3 šťáVy, který zlepšuje krevní oběh v nohách


3 šťáVy, který zlepšuje krevní oběh v nohách

Přírodní produkty zdravé krevní oběh zajišťuje napájení celého těla. Celý náš život závisí na tom, jak dobře probíhá krevní oběh.

Může existovat dojem, že krevní oběh nezávisí na vás. Samozřejmě, že mají přímý vliv na průtok krve nemůžete, ale životní styl, který si vyberete mohou výrazně usnadnit práci srdce a cév.

Cirkulační poruchy někdy zůstávají bez povšimnutí. Nicméně, dříve nebo později si začnete všimnete jejích následků. Patří mezi ně nevolnost, únava, otoky nohou, křeče, chlad v končetinách, hvězdy a zabírají s žílami - bércový začátek. Podle studie

španělského Institutu flebologie, dnes téměř 30% dospělé populace trpí chronické žilní nedostatečnosti. To je velmi častý problém mezi ženami.

Jak mohu zmírnit toto nepohodlí u nohou? Krevní oběh je jedním z nejdůležitějších procesů v lidském těle. Ale někdy je to ještě horší v důsledku špatné návyky a nezdravá strava, vzhledem k vlivu stresu a nemoci. Když k tomu dojde, lidé spěchají do lékárny.

Nicméně ne každý ví, že v některých případech mohou být léky nahrazeny přírodními léky. V dnešním článku se dozvíte džusy, jejichž použití vám přinesou nějakou úlevu, ale také přispět ke zlepšení krevního oběhu v nohou.Takže, zjistěte, jaké jsou šťávy!

1. šťávy z ananasu, meloun, třešně a zázvoru Ingredience

  • 2 plátky ananasu 1 plátek melounu 1 šálek vody
    • 10 čerstvé třešně 1 lžíce nastrouhaného čerstvého zázvoru
    • Making věří, že tato šťáva je jak chutné, a užitečné. Má všechny přírodní ingredience, které bojují zánět a velmi dobře stimulují krevní oběh v nohou a chránit vaše tělo před dehydratací.
    • Měli byste také vědět, že třešně a zázvor pomůže zmírnit bolest- je přírodní analgetikum. Pouze několik třešně denně může pomoci postupně se zbavit tohoto nepříjemný pocit tíhy v nohou, bolesti a křeče. To je skvělý nástroj.
    • Tuto šťávu můžete pít při návratu domů z práce. Proč? Vzhledem k tomu, že je dokonale hydratuje vaše tělo a může být buď energetický nápoj, který vám bude účtovat energii na odpoledne.
    • Chcete-li vařit, prostě nakrájejte na kusy ananas a meloun, vyjměte třešně a přidejte vše do mixéru. Mezitím vařte vodu a přidejte zázvor. Nechte to pár minut. Jakmile je perník připraven, promíchejte všechny ingredience, dokud nebude získána homogenní hmota. Je to naprosto snadné!
    • Tato šťáva je nejlépe podávaná za studena. Obnoví zdraví vašich nohou a obnoví krevní oběh.

    2. přírodní šťávy z grapefruitu a borůvky Ingredience

     • 1 grapefruit 1 šálek vody 10
      • borůvky 1 lžíce čerstvého zázvoru Příprava

      Tento čerstvý džus lze označit za skutečný poklad vitaminů a minerálních látek, které mohou přispět ke zlepšení krevního oběhu v nohách. Grapefruit je bohatý na vitamín C a antioxidanty. Tyto látky mají pozitivní vliv na zdraví vašeho srdce.

      A nezapomeňte na výhody borůvek. Borůvky z borůvek - dobře, jen spousta živin a vitamínů. Ale takové jsou nejenom borůvky, ale také listy a semena.

      A lidé říkají, že borůvky mohou léčit mnoho nemocí, a je to pravda, není divu, protože to je tak široce používán v lidovém léčitelství.

      Pokud jsou k dispozici ve vašem místním obchodě nebo na trhu, neváhejte a kupte je a vždy se snažte je přidat do své stravy. Borůvka má velký obsah antokyaninů a proantokyanidinů, pigmentů, které dávají černou tmavou barvu.

