloze, dotknout se patra jazyka. Opakujte cvičení 10 až 15 krát. Naklonit hlavu na druhou stranu a zopakovat cvičení.

  • Lehněte si na zádech, uvolněte svaly obličeje a pak zkuste ohnout hlavu, dokud se vaše brada téměř nedotkne hrudníku . Cvičení 10krát, postupně se zvyšuje na 50.Na konci tohoto jednoduchého zahřívání: sedněte si na židli a držte pevně záda proti ní. Pak nakloní hlavu zpět, aby se podívala na strop. V této pozici zkuste
  • vytáhnout hlavu dopředu , jako kdyby se snažil líbat strop. Cvičení opakujte několikrát a uvolněte se.Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité provádět cvičení neustále a trpělivě.

Nemusíte vidět výsledky hned, ale krok za krokem dosáhnete vašeho . Pokud je brada příliš vysoká, pravděpodobně je nutné poradit se specialistou a zvážit další možnosti, jako je chirurgická intervence.


Domácí bylinný vlasový kondicionér zvýšit svou krásu

Domácí bylinný vlasový kondicionér zvýšit svou krásu

Po pokusu náš bylinný domácí klimatizaci, budete si uvědomit, že to je prostě úžasné. Bez takových prostředků to není možné. Kondicionéry pomáhají posilovat vlasy . Zároveň se rozhodnou běžné problémy, jako jsou například: v suchu, třepení a nadměrné ztrátě. Obvykle jsou klimatizační jednotky aplikovány před šamponem nebo po něm.

(Krása)

Přirozené metody osvětlení vlasů

Přirozené metody osvětlení vlasů

V kosmetickém průmyslu jsou vždy lidé, kteří chtějí mít lehčí vlasy. Důvody jsou odlišné od jejich osobních vkusů a módy . Někdy však chceme vyhnout se syntetickým, chemickým způsobům osvětlení. Naštěstí existují další možnosti. Nejlepší je zvolit přirozený způsob osvětlení, který zahrnuje různé alternativy, které postupně zesilují barvu vlasů.

(Krása)