Rodičovství s láskou zahání strach


Rodičovství s láskou zahání strach

užitečné návyky Láska je motorem, který napájí vztah mezi rodiči a dětmi.

Každé dítě, které přijde na svět potřebuje nejen potravin, přístřeší a bezpečnost. Láska je tak nutné v případě absence nebo deficit v životě dítěte existují vážné problémy v oblasti rozvoje.

Možná jste už slyšeli o poruchách utrpení. Jedná se o delikátní a složitý problém, který si zaslouží další studii, která by plně pochopit ji.

dnes na našich webových stránkách, rádi bychom Vás pozvali na to považují za zajímavé téma u nás. Daily rodičovství s láskou, bezpodmínečné lásky, dát jim sílu a podporu, potřebnou pro získání zralých, odpovědné dospělé, architekti své vlastní štěstí.

štíhlý, ale výkonný pouto mezi rodiči a dětmi

Vztah mezi matkou a dítětem začíná v děloze přes pupeční šňůru, která poskytuje napájení pro dítě rozvíjí.

teplé přístřeší v děloze je také používán k vyjádření pocitu mezi nimi k prohloubení komunikace.

Jak počínaje narození

Nedávno se zjistilo, jak důležité je pro děti trávit tolik času blízko pokožky matky.

Porod teď splňovat určité postupy, aby se dítě často putovala z ruky do ruky, než se konečně dostane ke své matce poté, co se probudí z narkózy.

Mnohé studie byly provedeny na toto téma, udělal tyto závěry:

  • novorozené dítě musí být v kontaktu s kůží matky na zřízení emocionální spojení.
  • Děti vnímají svět skrze smysly, a teplota prsu matky dává dítěti teplý pocit bezpečí, který okamžitě uklidňuje dítě.
  • Brain matka okamžitě produkuje oxytocin - hormon, který přímo souvisí s potřebou lásky a péče a lásky mezi matkou a dítětem.
  • Když dítě dotkne první matkou v mateřském oxytocinu stimuluje produkci mléka.

Je důležité, aby dítě zůstalo v kontaktu s matkou. Jedná se o jedinečný způsob budování vztahů.

upevnění nepořádek Všichni víme, že faktory, jako je opuštění, nedostatek opravdové lásky, násilné nebo nestabilní výchovy, plný vzestupů a pádů bez pocitu bezpečí, může způsobit vážné emocionální problémy u dětí.

Attachment poruchy vyplývající z traumatické ruptury emocionální spojení mezi dítětem a rodiči v raných fázích vývoje.

To vše má vážné důsledky pro vývoj dítěte, což často vede k poruchám, jako je hyperaktivita, posttraumatické stresové poruchy, pocity hněvu ...

Ještě těžší věřit, že děti mohou někdy trpí nedostatkem péče. Zvažte například následující situaci:

  • Některé děti jsou ve školce, od útlého věku, protože jejich rodiče mají jít do práce. To je však pro ně obrovské znepokojení.
  • Každé dítě má své vlastní potřeby. V rodině s několika dětmi to může způsobit závisti a potřebu získat "více lásky" než ostatní.
  • Některé děti strávit nějaký čas v inkubátoru po porodu, což může způsobit stresové reakce v důsledku odloučení od matky.

Mnoho různých situací může vést k poruše dítěte.

Nevinujte se. Jak jsme již zmínili, některé děti mají více potřeb než jiné, a to by měly být chápány všemi rodiči.

Pečujte o své děti s láskou, a jejich obavy zmizí

můžeme vypořádat s upevňovacím poruchou pomocí pravou lásku a silné zdravé komunikaci založenou na respektu a bezpečnosti, které mohou být posílena tak:

  • Udržovat fyzického kontaktu s novorozence, kojení Krmení je opravdu užitečné, stejně jako laskavosti, objetí, slova lásky.
  • Poslouchej výkřiky svého dítěte.
  • Neváhejte, nechte děti vědět, na čem vám záleží. s nimi mluvit, odpovídat na stovky otázek, uvolnit své obavy, dát křídla své sny, nabízejí bezpečnost a mechanismy potřebné k posílení jejich sebevědomí.

Vztah mezi rodiči a dítětem je neviditelná nit, která je poháněna láskou. Jedná se o pupeční šňůru, která je vždy spojuje.

silný přátelský vztah umožňuje dětem silný a je schopen milovat a dát jim odvahu potřebnou k realizaci snů.


14-Denní plán pro dokončení detoxikační

14-Denní plán pro dokončení detoxikační

Užitečné návyky Za pouhých 14 dní, můžete spustit program, který ulehčí tělo od všech toxinů, které mají vliv na vaše zdraví. Začněte slepením na plán výživy, který podporuje vylučování toxinů z těla. V dnešním článku se dozvíte, jak to udělat za pouhé dva týdny. Proč potřebujete úplnou detoxikaci těla?

(Užitečné návyky)

Káva je dobrá? Kolik ho můžete vypít?

Káva je dobrá? Kolik ho můžete vypít?

Pro mnoho z nás je káva elixírem potěšení, které pijeme každé ráno. Její vůně je opilá a inspirativní. No kdo nemá rád dobrou kávu na snídani nebo po těžkém jídle ? Používáme to, ale také se ptají spousty otázek, zda je skutečně užitečné a kolikrát denně potřebuje být opilý. Takže dnes budeme odpovědět na hlavní otázku: "Je kávy užitečné ?

(Užitečné návyky)