Interní konflikty by neměly způsobovat vnější problémy


Interní konflikty by neměly způsobovat vnější problémy

Přemýšleli jste někdy o možných důsledcích vyhýbání se konfliktu?Možná se budete chtít vyhnout hádce nebo neříkat "ne", když nechcete dělat nic. Pokud ano, je důležité si uvědomit, že to může vést k ještě větším problémům.

Můžete se snažit vyhnout se hádkám, ale to neznamená, že to nevznikne. Jinými slovy, tam budou vnitřní konflikty. Nakonec stále ztrácíš.

Vyhýbání se konfliktům způsobuje bolest

Vyhýbali jste se slova "ne", protože se báli, jak by reagovala jiná osoba, ale začne vás negativně ovlivňovat.

Ve vaší hlavě bude bojovat "ano" a "ne". Budete se potýkat s pocity, které vznikají, když máte pocit, že existují vnitřní konflikty.

Nic není horší než dělat něco bez velké touhy. Budete se cítit špatně a budete velmi smutní. Ale vy víte co? Je to proto, že jste hluboko uvnitř, víte, že se klamujete.

To je snadný způsob, jak se ublížit. Vždy se snažíte nepřinést druhé. Také nechcete, aby vás vedli, ale ve skutečnosti nemáte stejný respekt vůči sobě.

Zabránění konfliktům nestojí za to. Musíte se dostat do priority, kterou si zasloužíte. Zbavte se strachu před tím, co se stane, co ostatní řeknou a jak jsou rozčileni.

To není váš problém. Musíte poslouchat své srdce. Řekni, co opravdu chceš.

Pokud tak neučiníte, stane se stálým problémem. Pak se znovu začnete oklamat. Inhibice emocí prostřednictvím vnitřních konfliktů

Emoce hrají důležitou roli při předcházení konfliktům. Násilně je potlačujeme, skryjeme je tak, aby nechodili ven.

Nicméně to neznamená, že vaše emoce nevyjde. Jak víte, můžete se je pokusit skrýt, ale vždycky začínají jít ven, když jsou trochu podněcováni.

Dříve nebo později začnete ztrácet kontrolu.

To může být způsobeno několika faktory: říkáte, že opravdu chcete říci, nevyjadřují názor, protože strachu reakcí ostatních lidí, nebo říkají, že máte obavy o jejich partnery, přáteli, rodinou a dalšími.

Jeden po druhém tyto situace skrývají vaše emoce. Budete jim naplněni, dokud nebudou plně naplněni.

Všechny tyto pocity jsou negativní. Když vás přeplní, vybuchnete.

To se děje v nejvíce nečekaném okamžiku av nejhorším případě. Saturace vede ke ztrátě kontroly.

Malý maličkost se může stát náhle chaosem. Někdo ti řekl, "to není tak špatné"? nebo "nemyslíte, přehánějíte všechno"? Možná je to příznak výbuchu emocí.

Neotravujte se

Držte emoce dovnitř, aby vaše tělo křičet. Můžete dokonce cítit silnou kauzální bolesti hlavy nebo bolest břicha.

To vše je důsledkem potlačení emocí. Vaše obavy vás povzbuzují, abyste neukázali, koho jste opravdu. Stáváte se svým vlastním jedem. Budete cítit špatně se svými vlastními principy a touhou. Zastavte souhlas se všemi, abyste se vyhnuli konfliktům. Negativní reakce se vůbec nemusí objevit.

Někdy se to může stát, protože všichni ostatní ví, že se nikdy nevzdáváte.

Neubližujte se. Nebojte se reakcí jiných lidí.

Vaše zdraví by mělo být nejdůležitější. To platí i pro vaše štěstí a to, co chcete.

Nauč se dostat na první místo. Nedělejte to, co nechcete dělat, neříkejte, co nechcete říct.

Nemysli si to moc. Nebojte se tolik. Nejhorší vnitřní konflikty se vyskytují pouze v naší představivosti.

Ilustrace: Agnes Cesil


Nedovolte, aby láska změnila, kdo jste

Nedovolte, aby láska změnila, kdo jste

V mnoha ohledech se lidé nevědomky snaží "změnit" kdo je vedle nich. To je mnohem výraznější v romantických vztazích, ve kterých téměř vždy partneři chtějí, aby se jejich blízcí stali odlišnými. A na chvíli jste se zastavili a přemýšleli o tom, co další člověk potřebuje, abychom ji milovali tak, jak je, a ne to, co chceme vidět?

(Sex a vztahy)

7 Znamení, že nejste rádi sami

7 Znamení, že nejste rádi sami

Sex a vztahy život je tak krátký, že starat o to, co jiní mohou myslet na vás - je to ztráta času. Pokud jste vždy hledají schválení druhých, stanete se bezpáteřní člověk, který už ví, kdo je a co chce. Při své vlastní štěstí začne záviset na ty kolem sebe, čas dát si pauzu a přemýšlet o svém životě ao tom, jak žijete.

(Sex a vztahy)