3 Jednoduché domácí prostředky pro svrab přírodní prostředky


3 Jednoduché domácí prostředky pro svrab přírodní prostředky

svrab - parazitární onemocnění, která je původcem roztočů. Vzhledem k tomu, tyto malé parazity usadil pod kůží, toto onemocnění je velmi obtížné, aby okamžitě zjistit.

Itch roztoč dostane pod kůži člověka a způsobit alergické reakce. Pokud tomu tak není identifikovat a neztratil čas, nakonec to může vést k infekci zánět v těle. Nicméně, pokud jste právě dělat svrab, klíšťata mohou být rychle a bezbolestně odstranit.

svrab obvykle vyzvednout při kontaktu s nakaženou osobou svědění roztoče.

Protože klíšťata chtěli usadit se v teplém prostředí, svrab je běžnější v létě. To bylo během horkého období lidského pachu pokožky přitahuje ženský roztoče. V důsledku toho je třeba připomenout lidskou kůží a snášet vejce tam.

Tato vejce jsou jakousi tajnou zbraň toxických roztočů. Mohou být pod kůží po dobu jednoho měsíce, dokud se lidé nakonec všimnout první varovné příznaky parazitické nemoci. Mezi hlavní příznaky svrabu

Jedním z nejčastějších příznaků je parazitární onemocnění silné svědění, které trápí lidi nejvíce v nociobdobí. Chcete-li ovládat tento nepříjemný pocit, je velmi obtížné, takže lidé často komplikují situaci dál, neustále cheshuchy postiženou pokožku.

první lidskou kůži existuje malá načervenalá vyrážka. Pokud nemáte okamžitě svrab, bude kůže v místě nanášení vajec začne odlupovat strupy a rozprostřít.

 • Obvykle roztoči usadit se v odlehlých oblastech těla (kde je trhlina nebo dutina). To může být mezery mezi prsty, zápěstí, lokty, řitní otvor, bradavky a jiných soukromých částí.
 • Upozorňujeme, že roztoči mohou snášet vejce přímo nejen na těle, ale jeho příslušenství, jako jsou hodinky, náramky, opasků a prsteny.

Nezapomeňte, že parazitní příznaky onemocnění může náhle zmizí a objeví se opět po chvíli. Nicméně, nepředpokládejte, že nákaza může zmizet sám od sebe, protože svrab nutně musí být zpracována tak, aby se zbavit klíšťat.

Proč je důležité léčit svrab?

Pokud neidentifikuje ani léčit svrab čas, nemoci mohou být přenášeny na všechny členy rodiny a jiní, kteří pravidelně přicházejí do styku s vámi.

Obvykle umístit vklady vajíčka roztoče objevují hluboké rány a strupy, které může dokonce vést k sepsi, lépe známý v medicíně jako sepse. Toto onemocnění by mělo

léčí okamžitě, protože to může být fatální.

Spodní a horní končetiny pacienta může být nepříjemné vyrážky podobné planým neštovicím. Důvodem je, že tisíce roztočů pod kůži zároveň kladou vajíčka. V tomto případě použití pro vnější použití je k ničemu, protože to nemá vliv na roztoče a pomůže zmírnit příznaky parazitické nemoci.

Obvykle svrab způsobuje zhoršení ve vnitřních orgánech, tak to může být spojeno s komplikacemi po: tachykardie

 • nízký krevní tlak, horečka, zimnice
 • bolesti hlavy a celková slabost Pískoty

Přílišná nervozita Pokud zjistíte, že jeden nebo více z výše uvedených příznaků, Okamžitě kontaktujte svého lékaře. bude zkoumat pouze kvalifikovaný odborník vám, provést diagnózu a jmenovat antibiotika k boji proti bakteriím.

Přírodní domácí prostředky pro svrab

Oznámení, že tyto prostředky jsou vhodné pouze pro léčbu parazitárních nemocí v rané fázi, a pro prevenci komplikací a svrab. Jakmile zjistíte, horečka, slabost a zimnice v těle, okamžitě vyhledejte lékaře. Samošetření v tomto případě nepomůže. 1. Aloe Vera

to z aloe vera obsahují antibakteriální látky s mocnými léčivými vlastnostmi, tato rostlina pomůže zmírnit svědění, které často doprovází svrab. Také

, aloe má schopnost obnovit kůži snížit zánět v těle a urychlit hojení postižených částí těla.

