Od suché k hladkému a mladistvou pleť


Od suché k hladkému a mladistvou pleť

Health desítky faktorů nás ovlivňují každý den, takže kůže může stát suchou a být nevzhledné a bolestivé vzhled. Volné radikály ve znečištěném ovzduší, cigaretový kouř, vysoké a nízké teploty, UV záření a dokonce i potravin může způsobit suchou pokožku a její nezdravý vzhled.

A každý z nás by měl rád, aby pokožka byla zdravá a lesklá. Vzhledem k tomu, zdraví a kosmetický průmysl nabízí mnoho možností pro péči a hydrataci pokožky, nástrojů, které bude vaše pokožka hladká a se kterou bude vypadat svěží a zdravé.

Pokud patříte mezi miliony lidí, kteří mají problémy s suchou kůží, víte, že vaše pokožka potřebuje neustálou péči a ochranu. Tento článek vám nabízí několik kroků k ochraně a obnově suché pokožky a jejímu lesknutí.

tipů, jak udržet pokožku jemnou a mladou

  • Pokud chcete začít svůj den nebo na konci večera s vířivkou, si uvědomit, že i když je to skvělý způsob, jak relaxovat, vířivky nepříznivý vliv na zdraví pokožky.Dlouhodobý pobyt v horké vodě absorbuje kožní tuky. Je lepší umýt v studené vodě, i když je vhodná i sprcha nebo koupel s teplou vodou.
  • Když je čas chodit ve sprše, nezapomínejte na péči o pleť a vyberte to nejlepší. Vyberte ingredience pro suchou nebo citlivou pokožku a aplikujte je na speciální houbu. Používejte antiperspiranty nebo deodoranty pouze pro určené oblasti a jejich aplikace na jiných místech může vést k dehydrataci pokožky. Po sprchování nebo vanu nečistěte tvář ostrými a silnými pohyby, ale lehce namočte ručníkem. Po sprchování nebo koupání hydratujte pokožku. Doporučujeme léky obsahující lanolin, minerální oleje, vazelínu nebo kyselinu hyaluronovou, o kterých je známo, že pomáhají léčit
  • suchou pokožku .Nejlepší je hydratovat pokožku silicemi nebo krémem, který obsahuje testované zvlhčující přísady. Doporučujeme vám, abyste každodenně peelingovou část vaší týdenní péče. Nepoužívejte křoviny, které obsahují chemikálie nebo jsou vyrobeny z přírodních materiálů, protože chemické látky mohou také ovlivnit suchost pokožky. Pokud můžete,
  • učinit domatakový nástroj, který bude obsahovat přírodní zvlhčovače, chránit pokožku a odstranit mrtvé buňky. Vaše strava by měla obsahovat zdravé potraviny, včetně těch, které jsou bohaté na antioxidanty, bojovat proti účinkům volných radikálů.
  • Vždy jíst zeleninu, ovoce a zdravé tuky, jako je Omega 3. Během dne byste měli vypít alespoň tři litry vody. To pomůže přirozeně podporovat pokožku zvlhčená, a také tam bude zdravý flush na to.
  • hydratační masky pro mladý vzhled pleti

bude tento recept pomohou vytvořit masku, která léčí suchou pokožku a navíc obsahuje tři silné anti-aging kůže složky, které pomáhají nejen hydratují, ale také, jak se zbavit vrásek.

Ingredience 2 lžíce přírodního jogurtu ½

nakrájené okurky nakrájené 1 lžíce medu Příprava

vložte všechny tři přísady ve velké míse a metla dobře mixér. Aplikujte tuto směs na celou tvář. Nechte 15 minut a opláchněte studenou vodou.

Maska - peeling na kůži

Tato maska ​​je dokonalým řešením pro zvlhčení a odstranění mrtvých buněk, které se nahromadily na kůži.

Směs ingrediencí nejen zvlhčuje, ale také čistí, vyhlazuje a zesvětluje a také pomáhá pokožce nestárnout.

Složení 3 lžíce ovesných vloček

1 lžíce cukru, přírodní složky

2 polévkové lžíce medu pomerančový džus ¼

Příprava důkladně smíchat všechny ingredience do homogenní hmoty. Aplikujte tuto hmotu na čistou pokožku masivními kruhovými pohyby. Nechte masku po dobu 15 minut a opláchněte studenou vodou.


Odstranění nežádoucího ochlupení doma

Odstranění nežádoucího ochlupení doma

Zdravotnictví Počet a hustotu nežádoucího ochlupení v každé z nich je jiný, ale i přes to, že většina žen by chtěla zbavit. Existuje mnoho různých způsobů, jak odstranit vlasy a získat hladkou a krásnou pleť, ale většina z nich jsou bolestivé a obvykle dost drahé. Naštěstí díky některých přírodních ingrediencí, odstranění chloupků může být jednoduchá a levná a nedráždí pokožku, navíc to může být děláno doma.

(Krása)

8 Praktických rad z ochablých prsů

8 Praktických rad z ochablých prsů

Zdraví Bez ohledu na to, jaký tvar a jaké velikosti vaše prsa, stále zůstávají jedním z nejpozoruhodnějších žen a nayspokuslyvishyh Obr. Přestože je přirozené, že časem začnou ztrácet svou tvrdost, mnoho žen chce dělat všechno, aby odložilo tento proces. Prostřednictvím toho bylo vyvinuto mnoho metod, receptů a chirurgických postupů, které pomáhají předcházet stárnutí a prohlubování.

(Krása)