Neztrácíte váhu. Jaký je důvod?


Neztrácíte váhu. Jaký je důvod?

Hubnutí jste vyzkoušeli desítky diet, navštívil na výživu nebo dělat všechny druhy tělesných cvičení, ale nepřinesla požadovaný výsledek. Asi se ptáte, proč jste tak těžké zhubnout a co můžete udělat pro změnu situace. Další informace z tohoto článku.

problém s vaší hubnutí může být zakořeněn v genetice, například, nebo to může být způsobeno nezdravým návykům. Dokonce i vaše hormony vám nemůžu dát dovolenou liber. Je čas najít řešení, takže můžete přestat vysilující stravu a upustit od aktivit, které nefungují a způsobit, frustrace, deprese, hněv, úzkost a další.

Zjistěte, co je problém

Pokudne zhubnout, ale dělat pravidelné cvičení a jíst dobře, je třeba nejprve zjistit, zda máte problém. Zhodnotit svou osobnost, aby lépe porozuměli metabolismu, což může být dalším faktorem, který „se trefil do zad.“ Dobrým způsobem, jak - to krátké, ale účinný profil:

  • zjistíte, že je obtížné, jak zhubnout, i když budete kombinovat stravu s pravidelným cvičením?
  • užíváte léky na rakovinu štítné žlázy, antidepresiva, inzulínových doplňků, krevní tlak léky, steroidy nebo antikonvulziva?
  • jste v poslední době všimli, citlivost na chlad nebo náhlým změnám teploty, zácpa, únava, suché nebo světlou pletí, ztráta paměti, řídnoucí vlasy nebo potíže se soustředěním?

  • Pokud pomiryayete pas, bude to více než 89 cm (ženy) nebo 96,5 cm (muži)?
  • Máte něco na seznam: vysoký krevní tlak, vysoká hladina cukru v krvi, nebo vyšší než normální triglyceridů?
  • Získáváte více tuku v boky?
  • Jste zažívá změny nálad, nepravidelná menstruace, bolestivý pocit v hrudi, návaly horka, zvýšené pocení nebo suchosti v oblasti genitálií?

Pokud jste odpověděli „ano“ na alespoň dva z výše uvedených otázek, je pravděpodobné, že problémy s úbytkem hmotnosti nad ostatními.

Přečtěte si, proč zhubnout

Některé z léků, které jsme se zmínili výše, může přispět k přibývání na váze nebo nedošlo ke ztrátě hmotnosti, bez ohledu na to, kolik kalorií budete konzumovat, nebo spálit. Poraďte se s lékařem, který může doporučit alternativní léčbu.

Měli byste také vzít v úvahu potenciální problémy štítné žlázy. Mnoho lidí zjistí, že mají problémy s touto žlázy, protože oni jsou schopni zhubnout (nebo stane se pravý opak a ztrácejí příliš velkou váhu a příliš rychle).

Jestliže štítná žláza nepracuje správně, můžete si všimnout příznaků, jako je nesnášenlivost chladu, únava, zácpa, řídnoucí vlasy a špatnou pamětí.

Pokud si myslíte, že by to mohlo být příčinou vašich problémů při hubnutí, nebo je-li vaše rodina má případů štítné žlázy, můžete darovat krev standardní analýzy zhodnotit kvalitu své práce.

K dispozici je také onemocnění známý jako metabolický syndrom, že porušuje schopnost těla pro kontrolu hladiny cukru v krvi a způsobit zvýšené ukládání tuku tkáně.

Pokud si všimnete, že se tuk hromadí především v oblasti břicha, než v jiných částech těla, vaše hladiny triglyceridů může být příliš vysoká. Dávejte pozor na krevní tlak.

Genetika může mít mnoho společného se všemi těmito faktory, takže nezapomeňte poradit se svým lékařem. A pamatujte si, že špatná strava, pasivní životní styl a nadměrná konzumace alkoholu nebo tabáku mohou zhoršit situaci.

Jeden z výše uvedených problémů byl výhradně pro ženy. Je to proto, že existují podmínky, které neumožňují ženám snadno zhubnout. Jsou souvisí s hladinou hormonu estrogen. Pokud užíváte antikoncepční pilulky nebo podstupují hormonální terapie, může vaše tělo produkovat více estrogenu než je obvyklé, což usnadňuje hromadění tuku v bocích.

Další příznaky, které se mohou vyskytnout: změny nálady, nadměrné pitninnya, suchá vagina a bolestivé pocity v hrudníku. Nezapomeňte konzultovat s gynekologem.

Pokud se podíváte do zrcadla a vidí, že vaše tělo je ve tvaru hrušky - to je tenčí nahoře a širší v bocích, může to být známkou toho, že vaše hladiny estrogenů jsou příliš vysoké, což vysvětluje, proč máte problémy s ztrátou nadváhy.

Na každý problém existuje řešení

Poté, co jste přišel na to, proč nemůžete zhubnout, čas realizovat plán na změnu situace.

Při problémech s štítné žlázy

Kromě použití správné léky (předepsané lékařem), musíte snížit příjem kalorií. Jíst více potravin s vysokým obsahem vlákniny, vyhnout rafinované a zpracované potraviny, vyberte libové maso, jíst potraviny, které jsou bohaté na jód, by se měl zvýšit fyzickou aktivitu a snižují stres.

k metabolickému syndromu Snížit spotřebu rafinovaných nebo zpracovaných potravin, jíst více vlákniny, strávit alespoň 30 minut každý den cvičit (pondělí až pátek), přestat kouřit a omezit konzumaci alkoholu, snížit stres a užívat nějaké léky , předepsané lékařem. Měli byste pravidelně kontrolovat hladinu krevního tlaku a hladiny cholesterolu v krvi, stejně jako hladinu triglyceridů a hladiny cukru v krvi.

Pokud máte problémy se hladiny estrogenů

Jezte více vlákniny, zvolte sojové produkty namísto masa (nejlépe bio), se multivitamin každý den, provést některé mírné kardiovpravy dvakrát týdně, které doplňují jejich zvedání činky na svalový tonus.


Užitečné rostliny, které pomáhají zhubnout

Užitečné rostliny, které pomáhají zhubnout

Hubnutí Chcete-li zhubnout správně, měli byste si uvědomit, že tam jsou některé přírodní doplňky, jako užitkové rostliny, které skutečně mohou pomoci zlepšit metabolickou aktivitu. To pomůže spalovat tuky snadněji. Neprovádíme úžasnou metodu hubnutí, ale doporučujeme používat tyto ingredience, které podpoří proces.

(Ztráta váhy)

Kolik byste měli chodit zhubnout

Kolik byste měli chodit zhubnout

Hubnutí Každý z nás chtějí vykonávat, ale ve skutečnosti vzít krok jít ven a jít na procházku, jak zhubnout - to je jiná věc. Snad důvodem je, že náhlá změna zavedených návyků je velmi obtížná. Změna nezdravého jídla na vyváženou stravu a fyzickou aktivitu vyžaduje sílu vůle, ale především vyžaduje vytrvalost.

(Ztráta váhy)