Ovesné vločky ke snížení nadýmání


Ovesné vločky ke snížení nadýmání

Kolikrát týdně se cítíte břicho oteklé po jídle? Věřte tomu nebo ne, je to u žen velmi časté.

Příčina je téměř vždy spojena s klasickým problémem zadržování tekutin a špatným trávením.Nezáleží na tom, zda máte nadváhu nebo jste v dokonalé podobě. Mnoho lidí má na konci dne břicho konvexní.

V dnešním článku chceme nabídnout jednoduchý nástroj, který určitě omezí nadýmání. Jste připraveni mu věnovat pozornost?

Výhody ovesu ke snížení břišní distenze

Začněme řešením důležitého problému. Existují někteří lidé, kteří věří, že oves není pro ně vhodný, že nejsou správně trávení a že místo toho, aby pomohl detoxikovat tělo a zlepšit trávení, skutečně způsobuje pocit těžkosti a nepohodlí.

Každý dietetik vám řekne, že ovesné vločky jsou jedním z nejužitečnějších produktů. Pokud máte ○ nežádoucí účinky, můžete mít alergii. Pokud jste vždy reagovali negativně na ovesné vločky, zkuste si promluvit se svým lékařem, abyste zjistili, zda máte individuální nesnášenlivost.

Nyní zjistěte

co toto zrno může udělat pro trávicí systém, aby se zabránilo nepříjemné chybě. 1. Oves - pomalu působící zrno

Především je třeba si uvědomit, že existuje důvod, proč jsou ovesy považovány za "super potraviny".

Je bohatý na vitamíny, minerály, aminokyseliny a sacharidy.

Navíc oves obsahuje hodně vlákniny.To znamená, že podporuje dobré trávení a umožňuje tělu lépe absorbovat živiny.

Pokud budete pít ovesný čaj před nebo po jídle, pak

 • bude cítit silný a užívat si lepší trávení, protože čaj je absorbován pomalu a správně.Nezapomínejte, že tento čaj také má diuretický účinek, což znamená, že pomáhá řídit zpoždění tekutiny kvůli obsahu sodíku a draslíku.
 • Pomalá absorpce jídla vždy urychluje metabolismus.
 • To neumožňuje potravinám vyrábět plyny, protože místo toho bude vše správně absorbováno a procházet střevem. Vzhledem k protizánětlivému účinku je ovsa skvělou volbou pro osoby s syndromem dráždivého tračníku.
 • 2. Ovesné vločky pro snížení stresu

Oves má zajímavou schopnost řešit stres a úzkost.

V dnešním světě, ženy jsou velmi aktivní, plná života stresu, který zahrnuje povinnost pracovat, domov, děti a přátele ... Všechny tyto aktivity mohou vést k přetížení mysli a těla. Stres staví, zvýšená sekrece kortizolu způsobuje hromadění toxinů v těle a nakonec vede k špatné trávení, přes který břicha je konvexní.

Získáváte váhu? Samozřejmě. Zadržování tekutin, poruchy trávení nebo syndrom dráždivého tračníku - příznaky jsou velmi často v době stresu nebo úzkosti.

Oves pomáhá regulovat neurotransmitery, které uvolňují tělo. Kromě toho vysoký obsah vitaminů A, E, B1, B2, B3, a B6, a

zinek, hořčík, železo, vápník a fosfor pomoci regulovat krevní tlak a zbavuje stresu.vaření ovesné vločky čaj

Složení

3 sklenice minerální vody (600 ml)

 • 100g kaše
 • 1 skořice
 • 1 lžíce med (25 g)
 • 1 skleněná lahvička (1 litr)
 • 1 cedník
 • Tvorba

první věc musíte udělat, je najít oves. Je velmi důležité, aby byly pěstovány a shromažďovány bez chemických látek a pesticidů.

 • Varejte 3 šálky vody, přidejte oves, skořici a med.
 • Nechte vařit po dobu 30 minut. Poté zakryjte pánvi a nechte ji protáhnout nejméně hodinu. Pokud si přejete, můžete tento čaj ochutnat v předvečer a nechat ji v noci pevně.
 • Tekutinu ošetřete a skladujte při pokojové teplotě ve skleněné láhvi.
 • Jak používat?

Před každým jídlem pijte šálek tohoto čaje. První - snídaně, druhá - 15 minut před večeří a třetí - 15 minut před večeří.

 • Takže se budete cítit dobře krmeni,
 • jídlo bude rozštěpí lépe a živiny se vstřebává bez plynu a nadýmání. Také si všimnete, že se večer budete cítit lépe a uvolněněji.
 • Pokuste se tento jednoduchý režim postupovat třikrát týdně a uvidíte, jak to ovlivňuje vaši pohodu. Vědět, že vaše tělo je lepší než kdokoliv jiný, jen vy se můžete rozhodnout, zda bude skutečně prospěšné.


10 úžAsné způsoby, jak používat balzám „Zlatá hvězda“

10 úžAsné způsoby, jak používat balzám „Zlatá hvězda“

Natural znamená „Zlatá hvězda“ - což je krém, který byl použit pro let k úlevě od kašle a dalších nachlazení. jsme asi všichni vzpomenout na dobu, kdy naše matka nebo babička použitý tímto způsobem, když jsme měli problémy s nachlazením. Ale kdo ví, že ji můžete použít nejen z chladného? "Zlatá hvězda" má mnoho dalších užitečných aplikací, které vás mohou překvapit.

(Lidových opravné)

Jednoduché tajemství, které vám pomohou zbavit se zápachu obuvi

Jednoduché tajemství, které vám pomohou zbavit se zápachu obuvi

Přírodní produkty Bad obuvnický průmysl - poměrně častým problémem, který budou muset vypořádat s miliony lidí na celém světě. Vzhledem k zaměstnání mnoho lidí věnuje menší pozornost nohám. V důsledku toho si neuvědomují, že jejich nohy pachují špatně. Problémem je, že naše nohy jsou velmi pocení, že vytváří vlhké prostředí pro reprodukci bakterií.

(Lidových opravné)