Odstraňte toxiny z těla!


Odstraňte toxiny z těla!

přírodní prostředky někdy pocit, že život letí kolem vás, vaše tělo vás poslouchat, váháte, pocit únavy a nezajímá ... ale ve skutečnosti jste! Chcete obnovit veselost a veselost, která zmizela v poslední době.

Neváhejte najít různé nemoci a rozrušit vás. Nejlepší je strávit nějaký čas a přemýšlet o tom, jak se s tělem zacházíte.Možná máte nevyváženou stravu? Používali jste škodlivé látky? Máte jíst doplňky stravy, aniž byste si uvědomili, z čeho se mají skládat?Možná je čas vyčistit vaše tělo. Pravděpodobně jste nahromadili toxiny, které je třeba odstranit, ale jak to děláte? V tomto článku vám nabídneme 10 doporučení pro detoxikaci těla.

Ale nejprve si promluvme o svých zvycích.

Proč potřebujete odstranit toxiny?

Dnes jsme všichni vystaveni určité druhy znečištění: rostlin, které vyzařují toxických odpadů do ovzduší, kosmetiky, které obsahují příliš mnoho chemických látek, potravin pěstovaných používání pesticidů ... Je obtížné vyhnout intoxikaci!Bohužel, naše organismy absorbují velmi rychle na nahromaděné toxické látky, ale často je nedokážou snadno odstranit.

trávicí systém poskytuje energii dalších tělních systémů, protože jsou zdravé potraviny umožní, aby zbytky toxinů a nutí nás zdravější. Existují dva hlavní způsoby detoxikace těla.

  • Dieta založená na tekutinách

Pokud máte rádi džusy a tvrdé diety, určitě si tuto metodu užijete.Spočívá v nahrazení obyčejné potravy na jeden den vodou, zeleninou a ovocnými šťávami a infuzemi.Tato metoda nejen spryaye odstranění toxinů, ale odumřelých buněk a omlazuje pokožku a vyživuje tělo. Nicméně předtím, než se uchylovat k takovým opatřením, musí se poradit s lékařem, že nebude muset vypořádat s nepříjemnými důsledky a komplikace.

  • obohacení a nahradit ve stravě

Tato metoda spočívá v nezdravé potraviny ve vaší stravě jinými produkty, které očistit organismus a dodává energii.nejlepší - to, co můžete dělat, co nutriční součást svého každodenního života a po ní v průběhu času, konzumace potravin, které obsahují toxiny.Pokud chcete, můžete jíst jen takové jídlo na několik dní, aby se hloubkové čištění těla. Doporučujeme zelená listová zelenina, ovoce, semena, celá zrna, bílé maso a pít hodně vody.

Ale počkej! Slíbili jsme vám 10 tipů na detoxikaci těla, ne? Naleznete je níže. Vyberte si, co se vám líbí, kombinujte je a odstraňte toxiny!

detoxikační:

10 tipů Tip 1:

citronová šťáva Lemon ovoce s názvem tisíc případů a ne kvůli jeho chuti; Jeho neuvěřitelné vlastnosti činí z tohoto ovoce vynikající detoxikační činidlo.Citronová šťáva dezinfikuje rány, čistí krev, játra a ledviny, posiluje a tóny nervy průdušky.

Přidejte lžíci citronové šťávy do horké vody. Tento nástroj dokonale čistí vaše tělo od toxinů trávicího traktu. Nejlepší je jíst před snídaní.Jediné, co musíte udělat, je smíchejte vodu, která obvykle konzumují se šťávou z jednoho citronu a uvidíte výsledky.

Tip 2: Pomerančová šťáva

Oranžová - slunečno ovoce. Má velkou chuť a dodává energii, obsahuje vitamíny A, B2, B1 a C, stejně jako několik minerálů. Nápoj pomerančový džus k snídani a uvidíte, jak vaše tělo je naplněn životem díky čistit trávicí trakt. Podporuje oběh a léčí rány.

Tip 3:

hrozny Hrozny jsou jedním z nejúčinnějších způsobů odstraňování toxinů, proto neváhejte a využijte jeho nádherné chuť.hrozny obsahují vitamín C a draslík a pomáhá při léčbě onemocnění, jako je revmatismus, dna, artritida, onemocnění ledvin, hypertenze a aterosklerózy. Hrozny má projímavé vlastnosti, ale také řešení založená na vinné listy zastaví průjem a hemoroidy léčí. Tak jíst hrozny!

