Impact účes zdraví vlasů Beauty


Impact účes zdraví vlasů Beauty

Možná překvapí, ale styl zvolený účes může skutečně mít vliv na zdraví vašich vlasů, a to je to, popíšeme v tomto článku.

Vztah mezi stylingem vlasů a zdravím vlasů

Každý ví, že existuje několik typů vlasů: přímá, vlnitá a kudrnatá. Ale kromě samotné povahy vašich vlasů je ovlivněna také faktory, jako je zbarvení, narovnání se speciálními nástroji, sušení vlasů a dokonce i použití nízko kvalitního šamponu. Ženy často používají všechny možné metody při hledání krásného účesu, přičemž zapomínají na skutečnost, že některé z nich způsobují velké poškození vlasových folikulů. Můžete mít pocit, že si každý den veškeré úsilí na to, aby se otevírá úchvatný výhled, ale způsob design a všechny nástroje a nástroje, které používáte pro které může vaše vlasy slabé, nudné a křehké.

Někteří dermatologové tvořil množství tipů, které vám pomohou nejen mít krásné vlasy, ale nebojte se o jeho stavu:

 • I když ne česání vlasů nelze provést, zkuste nezneužívat tento postup (jeden nebo dva krát za den, bude dostatek), protože samotné česání vede k tvorbě zubatých špiček. Vlasy jsou mnohem méně zlomené, pokud jsou dostatečně suché.
 • Po umytí hlavy omotávejte vlasy ručníkem nebo ji nechte jen proto, abyste vysušili, aby nedošlo k nadměrné křehkosti. V mokrém stavu jsou vlasy mnohem slabší, a proto byste měli počkat, než začnete. Pokud máte vlnité vlasy, musíte jednat naprosto opačným směrem: používejte vlasy, aby byly vlhké a vložte je.
 • Pokuste se používat vysoušeč vlasů co nejméně a nikdy zcela nevysušené vlasy. Po vyschnutí nechte trochu vlhký a usušte.
 • Pokud jde o žehlička na vlasy: Používejte je jen na středních nebo nízkých teplotách, a v žádném případě nepoužívejte je každý den, a to pouze v nejnutnějších případech (například na výlet na návštěvu nebo odjezd město o víkendech). Používáte-li nástroje na kroucení vlasů, nenechte je zůstat ve vlasech déle než 2 sekundy. Pamatujte, že vysoké teploty poškozují vlasové folikuly.
 • Také se snažte vyhnout dlouhodobým lakům a gelům na vlasy, protože mají trvalý negativní účinek na vlasy.

 • Snažte se zneužívat styling vlasů a "koňské ocasy" a neměli byste nosit celé vlasy. Takové účesy dělají vlasy nudné, stávají se křehkými a ztrácejí svou pružnost. Postupem času může zneužívání takových postupů vlasů vést ke zvýšené ztrátě.
 • Pro péči o pleť hlavyse obraťte na dermatologa, ne na stylistu. Chcete-li profesionálně investovat své vlasy, navštivte specializované kosmetické salony, ale nezapomeňte na skutečnost, že se používají umělé výrobky pro péči o vlasy.

Vztah mezi stylem vlasů a stejné osobnosti

Make-up, oblečení a účes může hodně říct o samotné ženě. V závislosti na změně vkusu, konkrétní situace a času můžete dramaticky změnit svůj obrázek několikrát během jeho života. To je důvod, proč se věří, že po vážných změnách v jejich životě ženy okamžitě jdou do salonu, aby změnily vlasy nebo barvu vlasů.

Existuje také mnoho stereotypů a předpokladů týkajících se stylu vlasových stylů. Například někteří věří, že ženy s dlouhými vlasy mají smyslnější a romantickou povahu; že tyto ženy jsou jemnější, klidnější, vážnější a zdrženlivější. Jiní říkají, že ženy s vlasy, délkou ramen nebo o něco nižší, jsou inteligentní a přátelští. Konečně, to je věřil, že ženy s krátkými střihy jsou především rizikovější a sport mají ekstravertyvnu charakter a je přesvědčen.

