3 Snídaně, které posílí váš imunitní systém


3 Snídaně, které posílí váš imunitní systém

Zajímavé skutečnosti přirozená obrana někdy nižší, než je obvyklé. Například v zimě, období stresu, nemoci nebo využívání odpadů - ve všech těchto případech se váš imunitní systém zeslábne a zranitelný. Proč tedy nemusíte začít svůj den s jednou z těchto snídaní, která posílí váš imunitní systém?

Možnost 1: Zdravá snídaně imunitní systém

  • čerstvou citrónovou šťávu s polévkovou lžící medu
  • Miska ovesných vloček s ořechy a medem míchaná vejce s česnekem

Proč je to užitečné?

Věřte nám, jistě si tuto snídani, a nepochybně bude nutit své tělo chránit před negativními vlivy. Jak? Všechno je velmi jednoduché. Počínaje svůj den čerstvou citronovou šťávou a medem, můžete nasytit tělo vitamíny a minerály - je více než zřejmá.

Vzhledem k tomu, celozrnné potraviny bohaté na vitamíny a antioxidanty, pomáhá čistit tělo a chrání ji před řadou onemocnění.

Honey je přirozená léčebná látka, která posiluje imunitní systém. Dnes je životně důležité se starat o jeho zdraví. Pokuste se najít tolik přírodního medu bez přidání různých cukrů.

A co ovesné vločky? Už víte, že ovesné vločky jsou večeře. Obsahuje velké množství vitamínu C, což je pro zlepšení provozubuněk, zejména těch, kteří bojují s viry a bakteriemi a ve skutečnosti velmi důležité, chránit. Vzpomeňte si na život: ovesné vločky jsou skvělou volbou pro snídani.

Omelety nebo omelety česneku - to je další užitečná a chutná volba. Stačí vzít jedno vejce a dva stroužky česneku. vejce obsahují velké množství libového bílkovin, které vám energii a sílu pro dobrý start do nového dne.V kombinaci s česnekem výrazně zlepší ochranu vašeho těla. Česnek - je přirozené antibiotikum, které bojuje proti infekcím, virům a bakteriím. Tak zkuste tuto jednoduchou snídani a bavte se!

Varianta 2: Snídaně pro posílení imunitního systému

  • čaj s medem a eukalyptu
  • Mísa jogurtu s ovesné vločky, jahody a ořechy grapefruitový džus

Proč je to užitečné?

Proč začít svůj den s eukalyptový čaj? Tato rostlina má řadu příznivých vlastností, které posilují přirozenou ochrannou schopnost těla v boji s nachlazeními nebo chřipkou.

To je skvělá volba pro sezónní změny, nebo pokud se setkáte s nedostatky, jak tomu bývá často. V kombinaci s medem, eukalyptový čaj je ideálním řešením pro opravdu chladné ráno, když máte vstávat brzy a jít do práce.

Pokud jde o čistě bílý jogurt, mluvili jsme o jeho užitečných vlastnostech více než jednou. Obsah laktózy je nižší než v jakémkoli jiném typu jogurtu, zatímco vápník je víc než sklenice mléka.

kvašené mléčné výrobky užitečnější pro imunitní systém, kromě toho poskytují prospěšné bakterie žijící ve střevech. Pomůže vám také vyhnout se žaludku nebo zácpě, která je běžně spojena s jinými běžně používanými mléčnými výrobky. Takže budete schopni výrazně zlepšit trávení.

Díky ovesné vločky, ořechy a bobule, obdržíte extra dávku vitamínů a antioxidantů. Vlašské ořechy a mandle vám poskytnou zinek a hořčík, což zlepší fungování imunitního systému.

A jaký je přínos grapefruitové šťávy? Je to perfektní pro vás, přírodní lék, který zlepší ochranné funkce těla a pomůže předcházet infekcím.Ve skutečnosti se extrakt z grapefruitových šťáv často používá při vývoji léků pro léčbu vaginálních infekcí.

Chcete se dozvědět další tajemství? Pokud zvolíte grapefruit temnější a syté barvy, ale obsahuje více antioxidantů, které jsou důležité v boji proti rakovině a posilují imunitní systém. Rozhodně ji doplňte do své stravy.

Varianta 3: Energetická snídaně k posílení imunitního systému

  • zelené jablko a řepné šťávy míchaná vejce se špenátem

Proč je to užitečné?

Jak jste pravděpodobně uhodli, tato snídaně vám dá velkou dávku energie. Proč jsme k němu přidali tyto výrobky? Díky nim zvýšíte spotřebu železa, vitamínů B a vitamínu C. Kromě toho jsou tyto produkty velmi užitečné a chutné.Tento komplex živin výrazně zvyšuje ochranu, kterou poskytuje s dostatkem bílkovin a železa, a také posiluje imunitní systém.

Je snadné vařit, pokud máte dobrý mixér nebo odšťavňovač pro vytlačování šťávy ze zeleniny. Není nutné vyčistit jablko z pokožky, jelikož pektin má také prospěšné vlastnosti pro zdraví. Přidejte do džusu sklenici vody, aby bylo snazší pít. Váš nápoj bude nejen užitečný, ale i výborný.

Začněte svůj den s vejci a špenátem, zjistíte, kolik energie máte pro úspěšný začátek dne. pořádnou dávku železa pomáhá předcházet anémii, slabost, stejně jako pro časté ranní bolesti hlavy, které někdy dochází u každého z nich.

Nebojte se, že budete muset připravit tyto lahodné snídaně dříve. To pozitivně ovlivní ochrannou schopnost vašeho těla a jistě si to všimnete.


úžAsné potraviny, které mohou být zmrazeny

úžAsné potraviny, které mohou být zmrazeny

Zajímavých faktů plýtvání potravinami je stále vážným problémem na celém světě. Bohužel, odborníci odhadují, že 30-40% potravinářských výrobků určených k pádu lidskou spotřebu do koše. značný počet ztratil během sběru, zpracování a dopravu. Nicméně, většina je ve vaší lednici a spíž, což by mohlo zabránit.

(Zajímavosti)

Otec tetování provedeno na podporu syna pacienta s rakovinou

Otec tetování provedeno na podporu syna pacienta s rakovinou

Zajímavá fakta Gabrielle Marshall - chlapec osm , kteří za svůj život velice jasně vědom dvou věcí: Je to nejlepší táta na světě a vynikající dlouhou životnost dopředu. to statečné dítě, které miluje všechny kolem, ale rakovinu mozku zanechal hlubokou jizvu na hlavě, které se bývalý ducha a důvěru. Pokud Gabriel není stoupající z titulků, důvod, že jen kladně dojemné a inspirující.

(Zajímavosti)