Tip 4:

řepy cukrové řepy poskytuje tělu kyseliny listové, železa a vitaminu A. To se nazývá jediný výrobek schopen bojovat osteoporózy, a používá se k léčbě anémie, žloutenka, ztráta chuti k jídlu, úzkost, eliminovat problémy s močového měchýře, jater a ledvin . Odstraňuje kyselinu močovou a zmírňuje symptomy menopauzy zamezuje myomy. Spotřebařepa alespoň třikrát týdně Umožní čistit krev a tělo obecně.

Tip 5: Jablka

Jablka jsou důrazně doporučena pro ty, kteří chtějí ztratit pár kilo. Proč? Protože ve vláknech obsažených ve velkých množstvích děláte jablka skvělý způsob čištění těla. Kromě toho obsahují draslík a vitaminy E a C. Jedná se o laxativum, diuretikum a čisticí prostředek. Oni rozpouštějí cholesterol a zabraňují vzniku cukrovky a hypertenze. Přidejte organické jablkado své každodenní stravy a budete se cítit živější a uvolněnější.

Tip 6: Broskve

Broskev - skvělé ovoce pro nízkokalorickou dietu. To má laxativní a diuretické vlastnosti a poskytuje tělu vitamíny A, B1, B2 a C, může být konzumovány ve formě ovoce, a jako čaj, který je snadno připravit. Opláchněte a nakrájejte jednu broskví a pak je vařte ve vodě po dobu jedné minuty.Každé ráno pijte dva šálky tohoto teplého čaje, abyste vyčistili tělo, zvlhčili pokožku a obnovili tkáň.

Tip 7: Jahody

Jahody - tak nádherný na chuť! Poskytuje tělu železa, kyseliny listové a salicylovou a vitaminu C. Kromě toho, když se jíst jahody, je pomoci odstranit kyselinu močovou (příčina dny) a cholesterolu. Jahody mají diuretické a protirevmatické vlastnosti, jsou protizánětlivé a viskózní. Jahody se také používají k potírání anémie a cukrovky. Každodenní používání jahod bude zdravější.

Tip 8: Bamia (okra)

Bamia nebo okra mají v kuchyni mnoho různých použití. Obsahuje ideální obsah vlákniny, vitamíny B1 a B6, kyselinu listovou, niacin, železo a vápník. Chutná polévka s okrami vám pomůže olizovat prsty a pomáhá odstraňovat toxiny a zabraňuje zácpě.

Tip 9: Okurka

Tato čerstvá a zdravá okurka výrazně ovlivňuje pokožku a tělo jako celek. Má diuretické a čistící vlastnosti a rozpouští kameny v žlučníku a ledvinách. On léčí poruchy prostaty a nervového systému. Měl by být konzumován v přírodní formě, před jídlem je třeba dobře umýt a pokud je to žádoucí, vyčistit. Pokud chcete, může být posypána citrónovou šťávou.

Tip 10: ananas

Pineapple je skvělý způsob, jak zhubnout a dokonale čistí tělo. Obsahuje mnoho vitaminu C, stimuluje trávení, zvyšuje aktivitu a zbavuje parazity. Jezte ho řezáním do plátků nebo konzumováním ve formě šťávy a budete cítit, jak se vaše tělo omlazuje. Použití na prázdný žaludek bude skvělý začátek dne.

Tip 11: Celé zrno

Potraviny bohaté na tuky odebírají toxiny z trávicího traktu, dokud nejsou odstraněny ve střevech.Vyberte celozrnné produkty a nebudete litovat. Mají také antioxidační vlastnosti a jsou velmi výživné.

Poslední tip

Nyní stačí vybrat metodu a definovat svůj cíl. Zdravé stravování je klíčem k vašemu zdraví. Pokud uděláte nové lahodné šťávy a saláty, vaše tělo vám poděkuje.


14 Způsoby použití čerstvého zázvoru

14 Způsoby použití čerstvého zázvoru

Přírodních produktů Ginger - kořen, který se používá v mnoha kulturách po tisíce let. To se nejčastěji používá při vaření, ale Dnes vám řekneme o 14 dalších způsobů, jak využít čerstvým zázvorem, které možná nevíte. Čtěte dál. Antioxidační Ginger, stejně jako většina rostlin, má vysokou úroveň antioxidantů.

(Lidových opravné)

Produkty, které pomáhají předcházet onemocnění Alhtseymera

Produkty, které pomáhají předcházet onemocnění Alhtseymera

Přírodní produkty I dnes stále neznají příčiny Alzheimerovy choroby. Studie ukazují, že je spojena se vznikem amyloidních sraženin a ztrátou chemické látky, která zajišťuje spojení mezi nervovými buňkami. Tak, jak se vyhnout takovému poškození mozku? Vaše zvyky, duševní stimulace a správná výživa pomohou porodu porazit.

(Lidových opravné)