Babičky - to je štěstí prarodičů


Babičky - to je štěstí prarodičů

V případě vnoučat je posláním prarodičů vštípit hodnoty a dát jim emocionální dědictví, které pomáhá dětem být nejlepšími lidmi.

Babičky tvoří novou generaci, která dává hodně světla a naděje

každému členovi rodiny. Pro prarodiče je toto spojení zvláštní, kromě toho je pro obě strany velmi důležité. Pojďme přemýšlet o něčem důležitém: teď je říkáme "prarodiče", i když ve skutečnosti tito lidé jsou velmi aktivní, nezávislí a stále mladí.

Každodenně si užívají svého života a starají se o své vnoučata jiným způsobem než rodiče.

Existuje mnoho studií, které byly provedeny k určení, zda nejstarší generace rodiny je také zodpovědná za

vzdělávání děti. I když je pravda, že každý člen společnosti plní funkci výchovnou,

role prarodičů v rodině má své vlastní charakteristiky, , že bychom chtěli diskutovat v tomto článku.Podívej se dohromady.

nejstarší generace a vnuci: roli psychologické pohody

v otázce odpovědnosti za výchovu a vzdělání otce a matky nastavit pravidla a rozhodovat o tom, co můžete udělat, a co ne. A pokud jde o prarodiče, existují určité rysy, o kterých bychom měli mluvit.

Už prošli touto etapou života, protože než se stali prarodiči a rodiči byli rodiči. Zřídili si orientační body, podle nichž naši příbuzní žili. Už nechtějí být tuhá nebo rozhodnou, co může nebo nemělo být provedeno.

  • Obvykle mezi nejstaršími generacemi a vnoučaty
  • existuje mnohem hlubší komunikace než jen slova . To je reprezentováno symboly a gesty. Je plná vzájemného porozumění, úsměvů, ústupků a dohod ... Tím vzniká psychologická pohoda, v níž obě strany vyhrají.Trvalé interakce mezi těmito dvěma generacemi pomáhá překonat stav
  • deprese a množství. Prarodiče dostanou nové povinnosti, a vnoučata se dozví, co jim jejich rodiče a matky nemohou dát. Také chápeme, že ne všichni prarodiče jsou stejní a nemají vždy tak blízký vztah. Často, když lidé stárnou, zůstávají stejní, jako byli po zbytek svého života. Pokud tedy nepřekonáte určité nevýhody, je možné, že se ve stáří budete cítit zklamaně a plné negativních.

Rodiče proto rozhodují, jak často budou jejich děti komunikovat s prarodiči a zda tyto vztahy obohacují světové děti. Navzdory všemu obecně je to jeden z nejúžasnějších typů vazeb, které existují pouze.

Starší generace a vnoučata: věčná komunikace

Denní podpora od prarodičů je neuvěřitelně užitečná pro rodiče.

Tato povinnost starší generace není nic nového, jako tomu bylo v průběhu mnoha staletí, kdy prarodiče sdíleli břemeno péče o malé děti.

Jejich zkušenosti nejen obohatit životy vnoučatům, ale také nikoliv uznala otce a matky, které vidí své rodiče s novou stranou, předtím. Tímto způsobem pomáhá posílit jejich vztahy.

prarodiče přenést na své vnuky, nejen něhy a emocemi, ale

  • schopnost žít až do určité hodnoty, sdílet kousky minulosti a vzpomínek z minulých generací také pomoci dítěti naučit o světě a sám / sebe. Dává jim kořeny.Dalším důležitým aspektem je to, že trvalé právo příklad nejstarší generace štěstí, které žijí, radost, ošetřování a chování také pomoci dětem pochopit, co „věk moudrosti.“ To je způsob, jak se naučí nebýt času, ale klidně to vnímá.
  • na úrovni rodiny je zajímavý bod: prarodiče -
  • moře je vždy klidný a strategie, jak se uklidnit napětí, hádky a nedorozumění. Je vždy obtížné vychovávat děti. Budou mít obtížné období, které jejich rodiče již dávno prošli. Ačkoli teď všechno není stejné jako předtím, extrémní prvky jsou stejné: děti potřebují nezávislost, pozornost, snadno se rozzlobí a dělají chyby. Nicméně, všechny tyto babičky a dědeček mohou pomoci s dobrými radami, aniž by zasahovaly do situace.
  • Babičky dávají svému prarodiči světlo a štěstí. To bylo vždycky takhle. Když člověk vyrůstá a zraje, je připraven s emocí a energií zachytit nové okamžiky, které mohou změnit život. Děti vždy pomáhají

obnovit "odpovědnost" souvisí s existencí jako s nepřetržitým procesem a neztrácejí naději. ▶ Prarodiče se nechtějí vrátit a znovu se stanou rodiči. Snaží se jednodušetěšit z nejmocnějších a bohatých emocí bez tlaku nebo povinnosti.

Chceme říci, že i když děti budou vždy jeho prarodiče, také musíme respektovat jejich nezávislost a právo nakládat čas dle svého uvážení.

To nikdy nesmí být zapomenuto.


Co je nebezpečné omezení emocí?

Co je nebezpečné omezení emocí?

Pravděpodobně jste slyšeli, že: "Každý, kdo přijme příliš mnoho, zemře dříve nebo později pod zátěží." Toto slovo není nové, a to, stejně jako ostatní staré proklamace, spojuje životně důležitou moudrost našich předků a vyznání jejich věčných pravd. Jak často musíte omezovat své emoce? Kolik myšlenek a pocitů držíte s vámi, bojíte se urážet lidi kolem?

(Sex a vztahy)

Přehlídka lásky - dotykový další duše

Přehlídka lásky - dotykový další duše

Sex a vztahy léčit někoho milovat - respektuje dotknout duše těch, milujete, používání správných slov a slovních spojení, a především, aby se zjistilo druhou část, kdo jste je tam Zeke Rubin byl první psycholog, který studoval na téma lásky a že jak to ovlivňuje osobní vztahy. Love you cítit romantické partner nebo dítě, jak říká, je mnohem intimnější a vyžaduje jiný druh závazku.

(Sex a vztahy)