3 Způsoby, jak se zbavit podbradku


3 Způsoby, jak se zbavit podbradku

zdravotnictví Čelisti, oblast pod bradou - jedná se o hromadění tukové tkáně. V průběhu času se stává vážným estetickým problémem. Stejně jako u jiných částí těla, kde se hromadí tuk tolik, povislé kůže na bradě může dojít jak u žen a mužů, a to zejména v dospělosti.

Proč se objeví "tváře"? Hromadění tuku v této oblasti je obvykle způsoben tím, obezity nebo nadváhy, špatné návyky jako je sedavý způsob života, kouření, špatné stravovací návyky, genetika nebo hormonální změny související s věkem.

Když člověk překročí 28 nebo 30, hladina hormonů již není tak vysoká jako předtím. Po 30 letech doby samozřejmě nekončí, a hormonální faktory pozv'yazuyut se vznikem přebytku tukuprojeví. To je důvod, proč se tento nepříjemný problém objevuje jak u žen, tak u mužů.

Od tohoto období života, mnozí lidé mají problémy s obsahem tuku v určitých oblastech, a to nejen pod bradou, ale také v jiných částech těla, jako jsou: břicho, boky, záda a hýždě.

Jak můžu zabránit tomu, aby se druhá brada stala nebo ji snížila?

Stejně jako v jiných oblastech, kde lokalizovaných nahromaděné tuku bradu - také obtížné situaci. Chcete-li se zbavit přebytečného tuku, musíte skutečně vyvinout zvláštní úsilí. Mnoho lidí s nadváhou a obezitou úspěšně klesl několik nebo dokonce desítek kilogramů pomocí diety a cvičení.

však mohou zapomenout na práci na bradě a jako výsledek, tato oblast není v souladu a krása pidtyahnutosti zbytek těla. Co lze udělat, aby se zabránilo dvojímu bradu nebo omezit rozsah problému? Boj s stagnace

kapalné nadměrné konzumace alkoholu, cukru a soli, je spojena s výskytem těchto hrozných „tváří“. Tyto faktory nejen zvýšit množství tuku v těle a způsobují dopravní zácpy a tekutiny - různé části těla, jako je obličej vypadat oteklé.

důležité konzumovat výše uvedené výrobky s mírou a pít více vody tak, aby tělo bylo vlhký. Paradoxně, jen nedostatek tekutiny a přispívá k jeho zpoždění, a jiných škodlivých látek.

Bojujte s alegory pro jídlo

Lidé s nesnášenlivostí nebo alergiemi na určité potraviny, jako je citlivost na glutén nebo syndrom dráždivého střeva, mají větší šanci na udušení na kůži. Pokud zánět žaludku a břicha unešený, znamená to, že váš trávicí systém není něco, že v důsledku toho může dojít kdvojitou bradu.

Podle Mezinárodní organizace pro poruchy funkčního edému je příčina tohoto zánětu nejasná, ale plyny, které se hromadí ve střevě, se zdá být spojeny s těmito faktory.

Cvičení k redukci brady

Doporučujeme poslouchat nejen výše uvedené doporučení, protože jiným účinným způsobem, jak se zbavit druhé brady, je pravidelné cvičení. Pomáhají vyřešit problém nadměrného tuku na krku a tvářích. Tyto cvičení jsou ideální alternativou k metodě radikální chirurgické intervence, navíc, abyste mohli zabránit opětovnému výskytu nepořádků na kůži.

  • Začněte

    zakončit hlavu stranou a držet ji v této poloze, dotknout se patra jazyka. Opakujte cvičení 10 až 15 krát. Naklonit hlavu na druhou stranu a zopakovat cvičení.

  • Lehněte si na zádech, uvolněte svaly obličeje a pak zkuste ohnout hlavu, dokud se vaše brada téměř nedotkne hrudníku . Cvičení 10krát, postupně se zvyšuje na 50.Na konci tohoto jednoduchého zahřívání: sedněte si na židli a držte pevně záda proti ní. Pak nakloní hlavu zpět, aby se podívala na strop. V této pozici zkuste
  • vytáhnout hlavu dopředu , jako kdyby se snažil líbat strop. Cvičení opakujte několikrát a uvolněte se.Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité provádět cvičení neustále a trpělivě.

Nemusíte vidět výsledky hned, ale krok za krokem dosáhnete vašeho . Pokud je brada příliš vysoká, pravděpodobně je nutné poradit se specialistou a zvážit další možnosti, jako je chirurgická intervence.


Jak zacházet s vlasy před spaním

Jak zacházet s vlasy před spaním

Zdraví Většina z nás péče o vlasy v průběhu dne, kdy to spadne pod vlivem různých faktorů, které mohou oslabit a poškodit ji. Večer vlasy - je nejlepší způsob, jak se bránit nějaké destruktivní účinky, a tím, že ji poskytnou živiny a dává mu čas na zotavení. Existuje mnoho různých procedur a doporučení, které vám pomohou pečovat o své vlasy před spaním, takže můžete využívat doby odpočinku se zotavit.

(Krása)

10 Negativních účinků stresu

10 Negativních účinků stresu

Stres je pocit fyzického a emocionálního stresu, který může vyplynout ze situace frustrace, hněvu nebo nervozity. V malých množstvích je stres považován za normální a pozitivní, protože někdy vám může pomoci vyhnout se nebezpečným nebo špatným situacím. Nicméně z větší části vede k negativním důsledkům, proto, že se vyskytuje nekontrolovatelným způsobem a za okolností, které mohou bránit zdravé kvalitě života.

(Krása)