Radiace mobilního telefonu: 10 nejškodlivějších zařízení


Radiace mobilního telefonu: 10 nejškodlivějších zařízení

V uplynulých letech mnoho zdravotních odborníků vzbudilo obavy z nadměrného používání elektronických zařízení, které narušují naše životy stále více. To se může zdát podivné a téměř bezvýznamné, protože vývoj technologie předpokládá, že přinese mnoho nových řešení a bude užitečné pro použití v každodenním životě.

Nicméně, tato obava má některé důvody, protože s růstem technologie, zejména bezdrátové, mikrovlnné frekvence mohou ovlivnit naše tělo v dlouhodobém horizontu. Dnes budeme hovořit o účincích záření mobilního telefonu.

Dnes došlo k závěru, že tato zařízení mohou způsobit rakovinu a další nebezpečné nemoci. Mezi pokroky v bezdrátové technologii by měly být jedním z nejdůležitějších bezdrátových zařízení ve vývoji technologie: mobilní telefon. Řekneme vám, jak mohou mobilní telefony způsobit rakovinu a jiné zdravotní problémy.

Jak používat mobilní telefon spojený s rakovinou?

Nedávný výzkum ukázal, že časté používání mobilních telefonů není tak bezpečné, jak se dříve myslelo. Příčiny:

  • Mobilní technologie se vyvíjejí a dochází k rychlým a rychlým změnám v důsledku zvýšení počtu a trvání hovorů.
  • Zvýšení délky trvání mobilních hovorů zvyšuje záření a tím zvyšuje riziko vzniku rakoviny.
  • Dalším podobným důvodem je nárůst počtu uživatelů mobilních telefonů po celém světě.
  • Statistika Asociace mobilních telefonů a internetu v USA ukazují, že v roce 2010 v zemi bylo více než 303 milionů mobilních účastníků.V roce 2000 to bylo třikrát více než 110 milionů uživatelů.
  • Předpokládá se, že ve světě v roce 2010 bylo více než 5 miliard uživatelů, kteří používají mobilní komunikační služby.
  • Důležité je také skutečnost, že tkáně lidského těla mohou absorbovat energii vyzařovanou mobilními telefony, a to je nebezpečné, protože vyzařují rádiové vlny - typ ionizujícího záření, který je opravdu nebezpečný.

Co ukazuje výzkum využití mobilních telefonů a rakoviny?

Podle Mezinárodní agentury pro výzkum rakoviny, V roce 2011, mobilní telefony byly klasifikovány jako skupina 2B (potenciálně karcinogenní). Že „je možné nebezpečí“, že zařízení vyvolat rakovinu.

K dosažení tohoto agenturu závěr používají údaje o dlouhodobém intenzivním používání různých typů mobilních zařízení.

Výzkum ukazuje, že za miliardy uživatelů po celém světě často používají tyto přístroje, není překvapivé, že výsledky se začínají předvídat budoucnost.

I když v současné době nejsou k dispozici dostatečné vědecké důkazy vedoucí k závěru odborníky v tomto oboru, jako je Dr. George Carlo, věřil, že mobilní průmysl může přivést lidi na pokraj krize zdraví. Věří, že případy poškození mozku a některé druhy rakoviny jsou častější kvůli rychlému šíření mobilních technologií.

Ve skutečnosti, některé zdravotní problémy a poruchy jsou spojeny s mobilním telefonem zářením, včetně zejména: Opakované bolesti hlavy

  • vysoký krevní tlak časný nástup Alzheimerovy Cancer

Které mobilní telefony vyzařují mnohem záření?

K mobilním zařízení certifikované FCC, který získal souhlas k prodeji na trhu ve Spojených státech, jeho Maximální míra absorpce nebo SAR elektromagnetická energie (angl. SAR) by měla být nižší než 1,6 W kilogram

S ohledem na tuto skutečnost, jsme sestavili seznam 10 nejnebezpečnějších mobilních zařízení v závislosti na jejich záření:

Motorola DROID MAX

SAR: 1,54

Motorola DROID ULTRA

SAR: 1,54

MOTOROLA MOTO E

SAR: 1,5

Alcatel One Touch EVOLVE

SAR : 1,49

HUAWEI Vitria

SAR: 1,49

KYOCERA HYDRO EDGE

SAR: 1,48

KYOCERA KONA

SAR: 1,45

KYOCERA HYDRO XTRM

SAR: 1,44

Nokia Asha 503

SAR: 1,43

BLACKBERRY Z30

SAR: 1,41


Proč jsou na nehty bílé skvrny?

Proč jsou na nehty bílé skvrny?

Leukoenchyma je oficiální vědecký název, což znamená vzhled bílých skvrn na nehty. Existují různé typy a příčiny. Nicméně, není prokázáno jako známka nedostatku vápníku, kolik lidí si myslí. V tomto článku bychom vám chtěli říci, proč jsou na nehty bílé skvrny. Je to velmi zajímavé! Mýty kolem bílých skvrn na nehty S největší pravděpodobností jste se v určitém okamžiku svého života podívali na nehty a všimli si malých bílých skvrn nebo čar.

(Zajímavosti)

šPatné návyky, které přispívají k ochablých prsa

šPatné návyky, které přispívají k ochablých prsa

Zajímavá fakta prsu ptóza nebo povislá prsa postupně je přirozený proces, který se vyskytuje důsledku ztráty pružnosti vláken na kůži prsu. Je spíše estetickým problémem spíše než lékařským, zvláště když se objevuje už v raném věku. Houpání je časté u žen s velkými prsy , ale to neznamená, že se nemůže objevit u žen s malými prsy.

(Zajímavosti)