Používání podprsenky ovlivňující vývoj rakoviny prsu?


Používání podprsenky ovlivňující vývoj rakoviny prsu?

podprsenky, korzety a další formy podpory, známé pod různými jmény v různých místech dnes stává nutností pro většinu žen, protože vytvořit pevnější vypadající prsa a je důležitou součástí stylu, protože tento kus oděvu může být jedním z nejatraktivnější prvky v umění svádění. Nicméně,od minulého století, studie ukázaly, že podprsenky mohou mít negativní dopad na zdraví rakoviny prsu a možnost rakoviny prsu. Bylo zjištěno, že podprsenky se mohou stát nepřítelem žen.

Podle studií, použitípodprsenka (důležité, aby bylo jasné, že to platí pouze pro ty podprsenky, které stlačují nebo drtí těla) po dobu několika hodin denně přerušení prsu lymfatickou drenáž a zvýšení jejich teploty, což může zvýšit riziko vzniku rakoviny prsu.

Podprsenka a lymfatický oběh

Od třicátých let 20. století se provádí výzkum, který určuje vztah mezi podprsenkou a tvorbou rakoviny prsu. Studie nezastavil, a jeden z posledních zjištěno, že podprsenka může komprimovat lymfatické žlázy a průchody, prevenci toxinů pomocí přírodních lymfatických cest, což nakonec v hrudníku hromadí toxiny a vytvořené cysty, vláknité noduly, a v některých případech rakoviny nádor

Když ženy nosí nesprávnou velikost podprsenky, jejich prsa jsou stlačeny, kapiláry a lymfatické žíly jsou také stlačeny, což narušuje oběh. Nohavice výrazně zvyšují teplotu hrudníku, přes materiál, který pokrývá hrudník a tlak, který je ovlivňuje. Některé rakoviny před rakovinou nebo prsu mají vyšší teplotu než zdravé.

zdarma prsa: přírodní masážní

Když žena nepoužívá podprsenka hrudníku volný a přirozený pohyb je druh masáže, který stimuluje oběh lymfatických uzlin. To zase podporuje přirozenou eliminaci toxinů a snižuje riziko vzniku cyst a nádorů.

Navíc bylo zjištěno, že ženy s volnými prsy mají tendenci cítit méně bolesti a nepohodlí ve srovnání s ženami, které používají podprsenku. Dva britští prsní lékaři se rozhodli provést experiment, aby zjistili, zda použití podprsenky může snížit bolesti na hrudi. Výsledek ukázal, že ti, kteří neměli podprsenku po dobu 3 měsíců, cítili méně bolesti a bolest zcela zmizela. False

potřeba pro moderní ženy

Textilní průmysl měl velký úspěch na výrobu všech druhů podprsenek, které vedly k závěru, že v případě, že žena nepoužívá podprsenku, může SAG prsa. Mnoho žen věří v ně a bojí se dokonce spát v podprsence. Nicméně, od roku 1978, několik studií byly provedeny ve Francii, USA, Japonsku a Velké Británii ukázaly, že na rozdíl od všeobecného přesvědčení, je ve skutečnosti bras může stimulovat povislá prsa. Toto téma je aktivně diskutováno, protože byl podpořen mýtus volných prsou a propadání, i přes nedostatek výzkumu, který to dokazuje.

Nejnovější studie provedené v Japonsku a ve Francii zjistili, že, na rozdíl od všeobecného přesvědčení použití podprsenky neposkytuje pružnost prsu, jim zvyšuje a zlepšuje kvalitu pleti.

Jak to lze vysvětlit?

Když ženy jsou neustále s použitím podprsenka Coopera vazy a svaly na kůži, které jsou přirozené, aby podpořila přestanou fungovat prsu a prsa ztrácejí pružnost a prověšení stále více a více v průběhu času.

Hrudník je pokryt tenkou a velmi stabilní membránou, která je pružná, zatímco oni vykonávají svou funkci. Oni také drží na kravaty, které slouží jako ochranná mřížka. To je důvod, proč mnoho žen má nežádoucí napětí, když přestanou nosit podprsenku. Není to proto, že prsa klesají, ale spíše proto, že začnou pracovat, aby se pokusili obnovit pružnost.


5 Dobrých důvodů pro nadměrné pocení v noci

5 Dobrých důvodů pro nadměrné pocení v noci

Zajímavá fakta nadměrného pocení v noci - to je normální teploty a tlaku jsou vysoké. V případě normálních klimatických podmínek, tyto příznaky mohou znamenat poruchu, protože chcete zjistit. Věřte tomu nebo ne, nadměrné pocení v noci je velmi časté . Někdy se to stane, když se osoba zotaví z chladu nebo zachycuje menší infekci.

(Zajímavosti)

Tajné vlastnosti skořice

Tajné vlastnosti skořice

Zajímavá fakta ve vědě skořice známý „Cinnamonum verum“ a to se obvykle používá jako koření dezert a kávu. Nicméně, v mnoha starověkých kulturách věřil skořice zázračný produkt, a to koření chválen za svými nesčetnými blahodárné vlastnosti. Ačkoli skořice je již znám jako dobrý pomocník v boji proti mnoha chorob, vědci stále najít další a další způsoby, jak využít tuto koření .

(Zajímavosti)