Radiace mobilního telefonu: 10 nejškodlivějších zařízení


Radiace mobilního telefonu: 10 nejškodlivějších zařízení

V uplynulých letech mnoho zdravotních odborníků vzbudilo obavy z nadměrného používání elektronických zařízení, které narušují naše životy stále více. To se může zdát podivné a téměř bezvýznamné, protože vývoj technologie předpokládá, že přinese mnoho nových řešení a bude užitečné pro použití v každodenním životě.

Nicméně, tato obava má některé důvody, protože s růstem technologie, zejména bezdrátové, mikrovlnné frekvence mohou ovlivnit naše tělo v dlouhodobém horizontu. Dnes budeme hovořit o účincích záření mobilního telefonu.

Dnes došlo k závěru, že tato zařízení mohou způsobit rakovinu a další nebezpečné nemoci. Mezi pokroky v bezdrátové technologii by měly být jedním z nejdůležitějších bezdrátových zařízení ve vývoji technologie: mobilní telefon. Řekneme vám, jak mohou mobilní telefony způsobit rakovinu a jiné zdravotní problémy.

Jak používat mobilní telefon spojený s rakovinou?

Nedávný výzkum ukázal, že časté používání mobilních telefonů není tak bezpečné, jak se dříve myslelo. Příčiny:

  • Mobilní technologie se vyvíjejí a dochází k rychlým a rychlým změnám v důsledku zvýšení počtu a trvání hovorů.
  • Zvýšení délky trvání mobilních hovorů zvyšuje záření a tím zvyšuje riziko vzniku rakoviny.
  • Dalším podobným důvodem je nárůst počtu uživatelů mobilních telefonů po celém světě.
  • Statistika Asociace mobilních telefonů a internetu v USA ukazují, že v roce 2010 v zemi bylo více než 303 milionů mobilních účastníků.V roce 2000 to bylo třikrát více než 110 milionů uživatelů.
  • Předpokládá se, že ve světě v roce 2010 bylo více než 5 miliard uživatelů, kteří používají mobilní komunikační služby.
  • Důležité je také skutečnost, že tkáně lidského těla mohou absorbovat energii vyzařovanou mobilními telefony, a to je nebezpečné, protože vyzařují rádiové vlny - typ ionizujícího záření, který je opravdu nebezpečný.

Co ukazuje výzkum využití mobilních telefonů a rakoviny?

Podle Mezinárodní agentury pro výzkum rakoviny, V roce 2011, mobilní telefony byly klasifikovány jako skupina 2B (potenciálně karcinogenní). Že „je možné nebezpečí“, že zařízení vyvolat rakovinu.

K dosažení tohoto agenturu závěr používají údaje o dlouhodobém intenzivním používání různých typů mobilních zařízení.

Výzkum ukazuje, že za miliardy uživatelů po celém světě často používají tyto přístroje, není překvapivé, že výsledky se začínají předvídat budoucnost.

I když v současné době nejsou k dispozici dostatečné vědecké důkazy vedoucí k závěru odborníky v tomto oboru, jako je Dr. George Carlo, věřil, že mobilní průmysl může přivést lidi na pokraj krize zdraví. Věří, že případy poškození mozku a některé druhy rakoviny jsou častější kvůli rychlému šíření mobilních technologií.

Ve skutečnosti, některé zdravotní problémy a poruchy jsou spojeny s mobilním telefonem zářením, včetně zejména: Opakované bolesti hlavy

  • vysoký krevní tlak časný nástup Alzheimerovy Cancer

Které mobilní telefony vyzařují mnohem záření?

K mobilním zařízení certifikované FCC, který získal souhlas k prodeji na trhu ve Spojených státech, jeho Maximální míra absorpce nebo SAR elektromagnetická energie (angl. SAR) by měla být nižší než 1,6 W kilogram

S ohledem na tuto skutečnost, jsme sestavili seznam 10 nejnebezpečnějších mobilních zařízení v závislosti na jejich záření:

Motorola DROID MAX

SAR: 1,54

Motorola DROID ULTRA

SAR: 1,54

MOTOROLA MOTO E

SAR: 1,5

Alcatel One Touch EVOLVE

SAR : 1,49

HUAWEI Vitria

SAR: 1,49

KYOCERA HYDRO EDGE

SAR: 1,48

KYOCERA KONA

SAR: 1,45

KYOCERA HYDRO XTRM

SAR: 1,44

Nokia Asha 503

SAR: 1,43

BLACKBERRY Z30

SAR: 1,41


Těsné oblečení nosí nebezpečně

Těsné oblečení nosí nebezpečně

My všichni víme, že těsné oblečení zpřísňuje tvar a dovoluje vám cítit se více sebejistý. Nicméně, tato omezení mají velmi negativní vliv na lidské zdraví . V tomto článku hovoříme o tom, co nosíme a jak ovlivňuje vaši pohodu. Rizika těsného oblečení Možná si myslíte, že problém se týká pouze žen. Stále více mužů se začíná obávat jejich vzhledu a vybírat si oblečení, které zahrnuje postava.

(Zajímavosti)

Efektivní Tipy, jak zlepšit vlastní

Efektivní Tipy, jak zlepšit vlastní

Zajímavé jazyk Fakta tělo lze přirovnat k práci tiché orchestru, proč jsme často nedávají pozor. Ovšem jazyk našeho těla má značný dopad na naše vlastní pohodu a stav lidí kolem nás. Znalost, schopnost řídit a porozumět funkcím těla jsou nepostradatelnými dovednostmi pro každého člověka. Například, pokud se naučíte udržovat kontrolu nad těmi gestami a emocemi, můžete si vylepšit své první dojmy o sobě a zatraktivnit se v očích ostatních lidí.

(Zajímavosti)