Cvičení tón obličeje a snížit vrásky


Cvičení tón obličeje a snížit vrásky

Health pochyb o tom mít, aby se naše tělo bude zdravé a v dobré kondici, musíme se také postarat o naší tváři. To je důvod, proč jsme dnes s vámi podělit o tyto každodenní cvičení se naučíte, jak zpomalit příznaky stárnutí a prevenci vrásek na obličeji.

Jelikož tvář rychle odráží škody způsobené časem, je důležité poskytnout potřebnou péči. K tomu musíte dodržovat zdravou výživu s ovocem, zeleninou a spoustou vody. Také byste se měli snažit, aby se užitečné a zdravé návyky, například provést mírné cvičení, dobrý spánek, vyhnout se konzumaci alkoholu a situace, které způsobují stres.

Na trhu existuje mnoho vrásek, které jsou rozhodně velmi účinné, ale jsou poměrně drahé. Z tohoto důvodu se v tomto článku navrhujeme některé cviky na tónobličej, který také účinně bojovat vrásky na obličeji a nestojí cent. Prostě potřebujete strávit několik minut denně jejich výkon, to je všechno. Je to velmi snadné! Cvičení na tón

snížit tvář vrásky

stát před zrcadlem po sprchování a přesunout všechny obličejové svaly po dobu alespoň deseti minut. Příležitost můžete udělat i před spaním.

Zlepšete tón a posilujte oční víčka

Podívejte se co nejvíce, pak doprava a doleva. Musíte udělat čtyři přístupy s dvaceti opakováními na každé straně, odpočívat dvě minuty před každým přístupem.

udržujte tón tvářích a lícní kosti

Je to velmi jednoduché cvičení: Zavřete ústa a tváře nafouknout do úst naplněné vzduchem. Musíte také posunout jazyk zprava doleva. Proveďte tři přístupy pro patnáct nebo dvacet opakování.

Ujistěte se, že vaše rty jsou zdravé a krásné

Otevřete ústa co nejširší a zahrnovat zuby rty. Opravte se v této poloze a počítajte až deset, pak pomalu zavřete ústa. Odstraňte svaly před opakováním. Proveďte pět opakování. Zbavte vrána k nohám

zmáčknout a stiskněte konečky prstů na vrásky v této oblasti pohybovat nahoru a dolů. Pamatovat ...

Masáž obličeje přinese stejné výsledky, protože působí na tkáně, což pomáhá zmírnit škody způsobené na kůži. Můžete provádět všechny tyto masáže, kde se často objevují vrásky.

Můžete udělat masáž tváře deset minut ráno a odpoledne. Je-li to možné, vezměte několik kapek sladkého mandlového oleje, který také hydratuje pokožku.

Před provedením některé z těchto cvičení pro obličej, je důležité, aby krém na celé ploše obličeje stimulovat a připravit kůži. V důsledku toho budou cvičení mnohem efektivnější.


Odstranění plyamok pihy a krása

Odstranění plyamok pihy a krása

Mnoho lidí musí čelit temné plyamky a pihy, které mohou někdy dráždit je nebo vypadat neatraktivní. Různé faktory ovlivňují kůži každý den. Mohou změnit svůj vzhled, tak není divu, že někdy začnete pozorovat malé poškození nebo odchylky . Dobrou zprávou je, že nemusíte utrácet spoustu peněz na drahé kosmetické přípravky pro osvětlení nebo odstranění tmavých míst.

(Krása)

8 Jednoduchých tipů zkrotit nepoddajné vlasy

8 Jednoduchých tipů zkrotit nepoddajné vlasy

Beauty Vlasy má tendenci rozdělit, pádě, hubený ... A vůbec, může docházet ke ztrátě lesk a krásu. Proto je nezbytná péče o všechny typy vlasů. Problém nezbedných, kudrnatých vlasů má mnoho důvodů. Ty mohou být chemické zpracování s použitím fén na suché žehličky nebo rovnání poškozených vlasů a kulmy je následující: Chcete-li mít kudrnaté vlasy, ale také vysušovat ji.

(Krása)