Release je přijmout něco, co nelze změnit


Release je přijmout něco, co nelze změnit

Odpuštění je jedním z nejpřirozenějších procesů v životě. Ačkoli se to děje poměrně často, v mnoha případech to způsobuje bolest a utrpení.

Dokončení vztahu, ztráta milovaného člověka a stěhování do nového domova - všechny tyto "rozloučení" budeme muset v určitém okamžiku přežít.

Toto je zkušenost, kterou nám pro nás nikdo nepřipravil, a musíme se naučit, jak s ním vyrovnat s téměř "mocí".

Neexistuje žádný kouzelný vzorec, který by vám pomohl lépe se situacemi, které vyžadují uvolnění. Emocionální bolest se může rozvinout do deprese, pokud nebude provedena správně.

Dnes však chceme nabídnout několik tipů, které vám pomohou vyrovnat se s těmito těžkými momenty. Nechť

dostat

Pokud se na okamžik zamyslytesya o tom, uvědomíte si, že akt „pustit“ - je věčný soundtrack na pozadí svého života.

Doporučujeme také přečíst: Chronické oběti: lidé, kteří stále stěžují

chápete, že slovo „propuštění“ není spojen výlučně s bolestí, utrpením nebo ztráty. Někdy opouštíte něco, co se může stát trochu šťastnější.

 • Pustit to, co vás bolesti způsobuje, znamená to, že se na první místo dostanete.
 • Uvolněte lidi, kteří vám ublížili, abyste dosáhli duševní rovnováhy a zlepšili své fyzické zdraví.
 • Uvolněte určité návyky, myšlenky a omezující postoje, abyste získali nové příležitosti a přispěli ke zvýšení důvěry.

Je důležité si uvědomit, že akt "propuštění" - je také příležitostí růst jako osoba.

Nicméně, jak víte, "letting go" někdy znamená rozloučení s rozloučením a hledání síly, aby se posunuly dopředu. Zjistěte nejlepší strategie k potírání tohoto problému.

're jen čekat, nádherné věci budou znovu

Když něco nebo někoho ztratit, můžete mít pocit, jako by váš obličej přímo před zavřenými dveřmi.

 • Ve skutečnosti je to způsob, jak se můžete cítit nejméně dva nebo tři měsíce. Během této doby procházíte přirozeným procesem smutku.
 • Je důležité si uvědomit, že "uvolnění" je také činem nepřekonatelné odvahy. Je nemožné žít, lpět na utrpení a bolest.
 • Když ztratíte někoho, měli byste "uvolnit" a "uvolněte je", pouze abyste se mohli posunout dopředu. Nezapomeňte na to, co zbylo, ale znamená to, že máte odvahu znovu se usmívat.

Musíš dát čas. Je možné, že se nic nevrátí ve stejné podobě jako předtím. Ovšem pouze proto, že se liší, neznamená, že je to špatné. Naopak to může vést k nové, šťastné a úžasné situaci.

Pusťte to, co nechce zůstat a nepodporuje vás

V některých okamžicích života začínáte vážně uvěřit, že nic nemůže být změněno. Můžete si také myslet, že nemůžete opustit osobu vedle sebe, i když už ji nemilujete. Je špatné mít takový způsob myšlení.

 • Je důležité si uvědomit, že neexistuje větší zdroj utrpení než odmítnutí skutečnosti. Toto je čas, kdy je všechno kolem vás zničeno, ale zavřete oči, abyste se ochránili před ním.
 • Musíš se zbavit něčeho, co už nemůžeš podporovat, jinak budeš žít v bolestivé a nejisté lži, kterou nikdo nezaslouží.
 • Musíte být odvážní a podívat se na tváře reality. Pokud vás někdo už miluje, neptejte se na ně o lásce nebo o "další pokus". To vše přímo oslabí vaše sebevědomí.

Ačkoli se to nemusí zdát možné, nechat jít na něco, co není občas životaschopné, je způsob, jak najít něco lepšího.

Život vám ukáže, s čím musíte bojovat a co by mělo být propuštěno

V tomto "uvolnění" postupu budete schopni objevit zajímavý proces, v němž pochopíte, co je opravdu důležité.

 • Nezáleží na tom, jestli se tímto způsobem ukáže, že s vámi není mnoho lidí. Počet lidí na vaší straně není důležitý, pokud se zaměřujete na zájmy, které sdílíte.
 • Pokud je to něco, co tě dělá šťastným, jestli jsou to jen ti lidé, pak je to všechno "uvolnění", které jsi udělal, už za to.

Nezapomeňte, že všechno, co zbylo, vám také učil důležité. Vše, co jste zažil, je velmi těžké. Přestože toto již není součástí vašich budoucích plánů, je to součást vaší osobní historie.


Obrázky a zneužívání u dospívajících vztahy Sex a vztahy

Obrázky a zneužívání u dospívajících vztahy Sex a vztahy

Týrání a zneužívání někdy dochází ve vztazích mezi mladými lidmi. Ve skutečnosti, tento problém není jen o dospělých. Imagery a šikanování mezi mládeží je počátkem řady toxických a obtížných vztahů. Musíte si uvědomit, že nerespektování vztahů se vyskytuje u lidí všech věkových kategorií, pohlaví nebo kultur.

(Sex a vztahy)

Interní konflikty by neměly způsobovat vnější problémy

Interní konflikty by neměly způsobovat vnější problémy

Přemýšleli jste někdy o možných důsledcích vyhýbání se konfliktu? Možná se budete chtít vyhnout hádce nebo neříkat "ne", když nechcete dělat nic. Pokud ano, je důležité si uvědomit, že to může vést k ještě větším problémům. Můžete se snažit vyhnout se hádkám, ale to neznamená, že to nevznikne. Jinými slovy, tam budou vnitřní konflikty .

(Sex a vztahy)