Složení: vera

 • způsob

Použití Aloe:

 • opláchněte postiženou oblast těla.
 • Naneste silnou vrstvu aloe vera gel na kůži a nechat znamená30 minut.
 • Po půl hodiny oplach s Aloe zůstává teplou vodou.
 • Opakujte dvakrát denně. 2.

tea tree silice

Struktura tohoto esenciálního oleje zahrnují sloučeniny s výkonnými antiseptické, antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. To je důvod, proč esenciální olej z čajového stromu pomáhá zničit parazity a jejich vejce.

Nicméně, by neměl používat tento lék, pokud jste těhotná nebo kojící, protože silice může způsobit podráždění pokožky. Složení

:

 • 1 polévková lžíce tea tree silice (15 g)
 • 1 lžíce olivový olej (16 g)

Požadovaná zařízení:

 • bavlněný tampon nebo houba způsob

Použití:

 • První opláchněte postiženou oblast těla.
 • Smíchejte dva druhy oleje v malé nádobě.
 • Voskovou bavlnu nebo houbu umyjte v nástroji a olej naneste na kůži.
 • Opakujte postup dvakrát denně po dobu tří týdnů. 3.

White Straight ocet je ocet nespočet možných způsobů, jak využít nejen v kuchyni, ale také v kosmetice. Vzhledem k tomu, že bílý ocet má silné antibakteriální vlastnosti a má schopnost měnit pH pokožky, může být použit k přípravě účinných antispastických léků.

Kromě toho ocot pomáhá zmírnit svědění a pocity pálení, stejně jako odstranit zánět v těle. Složení

:

 • 1/2 šálku bílého octa (125 ml)
 • 1/2 šálku vody (125 ml)

Potřebné vybavení:

 • bavlněný tampon nebo houba způsob

Použití:

 • záměsové vody s octem v mělké nádobě.
 • Použijte proutí nebo houbu, abyste aplikovali lék na postižené oblasti těla.
 • Počkejte 15 minut a poté zbytek octového roztoku promyjte teplou vodou.
 • Opakujte postup třikrát denně po dobu 15 po sobě jdoucích dnů.

Užitečné tipy

 • Pokud máte pocit svědění, pálení bolesti nebo trpí zánětem, vyhnout se kontaktu s ostatními lidmineinfikovat je.
 • Nedovolte, aby někdo používal vaše oblečení nebo jiné předměty pro domácnost, s nimiž se pravidelně setkáte.
 • Často, změňte přikrývku a ložní prádlo. Vezměte vše za vysokých teplot, abyste se zbavili klíšťat.
 • Pokud pocity svědění a pálení nedovolují usnout, nebo se na kůži objeví hluboké kožní rány, okamžitě vyhledejte lékaře.

Nevadí svým zdravím, protože svrab a jiné parazitické nemoci mají nepříznivý vliv na zdravotní stav a fyzický stav člověka jako celku. Vezměte si domácí léky na svrab a pravidelně je používejte k prevenci a léčbě počátečního stadia onemocnění.

Přizpůsobit vši všem

Všechny děti ve škole nebo mateřské škole potřebují prevenci vši. Pokud je příliš pozdě a dítě už má vši, lze je eliminovat přirozeně.


Homemade šampon, aby se zabránilo vypadávání vlasů přírodní prostředky

Homemade šampon, aby se zabránilo vypadávání vlasů přírodní prostředky

Někdy přijde čas, kdy si všimnete, že vaše vlasy vypadávají častěji, než je obvyklé. Oslabuje, má zlomené konce a stává se křehkou. Ztrácíte vlasy a nevíte, co dělat. vypadávání vlasů se vyskytuje z mnoha důvodů, od genetických faktorů až po stresové situace. Snadný způsob, jak se o ni pečlivě starat a posílit si vlasy, je pečlivě starat o to.

(Lidových opravné)

4 Výrobků k obnovení střevní mikroflóry

4 Výrobků k obnovení střevní mikroflóry

Přírodní produkty máme tendenci ignorovat střevo, ale pokud to nefunguje, je zdrojem toxinů do těla a brání řádnému vstřebávání živin z potravin, které konzumují. V tomto článku si popíšeme, jak lze regulovat střevní mikroflóru a obnovit přirozenou cestou přídavkem ke stravě některých důležitých probiotik.

(Lidových opravné)