Zhoršujete příznaky menopauzy? Zajímavosti


Zhoršujete příznaky menopauzy? Zajímavosti

nás vidět na rovinu: Menopauza je stádium v ​​životě ženy, které generuje hodně strachu. Muži nemohou pochopit, protože mohou vést plný a aktivní sexuální život až do své smrti.

Místo toho ženy čelí určitá omezení, která mohou cítit určité nepohodlí v sexuálním životě, počínaje asi 50 lety.

Protože všechny tyto informace o hormonálních změn a související faktory by bylo překvapivé, aby se nebála. Musíte si na to vzpomenout: po menopauze můžete vést více či méně normální život. Někdy zhoršujete příznaky menopauzy.

Nemějte obavy z pověstí, že život je během menopauzy zničen. To je důvod, proč chceme, aby vám odpovědi, které nemají menopauzu horší, než by mělo být.

Některé faktory, které mohou zhoršit menopauzy: 1. Self

A kdo může za zlé? Začnete cítit návaly horka, a je jasné, že budete naslouchat radám druhých.

American Society Menopauza nedávno provedla studii tohoto jevu a poznamenal, že asi 53% uvedlo, že se snažil všechno.


vitamíny, bylinné doplňky, akupunktura a masáže - je některé z dostupných nástrojů, které pomáhají přítoky, úzkost, bolest, únavu a další symptomy spojené s menopauzou, které často způsobují problémy. Většina z nich je přirozená nebo alternativní léčba.

Nicméně, to je problém: jen stěží přesně vědět, co vzít. To je způsobeno skutečností, že takové doplňky nejsou zpravidla regulovány oficiálně.

Nemusíte riskovat pouze při výběru produktů, které jsou 100% přírodní, ale pokud budete používat jakýkoli doplněk, může být komplikace.

To neznamená, že tyto přísady vám nepomohou řídit příliv. Problémem je, že mohou obsahovat určité chemikálie, o kterých jste nikdy neslyšeli.

Pokud máte v plánu vyzkoušet jakoukoli drogu, měli ujistit, že ingredience jsou zcela přirozené.V zájmu vaší bezpečnosti doporučujeme koupit bylinky přímo na trhu. Mohou být čerstvé nebo sušené a můžete je dokonce pěstovat sami.

2. Nesledujete základní pokyny

Jak dlouho jste včera spal? Kolik vody jste vypila? Jaká je vaše úroveň stresu právě teď?

V obecných doporučeních není nic inovativního: jíst zeleninu, spát hodně a dát čas na odpočinek. Podle těchto tipů můžete významně snížit závažnost příznaků.

Pokud jste již dosáhli začátku menopauzy, musíte se připravit. Zkuste dosáhnout ideální hmotnosti a zůstat v souladu s vašimi příznaky. Když se objeví, promluvte se svým lékařem a zeptejte se, co přesně musíte udělat. Některé ženy se cíti rozpaky nebo si myslí, že lékař prostě předepíše hormony. Pravdou je, že existuje mnoho dalších možností. Například můžete zvýšit spotřebu určitých produktů nebo spát více.


Poslechněte, co odborník doporučil.

Není nikdy příliš pozdě, než začnete aktivnější životní styl a jíst dobře. Pokud jste ještě nezkusili, začněte s 30-40 minutovou procházkou někde poblíž vašeho domu. Pak se můžete připojit k taneční skupině. Pokud jde o stravu, nejlepší možností je přírodní ovoce a zelenina. Zkuste následující produkty:

  • bílého jogurtu sezónní zelenina (dokonce můžete pěstovat sami, pokud máte půdu)
  • sezónní ovoce a obilné výrobky celozrnné
  • 3. Nedívejte se na alternativy

jednáš podezřelá vozidla, které snižují přílivů během menopauzy? V tomto případě si pamatujte, že

hormonální terapie je nejlepším nástrojem pro odstranění vlivy, které způsobují menopauzu. Rozhodně je vhodné poradit se s lékařem. Podívejte se na vás a vysvětlete, jak můžete tuto dobu zlepšit.

Nicméně, alternativy nejsou omezeny na toto.

Můžete vždy hledat něco jiného, ​​pokud si myslíte, že navrhovaná léčba je příliš agresivní. Můžete také vyzkoušet možnosti jako meditace nebo jóga, která se ukázala jako velmi užitečná pro stabilizaci těla.

4. Zanechal jste sex

Kde je napsáno, že po nástupu menopauzy musí sex skončit? Nyní, když vaše děti vyrostly a žily daleko od domova, je čas oživit sexuální život s vaším partnerem. Nikdo vás neomezuje. Jste sami spolu.

Je důležité si uvědomit, že sex během menopauzy je možný a může být stejně příjemný jako předtím. Možná ještě víc.

Nyní se nemusíte starat o nežádoucí těhotenství a

hluboce rozumíte vašemu partnerovi.Dejte si příležitost experimentovat. Vydejte se na dovolenou a vyzkoušejte něco nového. Nechte se hýčkat. Zjistíte, že menopauza neznamená, že musíte přestat užívat si života. Menopauza není konec

Dosažení věku menopauzy neznamená, že váš sexuální život skončil.

Můžete zhoršit příznaky menopauzy tím, že přijmete špatné rozhodnutí nebo se příliš obáváte. Zanechte tyto předsudky a konzultujte s lékařem, abyste získali nejlepší představu o tom, co můžete udělat a jak.


Nejlepší způsoby, jak bojovat proti nespavosti

Nejlepší způsoby, jak bojovat proti nespavosti

Zajímavá fakta My všichni jsme nějakým způsobem, v určitém okamžiku v životě zažili nespavost, zkroucené, obrátil se z jedné strany na druhou, se snaží najít pohodlnou pozici pro spánek a probudit se ráno a nevyspanymy unavený. Co dělat, pokud nechcete užívat léky z nespavosti, ale rád bych ráno cítil veselý?

(Zajímavosti)

Nedostatek draslíku u člověka: 4 obsahuje

Nedostatek draslíku u člověka: 4 obsahuje

Deficit Zajímavá fakta Draslík může ovlivnit vaše nervy a angažovanost svalové buňky v trávicím traktu, srdce a jiných tělesných systémů. Většina draslíku v těle se vyskytuje ve vašich buňkách. Když máte vyváženou denní stravu, můžete snadno udržet stabilní hladinu draslíku. Pokud je vaše strava velmi špatná naopak, obsahuje škodlivé produkty nebo neobsahuje klíčové zdroje, budete mít nedostatek draslíku.

(Zajímavosti)