Použití zázvor pro léčebné účely


Použití zázvor pro léčebné účely

přírodních produktů Tato výkonná rostlina pochází z Indočíny a je nyní pěstovaných v tropických oblastech. Existuje několik různých odrůd, nejlepší z nich roste v Indii, Austrálii a na Jamajce. Existují různé způsoby použití zázvoru. Po staletí ví, že má léčivé vlastnosti, kromě toho, že je široce používán ve vaření. ‚S převzít prospěšných vlastností této rostliny, které říkají, že to přijde‚z rajské zahrady.‘

 • Použití zázvor vnitřně podporuje trávicí funkce: K tomuto účelu často používají zázvor. Stimuluje slinivku, zvýšení počtu enzymů podílejících se na trávení a podporuje dobré vstřebávání potravy.
 • příjezd profylaktické střevní onemocnění: vzhledem k jeho antibakteriální vlastnosti podporují normální střevní flóru. Je to velmi efektivní
 • proti nevolnosti lék: je jedním z nejlepších způsobů, jak bojovat proti nevolnosti způsobené různými důvody. Například, to může být používáno k čerpání (při cestování lodí, autobusem, atd) a na dlouhých cestách. Zázvor se používá u pacientů podstupujících chemoterapii, těhotné ženy v prvních měsících těhotenství (v tomto případě, léčba by neměla být dlouhodobě) a při pooperační nevolnosti.

 • Léčuje vředy: a také zabraňuje jejich vývoji. Díky antibakteriálním působení odstraňuje bakterií Helicobacter pylori, které se vypouštějí amoniak. Ginger - velký přírodní prostředek pro gastritidy a neutralizovat nadměrné množství kyseliny chlorovodíkové v žaludku.
 • pomáhají v boji proti průjmu yeyu a krepového: eliminuje škodlivé bakterie nebo mikroorganismy, jako jsou E. coli, které způsobují průjem u dětí a gastroenteritidy. Současně, zvyšuje peristaltiku střev, což pomáhá s zácpa defekace.
 • zabránit rozvoji onemocnění srdce: dotyčná srdeční selhání, trombóza, mrtvice a krevní srážlivosti mě. Zlepšuje krevní oběh
 • v končetinách: První odstranit bolest v nohou nebo prstů změny způsobené Raynaudova choroba.

 • Pomáhá regenerovat tkáně v ranách a omrzliny.
 • potýká s příznaky chřipky s: zázvor snižuje množství tepla, snižuje překrvení nosní sliznice a bolesti kloubů způsobené chřipkou. Pokud máte nachlazení, pak ulehčí vaše dýchání, když hromadíte hlen. Také usnadňuje stav sinusitidou nebo nosní kongescí.
 • Léčí chronickéof zkreslen in: chronický únavový syndrom - poměrně častým problémem je, když se člověk cítí unavený a slabý, a to navzdory adekvátní spánku a odpočinku. V
 • fuška TH TH protizánětlivé a analgetikumth: je to užitečné pro artritida, osteoartritida nebo bolesti kloubů a zánětu způsobené zraněním. Snižuje bolest a zánět. Tato rostlina je také užitečná pro lidi, kteří trpí syndromem karpálního tunelu.
 • Použití zázvor externě bolevogo Vstoliček: připojit tampónem namočeným zázvorový čaj čelisti mohou žvýkat nebo velmi tenký plátek zázvoru.
 • Eliminuje špatný dech az úst: Ginger je již dlouho používán k odstranění špatného dechu. Tato metoda léčby orientálních receptů obnovuje po jídle ústní dutinu. Lidé, kteří trpí sucho v ústech, mohou tuto rostlinu používat, protože zvyšují produkci slin.

 • To je silný afrodiziakum: je věřil, že zázvor je schopen stimulovat sexuální touhu a zvýšit hladinu libida jak u mužů, tak u žen. Muži, kteří mají problémy s erekcí, mohou také úspěšně použít.

Jak používat zázvor?

Chcete-li využít všech vlastností zázvoru, musíte vědět, jak ji používat. Některé procedury vyžadují zvláštní způsob přijímání, ale obecně si můžete vybrat způsob, který se zdá nejjednodušší nebo nejvíce podobný.

V závislosti na tom, co se bude léčit, MO zhna používat infuze, oblékatle nebo čerstvé nebo sušené kořeny , kapsle, nápoje, masážní oleje, atd. Můžete také přidat další léčivé rostliny, abyste zvýšili výkon a získali lepší výsledky. Pokud se chystáte

jíst a Koren čerstvý zázvor, dodržovat následující doporučení: První omyjte je dobře a čisté a takb. Pak míchat na strouhák nebo řez, pokud chcete přidat do polévek, omáčky nebo guláš (zázvor je používán pro jejich přípravu). Suchý kořen můžete namočit ve vodě, vývaru nebo džusu a přidat do misky. Využívání zázvoru v sushi nebo jiném orientálním jídle je také skvělý nápad.

Chcete-li zvracet kořen, použijte ocet. Když uchovává je vhodné přidat cukrasip, vesnice a atset nebo olej.Dobře ochucený strouhaný zázvoru kořen s cukrem, kari, smažené brambory, pečivo a omáčky. A nakonec můžete zakuzkur, vařit ve vodě po dobu 30 minut. Vypusťte vodu a přidejte do misky tři lžíce vody a tři lžíce cukru na pánvi. Vařte až do odpaření kapaliny.

Většina zázvoru se používá ve formě infuzí. Mají nějakou kořeněnou chuť. Musíte vzít asi 85 gramů kořene, 700 mililitrů vody a sladidla podle Vašeho výběru (například stevia, med, javorový sirup nebo hnědý cukr). Dobře se omyjte a osušte, čistěte a nakrájejte tenkými plátky. Vroucíme vodu a přidáme zázvor a několik minut vaříme. Infuzi můžete připravit jiným způsobem: kořeny umístit do misky a naplnit vroucí vodou tak, aby zázvor byl zcela zakryt vodou. Nechejte jej stát 5 minut. Po přípravě infuze pro některý z těchto receptů by měl být filtrován a opilý. s zimou často přidatjíst několik plátků citron nebo citrónové šťávy. Konečně, v případě nouze, můžete použít zázvor sýrim nebo nasekaném.


Péče o vlasy s cibulí a medem pomůže vyhnout se vypadávání

Péče o vlasy s cibulí a medem pomůže vyhnout se vypadávání

Cibule a med vlasy lék je ideální pro boj s lupou. Nadměrná ztráta vlasů a potíže jsou jedním z nejčastějších estetických problémů, kterým lidé čelí. Ačkoli bylo prokázáno, že ztrácí z 50 až 100 nití vlasů každý den normálně , případy, kdy osoba ztratí více než tato částka se zvyšuje. Vše ukazuje, že je to hlavně kvůli špatné výživě a stálému stresu, který postupně oslabuje a činí vlasy tenčí.

(Lidových opravné)

Jak zabránit rakoviny prsu pomocí detoxikaci podpaží

Jak zabránit rakoviny prsu pomocí detoxikaci podpaží

Fyzické prostředkem prevence je velmi důležité, když mluvíme o rakovině a každý detail se počítá. Existuje celá řada kroků, které ženy mohou přijmout, aby se zabránilo rakoviny prsu, kromě pravidelných prohlídek. Jedním z nich je detoxikační podpaží. na základě studie publikované v Journal of Inorganic Biochemistry.

(Lidových opravné)