Vliv soli na zdraví ledvin a prostředky pro jeho odstoupení znamená


Vliv soli na zdraví ledvin a prostředky pro jeho odstoupení znamená

Natural soli koření je tak běžné, že dnes je těžké si představit, vaření, aniž by. Jak to lidé řídí? Dělá nejlepší pokrmy ochutnat a přidává zábavu k jídlu, ale dlouhodobé účinky příjmu soli je natolik závažná, že je nutné, aby se pokusili odstranit ze svého jídelníčku.

Těles, které jsou nejvíce postiženy příjmem soli - ledviny. Nezapomeňte, že ledviny jsou zodpovědné za filtrování a čištění pět litrů krve za den, toxinů a odpadů, které se hromadí a způsobují nemoc a dokonce i smrt.

Bližší pohled nadůsledky dalšího příjmu soli.

Vliv soli na zdraví

ledvin Začněme dobrou radu: nahradit sůl ve vaší kuchyni jiné, zdravější volby koření, které zvyšují chuť na vaše recepty a jídla: hořčice

 • pečený česnek cibule
 • sojová omáčka (nízký obsah sodíku )
 • citronová šťáva pepř tymián
 • zázvor petržel
 • bazalka tymián

Kurkuma Kurkuma může být velkou náhradou za solí v mnoha pokrmů. Každý

zmínil alternativou je přizpůsobit konkrétní typ jídla, ale slibujeme, že se vám bude líbit nová vůně, aby změnili své stravovací návyky. Doporučujeme prostě snaží „redukovat“ příjem soli, by mělo vyloučit z jídelníčku úplně.

Uvědomte si, že existuje mnoho dalších produktů, které denně konzumují, které dát tři až pět gramů sodíku, které ledviny jsou vyčištěny a filtruje.

Podívejte se na účinky příjmu soli na zdraví ledvin. 1.

sůl mění pH je důležité mít na paměti, že pokud budete konzumovat více než 5 gramů soli denně, se začne stavět v tkání, orgánů a krve, což způsobuje okyselení organismu jako celku. Často jsme diskutovali o nutnosti udržovat alkalické pH v těle. Mezi účinky acidifikace:

 • nemoc
 • riziko problémů s ledvinami a zadržování tekutin v srdci
 • chronická únava pocit chladu a vyčerpání
 • potíže s koncentrací podrážděnost
 • křehké nehty bolest kloubů
 • časté infekce alergie

2. Salt zabraňuje vyčištění krve

Důsledky stravy s vysokým obsahem soli se začínají objevovat ve věku kolem 40 let, kdy mnozí lidé začnou trpět vysokým krevním tlakem, vysoký cholesterol, vysoký obsah tuku, změny v metabolismu a další. To vše mohou být příznaky problémů s ledvinami způsobenými nadměrným příjmem soli a nedostatkem vody.

Tělo se skládá z 60% vody. Když tělo příliš mnoho soli, se hromadí v tkáních a orgánech, neumožňuje ledviny správně filtrovat krev.

Začínáte trpět zadržováním tekutin a toxiny způsobují zánět tkání. Nejviditelnější příznaky problémů s ledvinami a toxiny v krvi: otoky nohou

 • chronický únavový pocit chladu
 • těžké a oteklé břicho

3. Nadbytek soli způsobí, že ledviny stárnutí

Čím více soli budete konzumovat, tím větší ledviny musí pracovat na detoxikaci organismu, a společně se špatným příjmem tekutin může způsobit předčasné stárnutí ledvin. To je velmi vysoké riziko pro zdraví.

4. nepřímý vliv soli, která stojí za zapamatování:

 • onemocnění žil a tepen - ateroskleróza
 • revmatismus a artritida křeče
 • vypadávání vlasů kožní problémy zažívací problémy
 • nadváhou zácpa a zadržování vody

Jak lze odvodit přebytečná sůl z těla?

Jednou z klíčových strategií eliminace přebytečné soli je zvýšení spotřeby vody.Je důležité zkusit pití ze čtyř až osmi sklenic denně. To může znít jako strašně moc, ale pokud si s sebou láhev s půl litrem vody a pít malými doušky, můžete snadno dosáhnout cíle. Také, nezapomeňte dělat fyzické cvičení na hodinu každý den.

Můžete také zkusit šťávu, aby se odstranily soli z těla. Je to velmi efektivní!

nástroj petrželové Ingredience

 • 50g čerstvé petržel 1 litr vody
 • šťávy z 1 citronu

nejprve připraví varu vody a přidejte petržel. Vaří se po dobu 30 minut, pak se nechá stát ještě půl hodiny. Přidejte citronovou šťávu a napněte kapalinu. Nalijte do láhve a pít tuto směs po celý den. Vždy pít první šálek ráno na lačný žaludek a zbytek by měl být přijata 20 minut po každém jídle.

Postupujte postupně po dobu tří po sobě jdoucích dnů každý měsíc. Budete se cítit skvěle!


Spotřeba kvasinkových

Spotřeba kvasinkových

Přírodní produkty, které už znáte o velkých výhod pivovarských kvasnic? Patříte těm lidem, kteří ještě nemají odvahu vyzkoušet? Pokud tomu tak je, pokud jste nezahrnuli Tento velice užitečný doplněk stravy pro svou obvyklou snídani, musíte přečíst tento článek přesvědčit sám sebe. Jsme přesvědčeni, že se ujistit, že není nic lepšího, než kvasinkovou snídaně, vychutnat nejlepší kvalitu života.

(Lidových opravné)

Zarostlé nehty na nohou, může léčba

Zarostlé nehty na nohou, může léčba

Přírodních produktů nehty rostou, když jeden z ostrých hranách řezů hřebík do pokožky prstu, což způsobuje zarudnutí a zánět. ANY hřebík může vyrůst do pokožky prstu, ale většina z nich pochází z palcového hřebíku. Mezi nejčastější příčiny zarostlých nehtů Pokud budeme správně snížit naše nehty a snažila se dát jim zaoblený tvar.

(Lidových opravné)