Použití aspirin pro bělení oblečení


Použití aspirin pro bělení oblečení

Zajímavá fakta všichni v šatně najdete jeden nebo více bílé věci, protože splňuje oblékání v práci, nebo prostě proto, že světlo oděvní doplňky jakýkoliv styl.

Ale snažíme se nosit bílé oblečení až příliš často, že nezůstaly skvrny od potu, , které by mohly nakonec stane neatraktivní žluté.

Zatímco pračka může pomoci zbavit nečistot, který spadl na cestě z okolního prostředí, to není obnovit ztracené prostřednictvím pravidelného mytí lněné tkaniny.

Dobrou zprávou je, že více není třeba omezovat při výběru barvy oblečení, jako nepoužívat chemické látky, aby ji udrželi v dobrém stavu. Vzhledem k vlastnostem

aspirin může být přirozený způsob, jak bělení oblečení a nekazí jemnou strukturu agresivní složky.

Dnes budeme ti tajemství účinnost této metody a učit, , jak ji používat při běžném mytí.

Rozhodně se musíš pokusit!

Proč aspirin pomáhá bělit oděvy a odstranit skvrny?

Během několika posledních let, lidé objevili různé způsoby využití aspirin pro domácí záležitosti, kromě skutečnosti, že toto nádhernéléky proti bolesti a antikoagulancia.

I když dobře známo, že aspirin - je jedním z nejlepších léků proti bolesti nebo na obecné malátnost, někteří lidé obtížné si představit, že to může být také použit v domácích záležitostech.

své léčivé vlastnosti a je hlavním cílem vysvětlit vysoký obsah kyseliny salicylové, organické sloučeniny, která může zabírat v mnoha reakcích.

V tomto případě proniká hluboko do vláken tkaniny nebo bílými skvrnami a dal jim nosit opět vypadal jako nový.

Aspirin se doporučuje zejména pro použití s ​​T-stopy potu, protože to pomáhá zbavit příšerné žluté barvy v oblasti podpaží.

Jak používat aspirin k bělení a odstranění skvrn?

jste tuto metodu nikdy nepoužíval, ale nejlepší prostředek pro praní a bělení vždy ležely v krabici s léku.

aspirin Tento nástroj je výborný způsob, jak obnovit jas barev nebo tkanin k odstranění tmavých skvrn z barevných šatech.

Složky

  • 5 pilulek aspirinu (325 mg)
  • 2 litry vody

Jak používat?

  • Jakmile si všimnete, že oblečení se stává šedé nebo žluté, rozpusťte 325 mg aspirinu ve dvou litrech horké vody a namočte do něj věci.
  • Doporučuje se rozdrtit pilulky, než je hodíte do horké vody.
  • Rozhodně nechat oblečení v roztoku po dobu nejméně osm hodin nebo v noci.
  • Oblečení musí být zcela ponořeno do roztoku, a pokud některé věci nejsou mokré, můžete přidat vodu a přidat aspirin.
  • Jiný způsob, jak odbarvit oblečení: Před zapnutím přidávejte aspirinové tablety do pračky. Nejprve je ale rozpusťte ve vodě.
  • Po uplynutí této doby vyjměte myčku a opláchněte ji v pračce, než ji zavěste na sucho na slunci.

Pokud potřebujete odstranit krevní skvrny ...

Dávejte pozor! Pokud potřebujete kůži odlupovat, rozpusťte aspirin ve studené vodě a pak namočte oblečení.

Nepoužívejte horkou vodu žádným způsobem, protože krevní protein je ještě hlubší pronikán do vlákna tkáně a bude mnohem těžší odstranit celou skvrnu.

Určitě namočte věc ve studené vodě, a pokud skvrna již sušené, zabalte ji rozdrcenou tabletu aspirinu.

Zanechte oblečení několik hodin, aby se léky vyslovily, a pak je to jako obvykle.

Je možné, že se nebudete moci úplně zbavit načervenalých nebo hnědých skvrn, ale s pravidelným používáním se stane ještě bledší, dokud úplně nezmizí. ◊ Nepoužívejte okamžitě několik mycích prostředků, protože to může oslabit tkaninu a způsobit její nenapravitelné poškození.

Buďte trpěliví a

několikrát opakujte zvolený způsob, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků. Používáte již aspirin na prádlo? Nyní, když víte o tomto velkém tajemství pro osvětlení vašich oblíbených věcí, můžete ho použít při odstraňování skvrn během každého umývání.

Dodržujte doporučení, která jsme vám poskytli v dnešním článku a uvidíte

, že aspirin je skvělou alternativou k jiným významně složitějším a nákladnějším metodám.


Nejlepší tipy pro zlepšení paměti

Nejlepší tipy pro zlepšení paměti

Lidé jsou zvyklí se považovat za pokročilejší a inteligentnější než zvířata. Nicméně, někteří ptáci mají schopnost pamatovat si místo, kde schovali zrna před několika měsíci, pak , protože si někdy nemůžeme vzpomenout, co udělali ráno. Neurony, které jsou v mozku, tvoří komplexní síť. Je to díky tomu, že člověk má schopnost pamatovat věci, lidi a místa a asimilovat a zpracovávat velké množství nových informací.

(Zajímavosti)

Co se děje v mozku, když jste v depresi?

Co se děje v mozku, když jste v depresi?

Brain - to je úžasné tělo, o kterém ještě moc nevíme. Například, jak reaguje ne na určité emoce, jako je deprese. Pravdou je, že často ve vašem životě budete muset přežít sumu nebo depresi, stejně jako situace, které vás vyzkouší na vytrvalost. Součet je jedním z hlavních emocí člověka, stejně jako štěstí, strach nebo vztek .

(Zajímavosti)