Odstranit toxiny z podpaží jako prevenci rakoviny prsu


Odstranit toxiny z podpaží jako prevenci rakoviny prsu

užitečné návyky používání deodorantů a antypersperantiv nedílnou součást péče o své vlastní hygienu pro lidi na celém světě.

Je třeba, aby se snížilo nadměrné pocení a pomalý růst bakterií, které mohou způsobit nepříjemné pachy. Nicméně, mnoho lidí neví, že některé z těchto léků jsou toxické látky, které mohou projít přes kůži a do těla a způsobit vážné onemocnění, jako je Alzheimerova choroba.

Pokud toto dělalo začnete dělat starosti, měli byste si také být vědomi, že výsledky několika studií

, některé deodorant složek, včetně parabenů, ftalátů a hliník, když se aplikuje lokálně může způsobit rakovinu prsu.Skutečnost, že

ovlivňují tělesné funkce zodpovědné za regulaci hormonů, a tak vedou k nevyvážené úrovni estrogenu. Situace je komplikována skutečností, že deodoranty mohou ucpat póry v kůži podpaží a zabránit odstranění toxinů. To je důvod, proč pro některé testované různé způsoby detoxikace použitím přírodních ingrediencí době

pro usnadnění odstranění bakterií a zbytkových chemikálií. Takové prostředky pro odstranění toxinů se snadno vaří doma. To je skvělý způsob, jak se vyhnout negativním účinkům používání potravinářských výrobků a předcházet rakovině prsu.

Proč potřebuji detoxikovat mé podpaží?

Plocha pod podpaží mnoho mazových žláz, které odvádí pot a tím regulovat tělesnou teplotu, odstraňuje toxiny

a pomáhají tělu udržování požadované hladiny kapaliny. Přírodní pH člověka necítí, ale změní se, když

bakterie začnou bloudit nebo najít příhodné místo pro život. Vzhledem k tomu, že se objevuje špatný dech, většina lidí dělá volby ve prospěch chemikálií, které ji neutralizují a dobře vyživují podpaží.

Problém je v tom, že ingredience deodorantů zůstávají na pokožce a mohou se dostat do těla.

V malém počtu nebudou problémem, ale v dlouhodobém horizontu se chemické sloučeniny mohou hromadit a způsobit vznik vážných onemocnění.

To je v tomto případě je pro detoxikaci velmi důležité, aby zbytky sloučenin a prevenci rakoviny prsu. ingredience, které jdou do tohoto detoksyfikuvalnyy prostředky obsahují toxiny a mají antibakteriální vlastnosti. Díky tomu mohou nahradit obvyklé hygienické produkty.

I když se nástroj použít pro odstranění toxinů z těla, může být použita i na řešení s nepříjemným zápachem a změny v úrovni

pH.Viz také:Jak vyléčit špatný tělesný pach pomocí přírodní prostředky

Jak odstranit toxiny z podpaží a prevenci rakoviny prsus ohledem na nebezpečí spojené se zvýšenými hladinami toxinů podpaží, dodržovat několik jednoduchých kroků k čištění této oblasti přírodních a prevenci rakoviny prsu

Tyto složky jsou snadno k dostání v každém obchodě nebo lékárně s bylinkami, ale ujistěte se, že jsou vysoce kvalitní a naprosto přirozené.

První seznam složek je jablečný ocet. Obsahuje přírodní kyseliny

, které bojují proti bakteriím, houbám a toxinům

. Mezi složek a esenciálních olejů prostředky, které se skrývají pachy a odstranit bakterie, které je způsobují. Navíc bentonitový jíl napomáhá odstranění odumřelých kožních buněk azvyšuje účinek dalších složek k odstranění toxinů, které se nahromadily.

Složení

1 lžíce organického jablečného octa (10 ml)3 kapky esenciálního oleje rozmarýnu

5 kapek silice koriandru

 • 1 polévková lžíce bentonitový jíl (10 g)
 • Making
 • nalijeme jablečného octa ve skleněné mísy a promícháme s bentonitový jíl .
 • Když se složky dobře promíchají, přidejte esenciální oleje a promíchejte, dokud se nedosáhne krémové konzistence.

Nechte produkt několik hodin před použitím.

 • Jak používat prostředky před použitím výrobku, aby se odstranily všechny stopy antypersperantiv obchod důkladně umýt podpaží.
 • Aplikujte tenkou vrstvu látky pod podpaží jemnými masážními pohyby.

Nechte ho pět minut a pak opláchněte studenou vodou.

 • Nápravu používejte denně po dobu dvou až tří týdnů.
 • Chcete-li maximalizovat účinek, vypijte více vody a jíst potraviny s vysokým obsahem antioxidantů.
 • Tato metoda nejen snižuje množství toxinů v podpaží, ale také pomoci zbavit
 • pachy a nevzhledné tmavé skvrny.
 • nicméně nadále hromadit toxiny nejsou v této oblasti, měli byste být vždy velmi opatrní, zvolit způsob hygieny. Doporučuje

četl článek o 4 džusy pro osvětlení míst na

pleť Pokud bychom pečlivě číst etikety deodorant si můžete vybrat vozidlo obsahující nebezpečné složky

méně, což není tak působí na tělo.


5 Tibetských cvičení pro všechny svalové cvičení návyků

5 Tibetských cvičení pro všechny svalové cvičení návyků

Užitečné tréninkové všechny svaly není vždy snadný úkol, zvláště pokud se snažíme, aby to za pouhých 10 minut. Věnujte pozornost těmto tibetským cvičením, které vám pomohou. Nepochybně si všimnete rozdílu, jakmile tyto cviky vyzkoušíte. Cvičení 1 Chcete-li první výkon této činnosti všechny svaly stačí sladit postoj.

(Užitečné návyky)

10 Důvodů, proč jíst pravidelně pistácie Užitečné návyky

10 Důvodů, proč jíst pravidelně pistácie Užitečné návyky

Pistácie - malá ořechy, pistácie rostou na stromě. V tomto článku popíšeme podrobně o hlavních prospěšných vlastností pistácií a vysvětlit, proč je třeba tento výrobek být nutně přítomen v jídelníčku každého jedince. Pistácie strom byl nejprve úspěšně pěstuje ve střední a Malé Asii, ale nyní tento závod lze nalézt v mnoha jiných oblastech.

(Užitečné návyky)