Osm znamení, že vaše tělo touží sex a vztahy Sex


Osm znamení, že vaše tělo touží sex a vztahy Sex

své fyziologické a sexuální potřeby se mohou objevit několik příznaků, které odrazuje od sexuální kontakt a nové neuvěřitelné zážitky.

Nedostatek sexu má fyzické a emocionální projevy, ať už víte o nich nebo ne. Tato základní lidská potřeba je mnohem hlubší než spokojenost, kterou přináší, protože hraje také důležitou roli ve zdraví a blahu.

Z různých důvodů se někteří lidé pokoušejí potlačit sexuální touhu a potírat se s ním; zatímcoostatní neváhají využít každou příležitost, aby získali nezapomenutelný zážitek.

V každém případě, pokud žijete bez sexuální aktivity, vaše touhy se stanou patrnými prostřednictvím souboru behaviorálních signálů.

seznam značek, které vaše tělo touží sex

nedostatek spánku Máte potíže se spaním? Sex stimuluje sekreci hormonu známého jako oxytocin, což je velmi důležité pro dobrý spánek.

Když se člověk dlouhodobě neúčastní sexuální aktivity, může to mít za následek problémy se spánkem. Podrážděnost a stres

změny nálady, a to zejména na pracovišti a mezi přáteli, bude pravděpodobně znamenat, že vaše tělo touží sex.

Je zřejmé, že to není jediný důvod, proč se budete cítit stresově nebo zmateně. Ale pokud protože vaše poslední pohlavní styk trvalo několik týdnů nebo měsíců zvyšuje riziko negativních emocí, jako je zvýšená dráždivost, pesimismu a náhlé změny nálad.

Je důležité pochopit, že sex pomáhá zlepšit náladu. Můžete se pokusit ignorovat, ale je to fyzická a emocionální potřeba, kterou nelze potlačit.

  1. Rychlé fantazie

Prostě chci milovat.

do určité mírykaždý z nás má fantazii nebo sen o sexu; obvykle vznikají v noci nebo pod vlivem určitého podnětu.

Ale když tyto fantazie jsou stále častější nebo se objevila v různých časech během dne, je zřejmé znamení, že vaše tělo touží sex a zvýšenou sexuální aktivitu.

  1. Kůže ztrácí svůj lesk

Je těžké uvěřit, ale sex může skutečně zlepšit vzhled pokožky. Když často máte sex, póry se otevřou a uvolňují nečistoty, které mohou způsobit skvrny.

Je zřejmé, že pro to existují kosmetické procedury, ale stejně jako každá jiná fyzická aktivita, sex podporuje odstranění toxinů potu a zvyšuje tok krve.

Pokud zjistíte, že vaše obličej ztratil přirozený lesk a je více akné nebo akné než obvykle, může to znamenat, že vaše tělo je hladové pro sex.

  1. Stáváte se méně sociabilní

Nedostatek sexuálních zkušeností může dokonce vést k sociální izolaci. Je to proto, že vaše tělo produkuje méně endorfinů - hormon, který podporuje dobrou náladu a touhu být blízkým ostatním lidem.

  1. Fyzické nepohodlí

Máte větší šanci mít bolest hlavy než obvykle? Nedostatek pohlaví vede ke snížení sekrece serotoninu a endorfinu - "hormonů štěstí", o nichž je známo, že snižují citlivost na bolest.

  1. Nebezpečnost

Nemyslím si, že mě někdo stále miluje.

Někdy, když přestaneš mít sex, můžeš se cítit nejistě o sobě a všechno, co děláš.

Sex vzbuzuje sebevědomí a umožňuje mužům a ženám, aby se cítili žádoucí a obklopeni péčí.

Pokud tuto zkušenost nemáte, vzniká osobní nespokojenost, která může vést k depresi, úzkosti a potížím s rozhodováním.

  1. Nebezpečný pocit osamělosti

Je strašné být osamělý.

Buďte opatrní! Když se cítíš osamělá, máš větší pravděpodobnost, že uděláš špatná rozhodnutí, zejména pokud jde o sex.

Pokud jste neměli dlouhou dobu sexuální aktivitu, pocity osamělosti vás mohou přimět k tomu, abyste: - jste se rozhodli zavolat a kontaktovat svého bývalého partnera.

  • Máte sex s někým blízkým: přítele (nebo přítelkyně) nebo kolega.
  • Náhodou máte sex s cizincem, kterého se setkáváte na večírku nebo v baru, zejména po několika sklenkách silných nápojů.
  • Může to být špatné rozhodnutí s potenciálně negativními důsledky,

ačkoli to není vždycky případ.


Interní konflikty by neměly způsobovat vnější problémy

Interní konflikty by neměly způsobovat vnější problémy

Přemýšleli jste někdy o možných důsledcích vyhýbání se konfliktu? Možná se budete chtít vyhnout hádce nebo neříkat "ne", když nechcete dělat nic. Pokud ano, je důležité si uvědomit, že to může vést k ještě větším problémům. Můžete se snažit vyhnout se hádkám, ale to neznamená, že to nevznikne. Jinými slovy, tam budou vnitřní konflikty .

(Sex a vztahy)

Jak přestat se cítit méněcenný

Jak přestat se cítit méněcenný

Měl jste pocit, když , že byste to neudělali, to nestačí, co se nestane, nebudete dělat nic? Pokud ano, nejste sami ve svých zkušenostech. Mnoho lidí má podobné myšlenky. Často si dovolujeme, abychom se ponořili do očekávání toho, co by mělo být provedeno. Snažíme se dosáhnout cílů, které nám pro nás stanovili jiní, ale nemůžeme najít motivaci.

(Sex a vztahy)