Vitamin Cocktail zlepšit vidění a metabolismus


Vitamin Cocktail zlepšit vidění a metabolismus

Výživa hraje velmi důležitou roli pro zdraví očí. Věřte tomu nebo ne, ale vitamíny, minerály a antioxidanty přímo ovlivňují práci oka.

Neustále jsme vystaveni faktům, které ovlivňují naše zrak a mohou způsobit různé oční choroby. Proto je velmi důležité, abyste se ujistili, jíte mnoho produktů, které pomáhají chránit vaše oči.

nedávno stala populární některé přírodní smoothies, protože kombinace ingrediencí dodává tělu dostatek živin, oka k regeneraci tkání a zabraňují předčasnému prasknutí.

Dávají také impuls k vašemu metabolismu. Proto jsou ideální pro lidi, kteří se snaží ztratit pár kilo, aniž by se uchýlili k drsným nebo nebezpečným dietěm.

Vzhledem k tomu, že se mnoho lidí snaží tyto potraviny přidávat do své stravy, rádi bychom sdíleli vitamínový recept, který si můžete vychutnat několikrát týdně.

Delicious!

Koktejl pro lepší vidění a rychlejší metabolismus

Jedná se o přírodní vitamínový recept, který je velmi užitečný pro oči a metabolismus.

Spojuje organické nízkokalorické látky: aloe vera gel

  • vlašské medu citronové šťávy

Všechny tyto složky jsou velmi výživné. Společně obsahují významné množství vitamínů, minerálů, esenciálních mastných kyselin a dalších sloučenin, které budou chránit a zlepšovat vidění.

Podívejte se, co může každá z těchto složek udělat pro vaše zdraví.

Výhody gelu aloe vera

Aloe vera gel byl používán po staletí jako základ pro mnoho různých přírodních prostředků.

Především obsahuje látky známé jako biogenní stimulanty. Zvyšují produkci bílých krvinek a stimulují fagocytózu. Kromě toho také stimulují hojení živé tkáně. To činí z aloe vera skvělý pomocník při léčbě nemocí, jako je katarakta a slabost rohovky.

Výhody vlašských ořechů

Vlašské ořechy jsou bohaté na esenciální mastné kyseliny a antioxidanty. Doporučují jim, aby udrželi zdraví očí.

Mírný příjem podporuje eliminaci toxinů, zlepšuje krevní oběh a snižuje hladinu cholesterolu.

Díky své schopnosti zastavit destruktivní oxidaci jsou vhodnou volbou pro prevenci problémů s viděním. Navíc podporují metabolismus

, protože pomáhají regulovat glukózu a nadměrnou akumulaci lipidů.

Výhody medu Med má antimikrobiální a hyperosmický účinek. Je také užitečné pro očištění rohovkového edému. Prostřednictvím antibiotika a terapeutickou silou medu je velmi dobré pro oko, protože pomáhá předcházet infekce a chronických onemocnění.

Kromě toho bylo prokázáno, že med

zlepšuje ostrost vidění, stejně jako některé tradiční farmaceutické drogy. Kromě toho vysoký obsah přírodních cukrů z medu dodává tělu energii. Stimuluje

spalování tuků a kalorií.

Výhody citronové šťávy Konečně, spotřeba citrónové šťávy poskytuje mnoho výhod pro váš imunitní systém, zdraví oka a metabolismus.

Za prvé, je to jeden z nejlepších zdrojů vitamínu C. Je to silný antioxidant, který je spojen s prevencí šedého zákalu a makulární degenerace.

Kromě toho obsahuje také přírodní kyseliny a oleje, které chrání oční tkáň před infekčními činidly.

Jak vyrobit tento vitamin koktejl?

Tento lahodný výživný koktejl - snadný způsob, jak chránit oči, uklidnit váš hlad a zabránit metabolickým poruchám.

Přidejte ji do vaší stravy a pomozte vám předcházet nemocem, zvýšit produktivitu a posílit imunitní systém. Zde je návod, jak si můžete připravit: Složení

6,5 lžíce aloe vera gel (100 g) 1/2 šálku nasekané vlašské ořechy (50 gramů)

medu 1 polévková lžíce (25 gramů)

šťáva z 2 citronů Příprava

  • Nejprve umýt listy aloe dobře a vzít lžíci gelu.
  • Potom vložte gel do hrnce vodou a vařte 10 minut.
  • Vložit do ledničky po dobu 12 hodin.
  • Po doporučeném čase vložte mixér spolu s dalšími přísadami a

dobře promíchejte do homogenity. Pití půl hodiny před obědem nebo večeří.

  • Vychutnejte si tento výživný koktejl jako součást stravy a uvidíte, co bude dělat pro vaše zdraví.
  • se vám bude líbit!


Léčivé rostliny, které jsou zdroji energie

Léčivé rostliny, které jsou zdroji energie

Z času na čas všichni prožíváme vysokou fyzickou i psychickou zátěž, zejména v práci. Často se vrátíme domů zcela vyčerpaně. Co dělat v tomto případě? Nebojte se, existují léčivé rostliny, které vám mohou pomoci vyřešit tento problém. Další informace z tohoto článku . léčivé rostliny jsou nejlepším zdrojem energie Představte si situaci když jsou vážně nemocní nebo mají příbuzného v životě se s určitými problémy, ale postrádá sílu k jejich překonání.

(Lidových opravné)

Dvě přísady pro boj s kyselým refluxem a gastritidou

Dvě přísady pro boj s kyselým refluxem a gastritidou

V určitém okamžiku života mnoho lidí zažívá nepříjemné hoření na místě, kde jízdo prochází do žaludku. Pro většinu lidí je to jen reakce na určité potraviny a pro druhé je to chronický příznak a porucha, která se těžko léčí. Tento stav je známý jako gastritida a způsobuje zánět žaludeční sliznice, který chrání tělo před velmi kyselým žaludečním šťávám.

(Lidových opravné)