3 Jednoduché způsoby, jak bojovat proti hypotyreózy přírodních prostředků


3 Jednoduché způsoby, jak bojovat proti hypotyreózy přírodních prostředků

hypotyreóza - komplexní onemocnění, proti kterému vyžaduje určité úsilí. Změny hmotnosti, únava - časté příznaky. Kromě léků existují další strategie, které vám mohou pomoci. Naučte se o třech jednoduchých způsobech boje s hypotyreózou.

Život s hypotyreózou

Každý rok mnoho lidí dostává diagnózu - hypotyreózu. Tato nemoc je způsobena porušením štítné náhlé změny, kdy tělo přestane produkovat správné množství hormonu. Je nedostatek a pak si začnete všimnete následků.

To je ztráta vlasů, zvýšení hmotnosti, únava. Cítíme narušený spánek a drobné změny na kůži, můžeme všimnout, že se stala sušší ... Také jsme pocítit změny nálady, jako je smutek a apatie. Méně nadšení dělat něco.

Přidáme-li k této malátnost, otok a přibývání tělesné hmotnosti, budeme pochuvatymemosya větší starosti a smutek. To jsou všechny příznaky, které doprovázejí hypotyreózu a Váš lékař by měl provést kompletní krevní test.

Nejčastěji používaným lékem, který je v těchto případech obvykle předepsán, je levothyroxin. Někteří lidé se zotavují a jiní se musí naučit žít s hypotyreózou. Tato změna štítné žlázy může být léčena denně, doplněním léčiv se zdravým životním stylem a výživou. Proto vás vyzýváme, abyste se řídili těmito tipy.

5 tipů pro léčbu hypotyreózy

Správná výživa Nepochybně ti, kteří trpí hypotyreózou, se doporučuje jíst potraviny bohaté na jód. Díky tomu můžeme produkovat tyroxin a vyrovnat deficit. Takže jaké produkty se vám hodí? Mořské plody, vejce, ryby a jodovaná sůl. Také laminárium z mořských řas je velmi užitečná, ale do určité míry.

  • Potraviny s omega-3 mastnými kyselinami jsou také velmi užitečné. Makrela, tučné ryby, lněný olej a vlašské ořechy mohou značně pomoci. Nezanedbávejte je. Vitamíny
  • :jíst zelená listová zelenina, které se vám líbí nejvíce a droždí vyrovnat hladinu tyroxinu. Špenát, květák, pšeničné klíčky a mléčné výrobky zlepšit zdraví.
  • Ovoce: jsou plody, které mohou urychlit vyvážení štítné žlázy. Citronová šťáva, například pomáhá tyroxin distribuovány lépe, což zahrnuje pomerančový džus. Můžete také vypít grapefruitovou šťávu ráno.

Byliny pro léčbu hypotyreózy

  • Ginger: Máte zázvor? Skvělé, protože vám pomůže. Díky zázvoru můžeme zlepšit krevní oběh a aktivovat štítnou žlázu. Tato rostlina je vhodná pro tento typ onemocnění. Ve skutečnosti vám všechny hořké rostliny mohou pomoci.
  • Honey: Znáte tuto rostlinu? Používá se k eliminaci nežádoucích účinků hypotyreózy. Pomáhá bojovat proti únavě, nám dává sílu mysli a je ideální pro dobrý start do nového dne. Kontaktujte svého lékaře, pokud užíváte jiné léky, protože interaguje s některými léky.
  • Passionflower: další úžasná rostlina pro léčbu hypotyreózy. A co dělá? Zlepšuje náladu, pomáhá překonat únavu, bolesti hlavy, apatii ... Můžete si vzít až dva šálky denně. Kayyenskyy čaj
  • : To vás může překvapit, ale kayyenskyy čaj aktivuje krevní oběh, odstraňuje pocit chladu, který je typický pro tyto případy. Stačí přidat trochu prášku na sklenici vroucí vody. Jen trochu. Pomalu rozpusťte a pijte.

Psychologické strategie

Víme, že hypotyreóza je onemocnění, které vyžaduje čas. Mnoho lidí to dokáže překonat a zlepšit kvalitu života. Jiní musí dávat lék na dlouhou dobu a vidět, jak těžké je zhubnout a vrátit tělo, které měly předtím.

Neztrácejte naději. V ideálním případě byste měli tuto situaci považovat za test síly. Je nutné podstoupit lékařské vyšetření, je možné, dokonce i odložit operaci, ale to stojí za to. Nemoci často překonávají fandění, vytrvalost a naději.

vědom toho, že je třeba změnit stravovací návyky, eliminovat mnoho potravin, které se vám líbí, jako jsou sladkosti, zpracované mouky, fast food ... Musíme zvýšit množství zeleniny, pít více tekutin a více cvičit.

Koupání, například, je velmi užitečné, stejně jako pěšky za půl hodiny denně nebo dokonce i tanec nebo aerobik. Zůstaňte každý den, přemýšlejte, že to všechno stojí za to, a brzy se budete cítit lépe.

Existují dny, kdy se budete cítit unaveni, ale podívejte se do zrcadla a řekněte si, že hypotyreóza je léčitelná. Vrátíte perfektní váhu, budete se cítit lépe a vše bude stát za to. Zasloužíš si to.


Kokosový olej pro prevenci steatóza jater znamená

Kokosový olej pro prevenci steatóza jater znamená

Přírodní kokosový olej je často nazýván „elixír života“, proto, že je vynikající nástroj pro jak vnitřní, tak na vnější straně těla péče. Zatímco dříve bylo dnes považován za škodlivé produkty prostřednictvím četných výzkumů víme, že kokosový olej obsahuje velké množství mastných kyselin, které pomáhají zlepšit celkovou pohodu.

(Lidových opravné)

5 Nejlepších plodů pro zdraví jater a ledvin

5 Nejlepších plodů pro zdraví jater a ledvin

Chcete vědět, jak nejlépe pečovat o zdraví jater a ledvin? Za prvé, nejdůležitější je vést zdravý životní styl. Zachování správné výživy s omezeným množstvím soli a tuku je dalším důležitým faktorem. Pravidelné cvičení, odmítnutí kouření a emoční kontrola jsou dalšími podmínkami, které je třeba vzít v úvahu.

(Lidových opravné)