Vitamíny a minerály pro depresi přírodních prostředků


Vitamíny a minerály pro depresi přírodních prostředků

Pokud chronické deprese nebo příliš hluboko, nebo v případě, že osoba je již užívají některé léky, je velmi obtížné léčit. Tato porucha však může být zastavena v počáteční fázi, kdy začnete cítit zoufalství, smutek, úzkost nebo vstoupit do jiného negativního emočního stavu.

V dnešním článku chceme mluvit o vitamíny a minerální látky, které pomáhají v boji proti depresi přirozenou cestou, protože to působí přímo na nervový systém a podporovat pozitivní postoj k životu. V důsledku toho se cítíte šťastnější, klidnější a příjemnější.

Vitamin C

Vitamin C je velmi důležitý pro silný imunitní systém. Ovšem hraje také důležitou roli ve zdraví nervového systému, protože jeho nedostatekzpůsobuje pocit únavy a. Nedostatek vitaminu C vám nezpůsobí významné poškození, ale z dlouhodobého hlediska může vést k depresi.

také užitečné, aby se vitamin C v období zvláště intenzivní fyzické či psychické zátěži na těle, protože pomáhá předcházet špatnou náladu.

Nejlepší způsob, jak získat doporučenou dávku vitamínu C je jíst citrusové plody. Musí být organické. Můžete dokonce jíst jejich slupku, protože obsahuje další příznivé vlastnosti.

na produkty, které mají vysoký obsah vitaminu C zahrnují:

 • Cranberry maliny kiwi
 • červené papriky Špenát Brokolice

Vitamin B6 Vitamin B6, nebo pyridoxin, je zodpovědný za regulaci příznaků, jako je úzkost a deprese. Nedostatek tohoto vitamínu může člověk velmi podrážděný, takže když začnete to snadněji se ptát, jak se bude cítit lépe.

Vitamin B6 je obsažen v následujících produktech. Kuřecí

 • Banana Fish
 • brambory Bean celozrnné

nejlepší způsob, jak zajistit tělu denní dávku vitamínu B6 - přidat trochu stravy hnědé rýže nebo ovesné vločky a celozrnný chléb.

Kyselina listová

Výsledky četných studií zdůrazňují vztah mezi depresí a nedostatkem vitamínu B9, také známého jako kyselina listová. Podle testů, nízké hladiny kyseliny listové může snížit produkci serotoninu, což je důležité pro prevenci deprese.

také potvrzují důležitost této živiny se zbavit stresu a překonávání množství, které, když je předčasná léčba vést k závažným onemocněním.

U výrobků, které mají vysoký obsah kyseliny listové, patří:

 • hovězí, kuřecí, krůtí nebo jater
 • zelená listová zelenina
 • celozrnné
 • Asparagus
 • Melon
 • Avocado
 • Orange
 • Banana

zinek

nedávno zjistili, že zinek je důležitý neurotransmiter nervového systému a ho Nedostatek může vést k depresi, únavě a dalším poruchám.

Příznaky nedostatku zinku patří: ztráta chuti k jídlu, ztráta vlasů a oslabený imunitní systém.

Jezte potraviny bohaté na zinek se doporučuje zejména při depresi, který je spojován s počátkem menopauzy, protože tento minerál pomáhá regulovat hormonální změny v těle.

Některé potraviny s vysokým obsahem zinku: krabi a korýši

 • rybí maso
 • ořechy Dýňová semínka, sezamová semínka
 • celozrnné pšeničné klíčky

Hořčík Hořčík je pro dobré zdraví těla a mysli velmi důležité. To pomáhá regulovat nervový systém a zabraňuje nespavost, úzkost, hyperaktivitu, záchvaty paniky, fóbie, stresu a deprese.

Bohužel, obchodní zemědělské postupy snižují hladinu tohoto prvku v průmyslových výrobků, takže jsme spotřebuje mnohem méně, než naše tělo potřebuje pro normální fungování.

U výrobků, které mají vysoký obsah hořčíku patří: škeble a raky

 • mléko a sýry kaviárem Červené maso
 • Dýňová semínka Loboda zelená listová zelenina

Doporučujeme však navštívit lékaře a užívat doplňky s hořčíkem pouze tehdy, pokud to doporučí. Ale nebojte se, tento minerál se nestává hodně. Pokud překročíte částku, tělo jednoduše odstraní vše bez negativního dopadu na zdraví.


Recepty z přírodních domácích šampónů

Recepty z přírodních domácích šampónů

Ne všechny kosmetické přípravky jsou dobré pro tělo, protože některé mohou obsahovat škodlivé chemické složky. Například pokud máte velmi citlivou pokožku, pravděpodobně způsobí podráždění, zánět, zarudnutí atd. Pokud jde o šampon, buďte velmi opatrní, protože pokožka hlavy je stejně jemná (pokud ne více), jako je kůže na obličeji, a je denně vystavena mnoha škodlivým látkám.

(Lidových opravné)

Infuze pro zlepšení nervový systém

Infuze pro zlepšení nervový systém

Pokud si myslíte, že se situace vymkne kontrole a strach, že se něco může stát, že nejste schopen řídit nervový záchvat, nebo své tělo i duši uchopit stres, vyzkoušejte tyto úžasné výpisů zlepšit stav nervového systému přirozeně bez použití léčiv. Nervozita - choroba přítomna v naší společnosti, lidé jsou často nervózní, ve spěchu, starat se zoufalý a depresi a nedosypayut.

(Lidových opravné)