3 Rychlé přírodní způsoby, jak snížit zánět


3 Rychlé přírodní způsoby, jak snížit zánět

Přírodní produkty V tomto článku jsme sestavili několik jednoduchých přírodní prostředky, které mohou pomoci snížit zánět v domácnosti.

Co je to zánět?

Zánět - je odpovědí těla na patogenní podněty nebo negativní fyzikální účinky. Jinými slovy, zánět je jedním z ochranných mechanismů těla.

Jedním z hlavních projevů zánětu jsou zarudnutí určité části těla, vzhled otoky, bolesti, horečky a podobnými příznaky.

Mnoho zdrojů popsat zánět „Sakra, smyslové,“ zejména prostřednictvím výše uvedených příznaků. Když se však zánětlivý proces stává chronickým, postižená oblast těla se postupně zchladí na dotek a opuch odchází.

V tomto článku se zaměříme na jevišti zánětu když tělo zarudnutí a dotčené zvětší plocha, což způsobuje bolest a zdá se být horké na dotek.

Kdy a jak mám použít prostředky ke snížení zánětu?

 • Bezprostředně po zranění, když je tělo žádné otevřené rány
 • Ve všech oblastech těla, které trpí chronickou bolestí (zejména na zadní straně a v kloubech)
 • krku, a to zejména po přenosu infekčních chorob hrdla
 • oblast, v blízkosti jater (na pravé straně hrudníku), pokud máte obavy z bolesti nebo hyperemie. V tomto případě vám doporučujeme použít neterapii s použitím ledu a dvě metody, které budeme popsány níže.
 • oblast kolem břicha, a to zejména v případě, že trpíte kvůli nadýmání a dalších žaludečních chorob.

sáčky s ledem

V tomto článku jsme se zmínili, že smart je jedním z hlavních příznaků zánětu, a tak eliminovat taková bolest doporučujeme použít jeden z nejstarších a nejjednodušších prostředků - ledu.

Nezapomeňte, že led není možné dát na nahé, zatímco vy můžete použít následující metody lodoterapiyi:

 • balíček mražené zeleniny či ovoce
 • hrst kostek ledu zabalené do tkaniny ubrousky speciální

komprimovat s ledem Použít led na postiženou oblast pro nejméně 20 minut.

Když se zánětlivý proces stává chronickým, tělo přestává být na dotyk horké, a postižená oblast může být ještě chladnější než zbytek těla. V tomto případě je lepší snížit zánětlivý proces pomocí teplých kompresí (varné desky, lahve s teplou vodou apod.).

kurkuma Clay a Clay je také vynikající přirozený způsob, jak snížit zánět, protože tohle zdarma lze nalézt téměř všude na světě, a popularita získala před mnoha staletími.

Z bezpečnostních důvodů je lepší koupit si hlínu v lékárnách a obchody s přírodní kosmetikou ve formě prášku.

Při přípravě léku proti zánětu je třeba hlínu ředit vodou na homogenní konzistenci. Směs by neměla být příliš tekutá, jinak by vyčerpala tělo.

Pamatujte, že hlína by se neměla mísit s plastovými nebo kovovými zařízeními, protože mohou zbavit hlínu svých numerických výhodných vlastností. Doporučujeme používat skleněné, dřevěné nebo keramické spotřebiče.

Aplikujte hlínu na postiženou oblast mladiny a nechte ji uschnout.

Aby nástroj ještě účinnější na antuce, doporučujeme přidat špetku mleté ​​kurkumy jako koření, to není jen pomáhá snížit zánět, ale také zmírňuje bolesti.

Složení se zelím

Mezi levnými přírodními domácími prostředky není možné vyloučit zbytky zelí ze zánětu.Snížit zánět konzumací zelí, nicméně, a použití této zeleniny na tělo nebude mít méně účinný účinek.

Pro přípravu léku budete potřebovat dvě až tři zelené listové zelené zelí.

Jak to vařit?

 • Vroucí vroucí vařičku.
 • Když se vaří voda, ponořte ji z listů zelí. Opakujte akci několikrát, ale ujistěte se, že listy jsou jen lehce opařené a nepečené. Rozkrojte listy pudinkem v maltě.
 • Připojte listy k postižené oblasti, zakryjte kusem látky a fólii zabalte.
 • Zachyťte zelí na těle po dobu nejméně 30 minut.


Přírodní prostředky pro léčbu infekcí močových cest

Přírodní prostředky pro léčbu infekcí močových cest

Přírodní způsoby léčby infekcí močových cest se liší, protože tento typ poruchy je velmi nepříjemné. Ti z nás, kteří mají často trpí těmito nemocemi, chceme nabídnout pomoc, jako je například mluví o počtu přírodních prostředků, které umožňují, aby účinně léčit infekci. Je však důležité si uvědomit, že tyto nástroje pomáhají pouze v případě, že nemoc není příliš komplikovaná.

(Lidových opravné)

Recepty na bělení oblečení

Recepty na bělení oblečení

Přírodní produkty vždy chtějí mít šatník světlé oblečení, protože to je tak dobře hodí pro jiné barvy. Nicméně, někteří lidé nebudou kupovat bílé věci, protože jsou snadno vymazuyutsya a nakonec se stal špinavě žlutá. Pete, jídlo skvrny a nečistoty z okolního prostředí a přilne k tkáni během několika týdnů, věci začínají vypadat opotřebované.

(Lidových opravné)