Rodičovství s láskou zahání strach


Rodičovství s láskou zahání strach

užitečné návyky Láska je motorem, který napájí vztah mezi rodiči a dětmi.

Každé dítě, které přijde na svět potřebuje nejen potravin, přístřeší a bezpečnost. Láska je tak nutné v případě absence nebo deficit v životě dítěte existují vážné problémy v oblasti rozvoje.

Možná jste už slyšeli o poruchách utrpení. Jedná se o delikátní a složitý problém, který si zaslouží další studii, která by plně pochopit ji.

dnes na našich webových stránkách, rádi bychom Vás pozvali na to považují za zajímavé téma u nás. Daily rodičovství s láskou, bezpodmínečné lásky, dát jim sílu a podporu, potřebnou pro získání zralých, odpovědné dospělé, architekti své vlastní štěstí.

štíhlý, ale výkonný pouto mezi rodiči a dětmi

Vztah mezi matkou a dítětem začíná v děloze přes pupeční šňůru, která poskytuje napájení pro dítě rozvíjí.

teplé přístřeší v děloze je také používán k vyjádření pocitu mezi nimi k prohloubení komunikace.

Jak počínaje narození

Nedávno se zjistilo, jak důležité je pro děti trávit tolik času blízko pokožky matky.

Porod teď splňovat určité postupy, aby se dítě často putovala z ruky do ruky, než se konečně dostane ke své matce poté, co se probudí z narkózy.

Mnohé studie byly provedeny na toto téma, udělal tyto závěry:

  • novorozené dítě musí být v kontaktu s kůží matky na zřízení emocionální spojení.
  • Děti vnímají svět skrze smysly, a teplota prsu matky dává dítěti teplý pocit bezpečí, který okamžitě uklidňuje dítě.
  • Brain matka okamžitě produkuje oxytocin - hormon, který přímo souvisí s potřebou lásky a péče a lásky mezi matkou a dítětem.
  • Když dítě dotkne první matkou v mateřském oxytocinu stimuluje produkci mléka.

Je důležité, aby dítě zůstalo v kontaktu s matkou. Jedná se o jedinečný způsob budování vztahů.

upevnění nepořádek Všichni víme, že faktory, jako je opuštění, nedostatek opravdové lásky, násilné nebo nestabilní výchovy, plný vzestupů a pádů bez pocitu bezpečí, může způsobit vážné emocionální problémy u dětí.

Attachment poruchy vyplývající z traumatické ruptury emocionální spojení mezi dítětem a rodiči v raných fázích vývoje.

To vše má vážné důsledky pro vývoj dítěte, což často vede k poruchám, jako je hyperaktivita, posttraumatické stresové poruchy, pocity hněvu ...

Ještě těžší věřit, že děti mohou někdy trpí nedostatkem péče. Zvažte například následující situaci:

  • Některé děti jsou ve školce, od útlého věku, protože jejich rodiče mají jít do práce. To je však pro ně obrovské znepokojení.
  • Každé dítě má své vlastní potřeby. V rodině s několika dětmi to může způsobit závisti a potřebu získat "více lásky" než ostatní.
  • Některé děti strávit nějaký čas v inkubátoru po porodu, což může způsobit stresové reakce v důsledku odloučení od matky.

Mnoho různých situací může vést k poruše dítěte.

Nevinujte se. Jak jsme již zmínili, některé děti mají více potřeb než jiné, a to by měly být chápány všemi rodiči.

Pečujte o své děti s láskou, a jejich obavy zmizí

můžeme vypořádat s upevňovacím poruchou pomocí pravou lásku a silné zdravé komunikaci založenou na respektu a bezpečnosti, které mohou být posílena tak:

  • Udržovat fyzického kontaktu s novorozence, kojení Krmení je opravdu užitečné, stejně jako laskavosti, objetí, slova lásky.
  • Poslouchej výkřiky svého dítěte.
  • Neváhejte, nechte děti vědět, na čem vám záleží. s nimi mluvit, odpovídat na stovky otázek, uvolnit své obavy, dát křídla své sny, nabízejí bezpečnost a mechanismy potřebné k posílení jejich sebevědomí.

Vztah mezi rodiči a dítětem je neviditelná nit, která je poháněna láskou. Jedná se o pupeční šňůru, která je vždy spojuje.

silný přátelský vztah umožňuje dětem silný a je schopen milovat a dát jim odvahu potřebnou k realizaci snů.


Jak zabránit onemocnění srdce u žen

Jak zabránit onemocnění srdce u žen

Je dokázáno, že jednou z hlavních příčin mortality u žen je srdeční onemocnění. Přestože těchto chorob ve skutečnosti škodlivé pro ženy i pro muže, ženy jsou obdařeni zvláštními vlastnostmi, třeba mít na paměti, jak mohou přispět k srdečním onemocněním. Chcete o tom něco víc? onemocnění srdce je typické nejen pro muže.

(Užitečné návyky)

4 Nejlepší pozice pro spánek: Vy a váš partner

4 Nejlepší pozice pro spánek: Vy a váš partner

Během snu s partnerem jsou vztahy posíleny. Je pravda, že společné lůžko se na vás nejčastěji otáčí s podivnými situacemi během spánku, včetně těch, které mohou být škodlivé pro vaše zdraví. Pro absolutní odpočinek a prevenci účinků na tělo, zvažte tyto zdravé momenty během spánku, které vám pomohou vždy pohodlně spát s partnerem.

(Užitečné návyky)