      To vše pomáhá posílit stěny žil a tepen. Borůvky jsou velmi užitečné! V tomto receptu, přidáme trochu zázvor do šťávy, který, jak víte, je to ideální pomocník pro snížení zánětu a bolesti.Chcete-li připravit tuto šťávu, potřebujete jeden grapefruit. Zbavte se jí šťávy. Vezměte pán, přidejte 1 šálek vody, grapefruitový džus a 1 polévkovou lžíci zázvoru. Připravte vývar. Když je nápoj hotový, promícháme všechny ingredience v mixéru a nezapomeňte přidat čerstvé borůvky. Pokud bude šťáva mít homogenní konzistenci - je připravena k použití. Nejlepší je pít studené.

      • Doporučujeme pít tuto šťávu na půl hodiny před obědem a vzít třikrát týdně.
      • 3. šťáva z mrkve, ananas, celer a petržel Ingredience

      • 1 mrkev 1 plátek ananasu 1 šálku vody
        • 2 celer stonky několik větvičky petržele Příprava

         Připravte šťávy velmi snadno.

         • Získáte šťávu, která je nejen výživné, ale také pomoci očistit tělo. Obsahuje všechny podstatné prvky pro vyčistit vaše tělo od toxických látek a zároveň posilovat žíly a zlepšovat krevní oběh. Nezapomeňte v tomto receptu používat petržel. Proč?
         • Petržel je tráva, kterou obvykle používáme jako koření pro různé saláty. A není to špatné, protože petrželí účinně čistí krev. Je také užitečné při léčbě zánětlivých procesů. Pravidelné používání petrželky zlepšuje krevní oběh v nohách. Chcete-li připravit tuto šťávu, důkladně opláchněte všechny přísady. Pak je umístěte do mixéru s šálkem vody.
         • Dobře promíchejte vše do homogenní hmoty. Je dobré brousit petržel tak, aby nebyl v nápoji téměř viditelný.
         • Každý ví, že petržel má poměrně silnou chuť. Vzhledem k tomu, jak moc dává tato šťáva a všechny vlastnosti složek, doporučujeme před večeří pít nápoje. Je to velmi chutné a jsme přesvědčeni, že tato šťáva vás potěší.
         • Závěrem bych chtěl upozornit na skutečnost, že ideálním způsobem, jak zlepšit krevní oběh, je obdržet denně dva různé šťávy. Oni osvěžit, oživit a dát energii, jako když přijdete domů z práce unavený.

         Zkuste se uvolnit: osprchujte po pití jedné ze šťávy a nepoužívejte

         zapomenete opláchnout nohy studenou vodou. Toto doporučení také pomůže zlepšit krevní oběh v nohách. Nezapomeňte: intenzivnější cirkulace krve, zdravější váš kardiovaskulární systém. Tím, že udržíte zdravý oběh, udržujete celkovou pohodu a pokračujte v mládí.


         100% Přírodní sirup pro chřipky přírodních prostředků

         100% Přírodní sirup pro chřipky přírodních prostředků

         Chřipce, nachlazení a kašel vliv na nás v různých ročních obdobích, a to zejména v zimě, nebo v oblastech, kde vysoké úrovně znečištění. Samozřejmě, že tento stav pacientů nemají rádi, protože příznaky, jako je ucpaný nos, bolest v krku a potíže s dýcháním vytváří značné nepohodlí. největší pravděpodobnost nákazy u nás, když jsme oslabený imunitní systém jsou nejvíce zranitelné vůči účinkům virů a bakterií.

         (Lidových opravné)

         Tlusté obočí pomocí 7 přírodních prostředků

         Tlusté obočí pomocí 7 přírodních prostředků

         Mnoho žen sní o silném obočí, ale bohužel jejich povaha neodměnila je. Tento obraz je dnes velmi populární po celém světě, a to nejen proto, že tlusté obočí dělá oči více zřetelné, ale také proto, že jsou oči také atraktivnější. Problém je, že vlasy na obočí se stává křehké, což je důsledek vystavení toxinům, škodlivým slunečním paprskům, stejně jako u vlasů, které jsou na hlavě.

         (Lidových opravné)