You život správně promývá vlasy


You život správně promývá vlasy

Zdraví Můžete mít dokonalé šaty nebo vyhovoval nejkrásnější boty v obchodě a nejvíce stylových doplňků, ale pokud vaše vlasy vypadá špatně, to všechno dopadne.

kvalitní vlasy jsou důležité pro váš vzhled.

To rámuje obličej a odešle zprávu o nás ostatním. Takže musíme se naučit postarat se o to, a to nejen z toho, že jiní dělají s jejich vlasy. Namísto toho jsme najít správný způsob, jak pečovat o své vlasy.

Nejprve je třeba se naučit, aby si myjí vlasy.

Hair Care začíná s touto každodenní činnosti. Pokud nechcete dělat to správně, bude to jedno, kolik vitamínů a maskovat použití, protože budete přimět je, aby poškozené vlasy.

Takže jste marně investovali do výrobků pro vlasy. V nejlepším případě bude tyto nástroje obnovit vlasy, které vám ublížit. Takže chceme, aby vám klíčové rady, jak pečovat o své vlasy.

si umýt vlasy správně, pokud používáte ...

šamponem každý den tam jsou lidé, kteří nemohou přežít den bez mytí vlasů. Bojí se, že vlasy budou vypadat mastný. A tak se rozhodnou používat šampon každý den.

Ale když budete dělat to na dlouhou dobu, vždy vysušit vlasy.

budete čekat příliš dlouho, aby umýt vlasy

Protože víme, že bychom neměli používat šampon každý den, někteří lidé spěchají do druhého extrému - týdenní mytí hlavy. Jako výsledek jejich

skalp příliš špinavá, a oni ji vyčistit úplně. Jste

třetí skalp příliš

Všichni si pamatujeme, jak rodiče třel hlavu natolik, když jsme byli mladí, dokonce se nám špatně. Někdy se dokonce náhodně poškrábaný naše nehty.

Obecně platí, že když vyrostou, budeme opakovat stejný postup. Pokud tomu tak je, znamená to, že jste celý životní správně umýt vlasy.

Můžete si všimnout, že vaše vlasy jsou slabé, a to nakonec spadne víc a víc. Bez ohledu na to, které maskují používáte, vypadávání vlasů se zastaví.

budete používat příliš mnoho šampon

Více neznamená lépe. Chemické látky obsažené v oblasti hygieny potravin, škodlivé pro pokožku hlavy, pokud je používáte víc než je nutné.

používáte velmi horkou vodou, zatímco vysoké teploty jsou dobré pro pokožku a krevní oběh, které jsou škodlivé pro naše hlavy. Je to proto, že horká voda vysouší pokožku hlavy a poškozuje pevnost vlasů. Umýt si vlasy správně

Vyberte si ten správný prací prostředek

vlasy je důležité dobře znát své vlasy. Suché vlasy se liší od mastných, a proto je třeba s různými typy vlasů zacházet jinak. Připravte

vlasů Dnes, mnoho lidí obvykle používají lak, gel nebo pěnu na vlasy. Pokud je používáte, doporučujeme vám česat, jak se zbavit hromadění těchto aktiv před odchodem do sprchy.

To vám pomůže efektivně vyčistit vaše vlasy, protože bude mít menší rušení.

Wet vlasy s teplou vodou

Extrémní teploty suché vlasy. Takže teplá voda je nejlepší alternativa. Nicméně, pokud nemůžete najít dokonalou teplotu, můžete střídat studenou a horkou vodu.

Změřte množství šamponu, který používáte

Je zřejmé, že se bude měnit v závislosti na délce vlasů:

  • krátké vlasy a rány průměr: Použijte množství o velikosti lískového oříšku.
  • Dlouhé vlasy: nikdy nepoužívejte šampon větší než mince.

třít svůj skalp konečky prstů

Po spinyly šampon, vetřete ho jemně do pokožky hlavy prsty. Pokud zjistíte, že vaše nehty dotknout skalp, opravit, dotýká pouze konečky prstů.

Masírovat kruhové pohyby. Potom opláchněte a znovu spusťte.

používat studenou vodu pro poslední máchání

Tento krok zlepšuje krevní oběh a velmi důležité, protože nám pomáhají živiny, které potřebujeme k dosažení nejlepší vlasy a vlasovou pokožku.

Takže není třeba použít tolik víc, protože naše tělo přijmout výzvu a dát své vlasy vitamíny ji vyživují.

Takže teď, když víte, že škrábání vlasů je špatné, můžete vyřešit tento problém.

Budete se řídit našimi radami a dejte nám vědět, jestli to fungovalo?


Jak používat bílý vajec vypadat skvěle

Jak používat bílý vajec vypadat skvěle

Vaječné bílkoviny jsou jedním z nejběžnějších potravin po celém světě kvůli důležitým minerály a bílkovin, které obsahují. Jak víte, vejce se dělí na dvě části: žloutek a bílkoviny. Ačkoli živiny jsou většinou obsaženy v žloutku, bílkoviny jsou skvělé pro vaše zdraví a krásu. Vaječné bílé se používají v různých chutných pokrmech.

(Krása)

4 Důvody nikdy přestat tančit

4 Důvody nikdy přestat tančit

Tance patří k těm aktivitám, které pomáhají člověku nalézt harmonii se sebou a cítit se živý. Nelíbíte neuvěřitelné štěstí a vzrušení při pohybu na klubovém tanečním parketu? Nicméně, i když nemáte možnost jít do speciálních zařízení nebo se plazit k tanci na lidi, nezoufejte! Můžete tančit i v kuchyni nebo v koupelně, hlavní věc - je to touha a schopnost cítit správný rytmus!

(Krása)