Radiace mobilního telefonu: 10 nejškodlivějších zařízení


Radiace mobilního telefonu: 10 nejškodlivějších zařízení

V uplynulých letech mnoho zdravotních odborníků vzbudilo obavy z nadměrného používání elektronických zařízení, které narušují naše životy stále více. To se může zdát podivné a téměř bezvýznamné, protože vývoj technologie předpokládá, že přinese mnoho nových řešení a bude užitečné pro použití v každodenním životě.

Nicméně, tato obava má některé důvody, protože s růstem technologie, zejména bezdrátové, mikrovlnné frekvence mohou ovlivnit naše tělo v dlouhodobém horizontu. Dnes budeme hovořit o účincích záření mobilního telefonu.

Dnes došlo k závěru, že tato zařízení mohou způsobit rakovinu a další nebezpečné nemoci. Mezi pokroky v bezdrátové technologii by měly být jedním z nejdůležitějších bezdrátových zařízení ve vývoji technologie: mobilní telefon. Řekneme vám, jak mohou mobilní telefony způsobit rakovinu a jiné zdravotní problémy.

Jak používat mobilní telefon spojený s rakovinou?

Nedávný výzkum ukázal, že časté používání mobilních telefonů není tak bezpečné, jak se dříve myslelo. Příčiny:

  • Mobilní technologie se vyvíjejí a dochází k rychlým a rychlým změnám v důsledku zvýšení počtu a trvání hovorů.
  • Zvýšení délky trvání mobilních hovorů zvyšuje záření a tím zvyšuje riziko vzniku rakoviny.
  • Dalším podobným důvodem je nárůst počtu uživatelů mobilních telefonů po celém světě.
  • Statistika Asociace mobilních telefonů a internetu v USA ukazují, že v roce 2010 v zemi bylo více než 303 milionů mobilních účastníků.V roce 2000 to bylo třikrát více než 110 milionů uživatelů.
  • Předpokládá se, že ve světě v roce 2010 bylo více než 5 miliard uživatelů, kteří používají mobilní komunikační služby.
  • Důležité je také skutečnost, že tkáně lidského těla mohou absorbovat energii vyzařovanou mobilními telefony, a to je nebezpečné, protože vyzařují rádiové vlny - typ ionizujícího záření, který je opravdu nebezpečný.

Co ukazuje výzkum využití mobilních telefonů a rakoviny?

Podle Mezinárodní agentury pro výzkum rakoviny, V roce 2011, mobilní telefony byly klasifikovány jako skupina 2B (potenciálně karcinogenní). Že „je možné nebezpečí“, že zařízení vyvolat rakovinu.

K dosažení tohoto agenturu závěr používají údaje o dlouhodobém intenzivním používání různých typů mobilních zařízení.

Výzkum ukazuje, že za miliardy uživatelů po celém světě často používají tyto přístroje, není překvapivé, že výsledky se začínají předvídat budoucnost.

I když v současné době nejsou k dispozici dostatečné vědecké důkazy vedoucí k závěru odborníky v tomto oboru, jako je Dr. George Carlo, věřil, že mobilní průmysl může přivést lidi na pokraj krize zdraví. Věří, že případy poškození mozku a některé druhy rakoviny jsou častější kvůli rychlému šíření mobilních technologií.

Ve skutečnosti, některé zdravotní problémy a poruchy jsou spojeny s mobilním telefonem zářením, včetně zejména: Opakované bolesti hlavy

  • vysoký krevní tlak časný nástup Alzheimerovy Cancer

Které mobilní telefony vyzařují mnohem záření?

K mobilním zařízení certifikované FCC, který získal souhlas k prodeji na trhu ve Spojených státech, jeho Maximální míra absorpce nebo SAR elektromagnetická energie (angl. SAR) by měla být nižší než 1,6 W kilogram

S ohledem na tuto skutečnost, jsme sestavili seznam 10 nejnebezpečnějších mobilních zařízení v závislosti na jejich záření:

Motorola DROID MAX

SAR: 1,54

Motorola DROID ULTRA

SAR: 1,54

MOTOROLA MOTO E

SAR: 1,5

Alcatel One Touch EVOLVE

SAR : 1,49

HUAWEI Vitria

SAR: 1,49

KYOCERA HYDRO EDGE

SAR: 1,48

KYOCERA KONA

SAR: 1,45

KYOCERA HYDRO XTRM

SAR: 1,44

Nokia Asha 503

SAR: 1,43

BLACKBERRY Z30

SAR: 1,41


Mé vědomí váží více než u jiných zajímavých faktů

Mé vědomí váží více než u jiných zajímavých faktů

Poměrně často říkají, že nejlepší spánek , kdo má čisté svědomí. Myšlenka je stejně jednoduché jako pravda, protože tento psychologický konstrukt vytvořený a vaše vnímání sebe sama a okolního světa. Proto byste se měli vždy snažit najít harmonii a rovnováhu. Jestliže osoba dosáhne jednoduchou harmonii, když všechny její slova a činy splňují základní hodnoty , což znamená, že je čisté vědomí, který má mnohem větší váhu než myšlenky a motivace ostatních.

(Zajímavosti)

Paralympijské Marike Vervorte vybírá eutanázii

Paralympijské Marike Vervorte vybírá eutanázii

Marike Vervort je pravda bojovník. Tento 37letý belgický sportovec připravil dokumenty pro eutanázii v roce 2008. Ačkoli teď s jistotou tvrdí, že její čas ještě nenastal, když se stane, Marike chce nechat život podle vlastních podmínek. Všichni si dobře uvědomujeme, že nikdo nemůže plně ovládnout to, co se děje ve svém způsobu života .

(Zajímavosti)