Odstranění nadbytku kapaliny za měsíc


Odstranění nadbytku kapaliny za měsíc

přírodní prostředky Někdy si myslíte, že jste získal pár kilo navíc, ale často tento pocit vzniká zadržování tekutin v těle. To se může stát nadměrný příjem soli, špatný výkon ledvin a hormonální nerovnováha, nebo vaše tělo prostě není zbavit přebytečné tekutiny příslušného chynom.U Tento článek vám řekne o poměrně jednoduchý přirozený způsob odstranění přebytečné tekutiny z těla, protože to může mít za následek zpoždění výskyt nepříjemných pocitů, jako je nadýmání a otoky.Naučte se vylučovat přebytečnou tekutinu v jediném měsíci, po těchto jednoduchých tipů na dietu a při přírodních aplikace vitaminu. Cibule vývar

nejlepší nástroj v boji proti zadržování vody bude příď - bylina, která byla používána již od starověku jako silný diuretikum a protizánětlivé látky, včetně léčby zánětu ledvin. cibuli velmi jemně ovlivňuje tělo a nemá žádné vedlejší účinky.

K odstranění přebytečné tekutiny z těla vyžaduje každodenní používání cibule vývar. Máte-li vařit velkou část tohoto přírodního produktu v předstihu, můžete se vyhnout nutnosti vařit každý den.

může dělat to mnohem užitečnější a vývar chutnější přidáním mořské vody, které lze zakoupit v obchodech se zdravou výživou a některých supermarketech. Mořská voda obsahuje nejen sodíku, což má negativní vliv na tělo, ale také přináší velké přebytečné tekutiny z těla. Proto se doporučuje používat mořskou vodu namísto obvyklých solí v mnoha receptů.

Složení: 1 litr vody

  • 3 velké cibule 1 hrnek mořská voda

Vyjmout cibuli a vaří ve vodě po dobu alespoň půl hodiny. Odtok, ale uložte ji. Pokud je to žádoucí, sezóna vývar trochu citronové šťávy.

Jak pít odvar z cibule?

Tento přírodní lék je třeba vzít v průběhu dne mezi jídly. Nejlepší nápoj půl hodiny před jídlem.

vařené cibule mohou být použity pro přípravu zeleninové polévky, pyré a omáčky.

jíst grapefruit každý den!

grapefruity má nejlepší vlastnosti čistící mezi všemi citrusů. To pozitivně ovlivňuje funkci ledvin a jater, a proto se doporučuje jíst jeden grapefruit den po dobu jednoho měsíce.

To je nejlepší používat ovoce ráno na lačný žaludek před snídaní, nebo večer před spaním, po posledním jídle.

li chuť grapefruitu se zdá být příliš hořké, můžete přidat trochu skořice a med.

Fyzické aplikace existují dvě rostliny, které umožní ještě efektivnější přírodní léčby, zelený čaj a přesličky.

Zelený čaj: Tento nápoj je známý svou schopností spálit přebytečný tuk. Má mírný stimulační účinek a doporučuje se použít zelený čaj při prevenci rakoviny.

přeslička: Kromě toho, že tato rostlina je vynikající diuretikum, přeslička má schopnost snižovat zánět v ledvinách. Také zlepšuje přeslička vlasů, kůže a nehtů kvůli vysokému obsahu křemíku.

Obě rostliny mohou být spotřebovány jako čaj, ale pokud jedna cibule vývar vás dost a nechcete perenasychuvaty vaše tělo více tekutin, mohou být tyto byliny přijata ve formě tobolek nebo tablet.

Můžete si vybrat některý z výše uvedených rostlin po dlouhou a silnou diuretické účinky.

produkty, které vedou k retence tekutin

Kromě předchozích doporučení je také důležité, aby se zabránilo jakékoliv produkty, které mohou poškodit ledviny a vedou k zadržování vody v těle. Doporučujeme vám opustit tyto produkty:

  • Salt: mohl použít trochu mořské soli při vaření, ale odhlásit obvyklé soli ve svých pokrmů
  • Polotovary a smažené potraviny
  • konzervách
  • Coffee
  • sycených nealkoholických nápojů

Zahřívání ledvinovou

Jak již bylo zmíněno Dříve hrají důležitou roli ledviny v boji proti přebytečné tekutině. Jako zdravotní ledvin závisí na prostředí, které často trpí chladném počasí, a to se může projevit bolest dolní části zad.

Ať už se cítíte bolest, nebo ne, doporučujeme oteplování zvyk uprostřed zad každý večer. Můžete použít ohřívací láhev nebo vyhřívané podložky, její aplikace na zádech za 15-30 minut před spaním.

Buďte opatrní s diuretiky!

Doporučujeme vyzkoušet tento přírodní léčby před uchylovat k diuretika, které mohou mít nežádoucí účinky, jako je nadměrné citlivosti nebo nervozity. Pokud lékař předepsal ještě močopudné léky si jisti obohatit svůj jídelníček s potravinami, které obsahují velké množství draslíku, a to:

  • rajče Zeleninový vývar banana


Jak léčit zarůstání nehtů

Jak léčit zarůstání nehtů

Natural znamená „zarostlý nehet“ - nejčastější termín používaný k označení stavu nehty, známý jako onihokriptoz. Tento problém je obvykle velmi bolestivý a spíše nepříjemný. Nejčastěji se vyskytuje na špičce, způsobuje otok a ve většině případů i infekci. Je velmi důležité správně léčit prsty nehtů, aby se nestaly závažnějším problémem.

(Lidových opravné)

Jak odstranit desku přirozeně

Jak odstranit desku přirozeně

Zubní deska se vytváří, když se jídlo hromadí mezi zuby a dásněmi. Tato látka se skládá z minerálních solí a odpadu. Výsledkem je, že povrch zubu je pokryta žlutými skvrnami, takže je třeba odstranit plak nejlepší způsob, jak se ho zbavit - jít k zubaři. Nicméně, můžete použít určité domácí opravné prostředky, aby se zabránilo jeho výskytu.

(Lidových opravné)