Osm málo známé zajímavé informace o výhodách přírodních prostředků skořice


Osm málo známé zajímavé informace o výhodách přírodních prostředků skořice

Jedná se o jednu z nejstarších koření na světovém pochází ze Srí Lanky a rozbalte ho z malého jehličnatý strom (lat. Cinnamomum verum). Obvykle se používá jako koření ve vaření, ale to není jediná věc, pro kterou si zaslouží respekt a získala všeobecné uznání.
Dnes uvádíme některé z mnoha užitečných vlastností skořice a její pozitivní vliv na práci našeho těla.

8 přínosy pro zdraví

Mnoho osvědčených příznivých účinků skořice je již ve světě všeobecně známé. Vzhledem k účinným látkám, jako je cinnamylacetát, skořicový aldehyd a alkohol, má tento koření hojivou sílu, která pomáhá s mnoha nemocemi.

V netradiční medicíně je skořice velmi oblíbená díky svým protizánětlivým, antibakteriálním a antikoagulačním vlastnostem.

Skořice je bohatá na polyfenoly, antioxidanty a minerály, včetně manganu, vápníku, železa a vlákniny.

Takže zvažte osm nejužitečnějších vlastností pro zdraví.

Nabídka také číst skořice pomáhá zbavit se celulitidy

1. Zachází diabetes mellitus typu 2

pozitivní výsledky koření v boji proti této nemoci je dobře známá. Pokud konzumujete skořici na prázdný žaludek a po každém jídle, pak pomáhá snížit hladinu glukózy v krvi. To je způsobeno vysokým obsahem kondenzovaných taninů (cinnamtanin B1), které stimulují inzulínové receptory a potlačují působení enzymů, které je deaktivují. Tím se buňkám usnadní užívání glukózy.

2. Zlepšuje trávení

Skořice obsahuje řadu sloučenin, včetně železa, vlákniny a vápníku, které přispívají k dobrému fungování trávicího systému.

Tukové soli se spojují s těmito látkami a tudíž opouštějí tělo.

A pokud nejsou správně odstraněny z trávicího traktu , mohou poškodit tlusté střevo.Kromě toho je skořice účinná při potírání průjmu, protože reguluje črevné křeče. A dokonce i tento koření může být použit k léčbě onemocnění střev.

3. Zastaví nevolnost a zvracení

V takových situacích může být také skořicí kouzelná hůlka. Vzhledem k tomu, že je to přirozený přípravek, může být užíván i těhotnými ženami, které trpí toxikózou v prvním trimestru.

4. Pomáhá překonat chřipku a respirační infekce

Toto koření je široce známý pro své léčivé vlastnosti při nachlazení, chřipky a dalších respiračních onemocnění.

Pokud čaj přidat několik čajové lžičky čerstvého zázvoru a koření, pak to znamená, že

pomoci snížit vysokou teplotu a kašel, jak se zbavit. A příjemná vůně může zvednout náladu, která se zhorší, když budeme nemocní.

Protizánětlivé a antibakteriální účinky poskytují účinnost v boji proti běžným nachlazením.

5. Chrání proti srdečním chorobám

Prozánětlivé vlastnosti skořice také pomáhají předcházet srdečním onemocněním.

A to koření chrání životně důležité orgány a tepny jako reguluje hladinu špatného cholesterolu v krvi, což může nakonec vést ke kardiovaskulárním chorobám a dalších poruch.

Totéž protizánětlivé účinky pomáhají při zánětu vnitřních tkání

, což snižuje riziko srdečního záchvatu. 6.

stimuluje mozek Vědecké studie ukázaly, že skořice

přispívá ke zlepšení funkce mozku u starších lidí zejména zlepšuje koncentraci, rozpoznávání, paměť a vizuální rychlosti procesů.Vůně koření stimuluje kognitivní funkce a paměť. Také koření se hodí, když se nemůžete soustředit na požadovaný úkol. Kromě toho, že si jednoduše vychutnáte bohatou chuť, zkuste přidávat do kávy trochu skořice.

7. Silný antikoagulant

Skořice brání trombocytům. To je důvod, proč může

pomáhat ženám během lunárního , protože je schopná zmírnit menstruační bolesti a přinést úlevu tomuto období. 8.

skvělý způsob multivitamin Mezi množstvím složek skořice obsahuje vitamíny B1, C, železo, draslík, fosfor a vápník.

I když jsme použít tyto koření v malých dávkách, ale i to obohatí naše tělo vitamíny a minerály, které jsou nezbytné pro jeho fungování neporušený.

Kolik potřebujete k jídlu skořice, abyste získali požadovaný účinek?

Doporučená denní dávka je 1 až 6 gramů

, v závislosti na hmotnosti, věku a zdravotním stavu člověka.Ti, kteří chtějí využít léčivých vlastnostech popsaných výše, by měli dodržovat měření 2-4 gramů, což je polovina nebo celá kávová lžička.

Protože samoléčba může být nebezpečná, doporučujeme vám poradit se svým lékařem před zahájením léčby.


Jasné ledviny přirozeným způsobem v průběhu týdne

Jasné ledviny přirozeným způsobem v průběhu týdne

Přírodní produkty ledviny - orgán odpovědný za čištění krve škodlivých látek přes močení a regulovat rovnováhu tekutin v těle. A to nejsou všechny jejich funkce. Pak budeme diskutovat o snadný a přirozený způsob, jak každodenní úklid ledvin, které může být opakované jednou nebo dvakrát do roka. Okamžité kroky Snažte se jíst tyto potraviny po dobu jednoho týdne při čištění ledviny: mléko a mléčné výrobky; Maso, zvláště červené; Mořské plody; bílý cukr; kuchyňská sůl; Alkoholické nápoje; Káva; Tabák.

(Lidových opravné)

Starověký čínský lék na snížení hladiny cholesterolu agenti

Starověký čínský lék na snížení hladiny cholesterolu agenti

Přírodní Cholesterol - druh tuku (také známý pod pojmem „lipid“), které je lidské tělo je životně důležitý pro správné fungování vnitřních orgánů a system.Utim, nyní více lidí, jsou vystaveni riziku nákazy různých poruch kardiovaskulární systém prostřednictvím vysoký cholesterol , což často vede ke špatné stravovací návyky.

(Lidových opravné)