Použití aspirin pro bělení oblečení


Použití aspirin pro bělení oblečení

Zajímavá fakta všichni v šatně najdete jeden nebo více bílé věci, protože splňuje oblékání v práci, nebo prostě proto, že světlo oděvní doplňky jakýkoliv styl.

Ale snažíme se nosit bílé oblečení až příliš často, že nezůstaly skvrny od potu, , které by mohly nakonec stane neatraktivní žluté.

Zatímco pračka může pomoci zbavit nečistot, který spadl na cestě z okolního prostředí, to není obnovit ztracené prostřednictvím pravidelného mytí lněné tkaniny.

Dobrou zprávou je, že více není třeba omezovat při výběru barvy oblečení, jako nepoužívat chemické látky, aby ji udrželi v dobrém stavu. Vzhledem k vlastnostem

aspirin může být přirozený způsob, jak bělení oblečení a nekazí jemnou strukturu agresivní složky.

Dnes budeme ti tajemství účinnost této metody a učit, , jak ji používat při běžném mytí.

Rozhodně se musíš pokusit!

Proč aspirin pomáhá bělit oděvy a odstranit skvrny?

Během několika posledních let, lidé objevili různé způsoby využití aspirin pro domácí záležitosti, kromě skutečnosti, že toto nádhernéléky proti bolesti a antikoagulancia.

I když dobře známo, že aspirin - je jedním z nejlepších léků proti bolesti nebo na obecné malátnost, někteří lidé obtížné si představit, že to může být také použit v domácích záležitostech.

své léčivé vlastnosti a je hlavním cílem vysvětlit vysoký obsah kyseliny salicylové, organické sloučeniny, která může zabírat v mnoha reakcích.

V tomto případě proniká hluboko do vláken tkaniny nebo bílými skvrnami a dal jim nosit opět vypadal jako nový.

Aspirin se doporučuje zejména pro použití s ​​T-stopy potu, protože to pomáhá zbavit příšerné žluté barvy v oblasti podpaží.

Jak používat aspirin k bělení a odstranění skvrn?

jste tuto metodu nikdy nepoužíval, ale nejlepší prostředek pro praní a bělení vždy ležely v krabici s léku.

aspirin Tento nástroj je výborný způsob, jak obnovit jas barev nebo tkanin k odstranění tmavých skvrn z barevných šatech.

Složky

  • 5 pilulek aspirinu (325 mg)
  • 2 litry vody

Jak používat?

  • Jakmile si všimnete, že oblečení se stává šedé nebo žluté, rozpusťte 325 mg aspirinu ve dvou litrech horké vody a namočte do něj věci.
  • Doporučuje se rozdrtit pilulky, než je hodíte do horké vody.
  • Rozhodně nechat oblečení v roztoku po dobu nejméně osm hodin nebo v noci.
  • Oblečení musí být zcela ponořeno do roztoku, a pokud některé věci nejsou mokré, můžete přidat vodu a přidat aspirin.
  • Jiný způsob, jak odbarvit oblečení: Před zapnutím přidávejte aspirinové tablety do pračky. Nejprve je ale rozpusťte ve vodě.
  • Po uplynutí této doby vyjměte myčku a opláchněte ji v pračce, než ji zavěste na sucho na slunci.

Pokud potřebujete odstranit krevní skvrny ...

Dávejte pozor! Pokud potřebujete kůži odlupovat, rozpusťte aspirin ve studené vodě a pak namočte oblečení.

Nepoužívejte horkou vodu žádným způsobem, protože krevní protein je ještě hlubší pronikán do vlákna tkáně a bude mnohem těžší odstranit celou skvrnu.

Určitě namočte věc ve studené vodě, a pokud skvrna již sušené, zabalte ji rozdrcenou tabletu aspirinu.

Zanechte oblečení několik hodin, aby se léky vyslovily, a pak je to jako obvykle.

Je možné, že se nebudete moci úplně zbavit načervenalých nebo hnědých skvrn, ale s pravidelným používáním se stane ještě bledší, dokud úplně nezmizí. ◊ Nepoužívejte okamžitě několik mycích prostředků, protože to může oslabit tkaninu a způsobit její nenapravitelné poškození.

Buďte trpěliví a

několikrát opakujte zvolený způsob, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků. Používáte již aspirin na prádlo? Nyní, když víte o tomto velkém tajemství pro osvětlení vašich oblíbených věcí, můžete ho použít při odstraňování skvrn během každého umývání.

Dodržujte doporučení, která jsme vám poskytli v dnešním článku a uvidíte

, že aspirin je skvělou alternativou k jiným významně složitějším a nákladnějším metodám.


Jak rozlišovat diskovou herni od jednoduché bolesti zad

Jak rozlišovat diskovou herni od jednoduché bolesti zad

Bolest zad je jedním z nejběžnějších zdravotních problémů. Podle odborníků 8 z 10 lidí pocítilo bolesti v zádech v určitém okamžiku svého života. Několik různých faktorů může ovlivnit bolest zad, stejně jako její intenzitu a trvání. Většina těchto typů bolesti je obvykle špatně definována a po odpočinku nebo zmizení postižené oblasti zmizí.

(Zajímavosti)

Zelenina, která pomáhá zlepšit funkci ledvin

Zelenina, která pomáhá zlepšit funkci ledvin

Vaše strava by měla sestávat ze zdravých potravin, které by tělo a tělo jako celek. A ledviny jsou životně důležité orgány, jejichž činnost ovlivňuje kvalitu života, takže nutně potřebují zdravou výživu. Strava by měla vždy obsahovat živiny, zejména zeleninu, která pomáhá zlepšit funkci ledvin . Zelenina, která zlepšuje zdraví ledvin Dosažení nádherného zdravotního stavu prostřednictvím zdravé a vyvážené výživy.

(Zajímavosti)