Mírně vlnité vlasy po vysušení a připevnění vypadají atraktivněji a příjemněji. Když jsou vlasy rovné, zdá se, že jejich majitel je více rezervovaný a zdrženlivý. Ženy, které investovaly chaotický vlasy, obecně česaná nebo ne kartáčem a pomocí prstů sám, existuje více společenští a ambiciózní, ale také jsou méně arogantní, než ostatní.

Samozřejmě, že to vše je jen stereotyp, ale tento názor převládá, že ženy s kudrnatými vlasy, je velmi ambiciózní, ale nevyrovnaný. Naopak majitelé přímých vlasů jsou považováni za plachtější a citlivější. Rozsáhlé svěží vlasy ukazují energii svého majitele a jeho schopnost činit důležitá rozhodnutí sama o sobě.

Tipy pro péči o vlasy

navzdory tomu, co si vyberete pro krásné účesy a účesů, v první řadě je třeba se postarat o zdravém stavu vašich vlasů. Pozoruhodné jsou následující metody péče o vaše vlasy:

 • Pravidelné mytí hlavy, nejméně dvakrát týdně. Pokud máte tuto příležitost, koupte šampon pro každodenní použití. V létě po koupání v bazénu nebo jiných vodních nádržích vždy omyjte hlavu, abyste z vlasů vyplachali chlór nebo sůl.

 • Dobře navlhčete vlasy a nanášejte na ni šampon. Nejdříve důkladně opláchněte teplou vodou a poté ochlaďte. Stimuluje krevní oběh do hlavy, zlepšuje růst vlasů a zpevňuje je.
 • Pečlivě česněte vlasy štětcem z přírodních štětin (štětiny na něm by měly být v poměrně velké vzdálenosti od sebe). Neodstraňujte si vlasy ihned po umytí a snažte se, aby nedošlo k jejich tahání, protože jen oslabí vaše vlasy.
 • Pomozte krev cirkulovat lépe ve vašem těle, zvláště v hlavě, dělat jednoduché cvičení. Například, stát na své hlavě tři minuty (nebo co nejvíce). Můžete masírovat hlavu tak, že na ni použijete trochu olivového oleje. Udělejte takovou masáž pečlivým kruhovým pohybem bezprostředně před umytí hlavy.

Foto s laskavým svolením Mari Morri, Uwe Trottman, Henry Zo Rakotondramanana, Jackie Waters, Kathryn Decker, Kris Krug.


5 Recepty na vlasy domácí

5 Recepty na vlasy domácí

Krása vlasy suché a lámavé? Pokud ano, možná to naléhavě potřebuje vaši péči a pozornost. S cílem usnadnit proces pro vás péče o vlasy, jsme se shromáždili v tomto článku 5 recepty na vlasy domácí, které jsou jednoduché na přípravu, ale obsahují všechny potřebné vitamíny a minerály. Dozvíte se, jak, aby se vaše vlasy silné a zdravé bez výrazných nákladů a pravidelné návštěvy kosmetických salónů.

(Krása)

Přírodní maska ​​pro růst vlasů zrychlení

Přírodní maska ​​pro růst vlasů zrychlení

Každý den, naše vlasy jsou vystaveny různým nepříznivým vnějším faktorům, které nejen zpomaluje svůj růst , ale často vedou k vypadávání vlasů. vypadávání vlasů - je tak časté a nepříjemný problém, že pracovníci jsou kosmetickém průmyslu prostředky k jeho řešení po mnoho desetiletí. Během této doby vytvořil mnoho kondicionéry, šampony a jiné prostředky vlasové kosmetiky, které jsou zastaveny nejen jejich ztráty, ale také urychlit růst vlasů a zase to atraktivní.

(Krása)