3 Jednoduché způsoby, jak bojovat proti hypotyreózy přírodních prostředků


3 Jednoduché způsoby, jak bojovat proti hypotyreózy přírodních prostředků

hypotyreóza - komplexní onemocnění, proti kterému vyžaduje určité úsilí. Změny hmotnosti, únava - časté příznaky. Kromě léků existují další strategie, které vám mohou pomoci. Naučte se o třech jednoduchých způsobech boje s hypotyreózou.

Život s hypotyreózou

Každý rok mnoho lidí dostává diagnózu - hypotyreózu. Tato nemoc je způsobena porušením štítné náhlé změny, kdy tělo přestane produkovat správné množství hormonu. Je nedostatek a pak si začnete všimnete následků.

To je ztráta vlasů, zvýšení hmotnosti, únava. Cítíme narušený spánek a drobné změny na kůži, můžeme všimnout, že se stala sušší ... Také jsme pocítit změny nálady, jako je smutek a apatie. Méně nadšení dělat něco.

Přidáme-li k této malátnost, otok a přibývání tělesné hmotnosti, budeme pochuvatymemosya větší starosti a smutek. To jsou všechny příznaky, které doprovázejí hypotyreózu a Váš lékař by měl provést kompletní krevní test.

Nejčastěji používaným lékem, který je v těchto případech obvykle předepsán, je levothyroxin. Někteří lidé se zotavují a jiní se musí naučit žít s hypotyreózou. Tato změna štítné žlázy může být léčena denně, doplněním léčiv se zdravým životním stylem a výživou. Proto vás vyzýváme, abyste se řídili těmito tipy.

5 tipů pro léčbu hypotyreózy

Správná výživa Nepochybně ti, kteří trpí hypotyreózou, se doporučuje jíst potraviny bohaté na jód. Díky tomu můžeme produkovat tyroxin a vyrovnat deficit. Takže jaké produkty se vám hodí? Mořské plody, vejce, ryby a jodovaná sůl. Také laminárium z mořských řas je velmi užitečná, ale do určité míry.

  • Potraviny s omega-3 mastnými kyselinami jsou také velmi užitečné. Makrela, tučné ryby, lněný olej a vlašské ořechy mohou značně pomoci. Nezanedbávejte je. Vitamíny
  • :jíst zelená listová zelenina, které se vám líbí nejvíce a droždí vyrovnat hladinu tyroxinu. Špenát, květák, pšeničné klíčky a mléčné výrobky zlepšit zdraví.
  • Ovoce: jsou plody, které mohou urychlit vyvážení štítné žlázy. Citronová šťáva, například pomáhá tyroxin distribuovány lépe, což zahrnuje pomerančový džus. Můžete také vypít grapefruitovou šťávu ráno.

Byliny pro léčbu hypotyreózy

  • Ginger: Máte zázvor? Skvělé, protože vám pomůže. Díky zázvoru můžeme zlepšit krevní oběh a aktivovat štítnou žlázu. Tato rostlina je vhodná pro tento typ onemocnění. Ve skutečnosti vám všechny hořké rostliny mohou pomoci.
  • Honey: Znáte tuto rostlinu? Používá se k eliminaci nežádoucích účinků hypotyreózy. Pomáhá bojovat proti únavě, nám dává sílu mysli a je ideální pro dobrý start do nového dne. Kontaktujte svého lékaře, pokud užíváte jiné léky, protože interaguje s některými léky.
  • Passionflower: další úžasná rostlina pro léčbu hypotyreózy. A co dělá? Zlepšuje náladu, pomáhá překonat únavu, bolesti hlavy, apatii ... Můžete si vzít až dva šálky denně. Kayyenskyy čaj
  • : To vás může překvapit, ale kayyenskyy čaj aktivuje krevní oběh, odstraňuje pocit chladu, který je typický pro tyto případy. Stačí přidat trochu prášku na sklenici vroucí vody. Jen trochu. Pomalu rozpusťte a pijte.

Psychologické strategie

Víme, že hypotyreóza je onemocnění, které vyžaduje čas. Mnoho lidí to dokáže překonat a zlepšit kvalitu života. Jiní musí dávat lék na dlouhou dobu a vidět, jak těžké je zhubnout a vrátit tělo, které měly předtím.

Neztrácejte naději. V ideálním případě byste měli tuto situaci považovat za test síly. Je nutné podstoupit lékařské vyšetření, je možné, dokonce i odložit operaci, ale to stojí za to. Nemoci často překonávají fandění, vytrvalost a naději.

vědom toho, že je třeba změnit stravovací návyky, eliminovat mnoho potravin, které se vám líbí, jako jsou sladkosti, zpracované mouky, fast food ... Musíme zvýšit množství zeleniny, pít více tekutin a více cvičit.

Koupání, například, je velmi užitečné, stejně jako pěšky za půl hodiny denně nebo dokonce i tanec nebo aerobik. Zůstaňte každý den, přemýšlejte, že to všechno stojí za to, a brzy se budete cítit lépe.

Existují dny, kdy se budete cítit unaveni, ale podívejte se do zrcadla a řekněte si, že hypotyreóza je léčitelná. Vrátíte perfektní váhu, budete se cítit lépe a vše bude stát za to. Zasloužíš si to.


Přírodní prostředky pro boj s hřebík houba přírodní prostředky

Přírodní prostředky pro boj s hřebík houba přírodní prostředky

Pokud jde o ošetření nehtů houba, musíme jednat co nejrychleji, jakmile uvidíte její projevy. Tento článek chcete sdílet recept, ingredience, které jsou alkohol a přírodní produkty. Tento nástroj pomůže překonat nehtů houba. Nail houba nárok onihomikoz se útok způsobené dermatofyty, kvasinky nebo plísně nedermatofitnoyi forma, se rychle šíří ve vlhkém a teplém prostředí.

(Lidových opravné)

Infuze pro zlepšení nervový systém

Infuze pro zlepšení nervový systém

Pokud si myslíte, že se situace vymkne kontrole a strach, že se něco může stát, že nejste schopen řídit nervový záchvat, nebo své tělo i duši uchopit stres, vyzkoušejte tyto úžasné výpisů zlepšit stav nervového systému přirozeně bez použití léčiv. Nervozita - choroba přítomna v naší společnosti, lidé jsou často nervózní, ve spěchu, starat se zoufalý a depresi a nedosypayut.

(Lidových opravné)