Používání kávy pro dobrý vzhled


Používání kávy pro dobrý vzhled

Existují spory o tomto populárním nápoji po celém světě. Někteří lidé věří, že káva má jisté výhody, zatímco jiní věří opak. Ale na místní (vnější) užívání kávy, není pochyb o tom, že to může být důležitým spojencem krásu - což je důvod, proč je součástí kosmetických procedur, krémy a pleťové vody. Zjistěte si v tomto článku o výhodách kávy pro dobrý vzhled.

vlastnosti kávy Když si myslíme, že káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů na světě, jsme si často myslí, že to nám dává motivaci k setkání s přáteli, konverzace po večeři a probuzení v dopoledních hodinách, nebo přestávek v práci. Ale káva má mnoho dalších vlastností, které si často nevšimujeme. Vysoký obsah kofeinu v něm stimuluje spalování tuků, což pomáhá zhubnout a snižovat celulitidu.

Kvůli vnějšímu použití je káva velmi účinným přírodním exfoliátorem pro peeling, protože kávová sraženina stimuluje obnovu buněk. Má protizánětlivé vlastnosti, které uklidňují podráždění a zčervenání pokožky a spojivový účinek, který eliminuje nepříjemné zápachy a podporuje hluboké čištění. Je také přirozeným antioxidantem, který chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů, které způsobují předčasné stárnutí.

Existují různé teorie o doporučeném množství kávy. Někteří říkají, že byste měli vypít tři šálky kávy denně (přibližně 500 mg kofeinu obecně), abyste stimulovali koncentraci, pozornost, trénink a paměť. Předpokládá se, že káva se potýká s depresí a odstraňuje ospalost, zvyšuje energii a pocit štěstí.

V kosmetickém průmyslu je káva používána pro estetické účely, je zvláště populární u žen. Kávová zrna - hlavní složka některých kosmetických přípravků a léků, které posilují, tonizují a stimulují fyzická data. Některá střediska nabízejí "kávu-terapii" k revitalizaci kůže pomocí kávy jako základ pro peeling masky. Výsledek - Čerstvá, zvlhčená, mladá a měkká pleť. Káva a

Většina celulitidě, kde káva je hlavní složkou používá k léčbě problém, který postihuje většinu (ne-li všechny) ženy ve světě: celulitidě. Káva obdařen vlastnostmi, které mohou eliminovat strašlivé účinky „dolíčky kůži“, protože kofein usnadňuje rozbití tukové buňky, které se hromadí pod povrchem kůže. Káva také zvyšuje krevní oběh, zvyšuje hladinu enzymů, které spalují tuky, má nádherný lipolytický účinek a tak dále. To je důvod, proč káva je jedním z nejlepších produktů proti celulitidě pro hubnutí.

Mnoho gelů, které jsou dnes k dispozici, patří káva. Je však třeba poznamenat, že samotný kofein nevytváří zázraky - nezbytné další kroky, jako je odhodlání, odhodlání, fyzické cvičení, zdravá výživa a dva litry vody denně.

Pokud tyto produkty nejsou dostupné tam, kde jste, můžete rychle a snadno vyrobit svůj vlastní výrobek na snížení hmotnosti. Vezměte si použitou broušenou kávu a aplikujte ji přímo na boky, hýždě, paže, žaludek - všude tam, kde je celulitida. Vždy učiňte kruhové pohyby, aby se stimuloval průtok krve, a nakonec zmizí ty ošklivé drobné jamky. Další možnost: mletou kávu smícháme s trochou vody, naneste ji na kůži a několik minut pokryjeme plastovou fólii a poté opláchněte.

Káva pro odstranění tmavých kruhů

Kromě výše uvedených vlastností bylo prokázáno, že káva může zlepšit vzhled tmavých kruhů pod očima a výrazně zlepší váš celkový vzhled. To je způsobeno stejným důvodem, proč je káva dokonale vhodná pro celulitidu: aktivuje krevní oběh. Ve skutečnosti se kruhy vytvářejí pod očima, když krev "neběží" volně kvůli nedostatku spánku, konzumace alkoholu, špatné výživě, přepracování nebo z jiných důvodů.

Kofein může usnadnit a omlazovat celou oblast kolem očí. Můžete vyrobit kávové komprese a aplikovat je pod oči (nebo přes zavřené oční víčka) během několika minut. Využijte příležitost chvíli odpočívat, vychutnejte si teplou lázeň nebo poslouchejte upřímnou hudbu. V mnoha z obchodníků s konzolou je hlavní složkou kofein.

Káva jako exfoliační prostředek

Aplikace kávy do těla jako křoviny pomáhá odstranit mrtvé kožní buňky. Masky s kávou pro obličej a tělo se snadno vyrábějí a vytvářejí ohromující výsledky. Nezapomeňte masírovat je v kruhu tak, aby pokožka byla bílá měkčí, živější a čistější.

Dobrý recept na vlastní kávovou masku: Smíchejte dvě polévková lžíce jogurtu s jednou polévkovou lžící cukru a jednou lžící kávy. Aplikujte masku na kůži s kruhovým pohybem nahoru a nechte ji 15-20 minut, pak opláchněte teplou vodou. Nezapomeňte použít svou oblíbenou domácí nebo hotovou výživnou látku pro hydrataci.

Takže, teď víte, že nemusíte házet použité kávy. Použijte je ke snížení celulitidy a tmavých kruhů pod očima, odstraňte mrtvou pokožku, udělejte oloupanou tvář a získejte lesklý vzhled.


Jak snížit krevní tlak přirozeně

Jak snížit krevní tlak přirozeně

Přírodních produktů Lékaři říkají vysoký krevní tlak „pomalý zabiják“ kvůli obrovskému škody, kterou nese tělo. Nedostatek fyzické aktivity, špatná výživa a špatný životní styl mohou vést k vzniku tohoto zdravotního problému. Pokud trpíte vysokým krevním tlakem , můžete využít takových přírodních léků, aby se vaše pohodlí.

(Lidových opravné)

5 Domácí masky pro pružnost pokožky

5 Domácí masky pro pružnost pokožky

Elasticita a zdraví tváří často závisí na určitých návycích, genetice a správné stravě. Ve skutečnosti je někdy nemožné nic udělat, aby se čas vrátil zpět, ale existují domácí masky , které minimalizují otoky, poškození a stárnutí pokožky. V tomto článku uvádíme tři recepty pro domácí masky pro pružnost pokožky.

(Lidových opravné)