Získala rakovinu za 3 roky, ale nepřežila šikanou ve škole


Získala rakovinu za 3 roky, ale nepřežila šikanou ve škole

Největší strach rodiče - Vývoj rakoviny dětí. Léčba, vedlejší účinky, komplikace. To všechno děsí rodiče, a to nejen možnost smrti.

Navzdory všemu, každý den více dětí nám ukazuje, že mají sílu překonat rakovinu, přestože to je největší překážka.

Existují však i jiné okolnosti, které mohou zničit děti. Stalo se to s Bethany.

Tato jedenáctiletá dívka se rozhodla, že se bude za školní rok obětí šikany. Hooligans vždy hledají někoho jiného, ​​než by zaútočili, a Bethany byla dokonalá oběť. ◊ Navzdory skutečnosti, že vyhrála rakovinu za 3 roky,

odešel na stezce - zakřivené ústa. To stačilo, aby někteří její spolužáci začali nemilosrdně posmívat.

Utrpěla, jak mohla. Řekla rodičům a učitelům o šikaně. Přes úsilí školy a rodičů se nic nic nezměnilo. A pak se rozhodla položit si ruce na sebe.

Bethany a její přítelkyně psaly o šikaně na plakátech

Obnova po tak závažné nemoci v tak mladém věku zanechává stopu.

Když máte rakovinu, každý den a každá sekunda je boj proti smrti, takže se rychle naučíte, jak hodnotit život. No, když máte lidi, kteří tuto cestu podporují.

Proto se obrátila na spojence poté, co byla unavená, že odolávala špatnému zacházení s ostatními dětmi. Byl to její nejlepší přítel.

Byli vyzbrojeni plakáty, na kterých byly napsány "přátelé, ne pachatelé", tak, aby je správní rada školy jednou a navždy slyšela. Nyní nemohli popřít existenci tohoto problému, když to bylo tak zřejmé.

Odpověď byla jasná: nemůžeme nic dělat. Tenhle čin byl poslední přestávkou pro Bethanyho rodiče. Když se seznámili s tímto problémem, obrátili se na školu a doufali, že se učitelé mohou o dceru postarat.

Ale to nestačilo. Prohlášení ze školy to potvrzují. Podle vedoucího školy věděli o problému před Bethany a jejími přítelkyněmi,

ale nevěděli, jak to zvládnout. Nikdy si nepředstavovali utrpení, které způsobily školní chuligáni Bethany.

Poté, co Bethany viděla, že ignorují její stížnost, pravděpodobně už se rozhodla, když se vrátila domů.

Věděla, že její nevlastní otec měl pistoli a používal to, aby spáchal sebevraždu. školní šikaně tvrdší než chirurgický zákrok, chemoterapie nebo radiační terapie. Její živé úsměv křivka je výsledkem překonání nádor na mozku. Wonder prostřednictvím útoků z přátel, osamělosti, která odsoudila její školu a selhání celého systému, umožňující tyrani pokračovat šikany, zhasl světlo v jejích očích.

Školní šikana - problém, který sahá

Podle statistik španělské nevládní organizace Save the Children

, 9,3% dětí přiznat, že trpí tímto problémem,zatímco 6,9% uvedlo, že byly velmi vyděšené oběti.nás nutí položit otázku: co se děje? Ve světě, kde mají děti a dospívající přístup k informacím, které jsou k dispozici před několika lety,

působivý jako obětí šikany ve škole zůstávají stejné

- ty, kteří nemají za normální. Učitelé říkají, že nemohou učit prostřednictvím velkých tříd, čímž se zvyšuje byrokratické povinnosti a náročnější, ale žádnou rodinu. podmínky a pracovní doba učitelů

prakticky neslučitelná se poskytuje solidní základ hodnot.

Učitelé, na druhé straně, nemají pocit, že je to jejich role nebo že mají šanci na to. Možná je čas to změnit a poslouchat většinu tyrani. Co se děje v mé hlavě dospívající, který dělá to zastrašovat jinou osobu? Proč se snaží vybudovat sami tím, že ničí ostatní? Ještě tyrani také trpět, protože nemají tolik hněvu a agrese uvnitř?

Nemůžete vyřešit problém, pokud budete ignorovat jeho původ.

Možná pokud budeme věnovat větší pozornost a vytvořit systém, v němž školy a rodiny mohou hrát své úlohy, můžeme vytvořit komplexní plán, který bude skoncovat s šikany ve škole - problém, který může být silnější než rakovina.


Co dělat s metabolickým zhoršením? Zajímavosti

Co dělat s metabolickým zhoršením? Zajímavosti

Představte si tento scénář: budete trávit každý měsíc na různých diet, počítat každou kalorií v pohodě, ale výsledky ještě nepodařilo dosáhnout. Nelze obnovit žádné gramy , a proto vypadá, že je stále. Proč se to děje? Obvykle v takových případech by mělo jít k lékaři nebo na výživu ke specialistovi přidělený vám dietu, aby vyhovoval vašim osobním potřebám.

(Zajímavosti)

Používejte sódu na bělení oblečení

Používejte sódu na bělení oblečení

Soda je skvělý dezodorant a také přírodní prací prostředek. Když jej používáte k praní a čištění oděvů, zvyšuje účinnost pracího prostředku a pomáhá udržovat vaše bílé oblečení ještě bílé. Kromě toho také udržuje pračku čistou. Výhody použití sodovky k umytí Když používáte sódu na vyčištění oblečení, chráníte životní prostředí.

(Zajímavosti)