Release je přijmout něco, co nelze změnit


Release je přijmout něco, co nelze změnit

Odpuštění je jedním z nejpřirozenějších procesů v životě. Ačkoli se to děje poměrně často, v mnoha případech to způsobuje bolest a utrpení.

Dokončení vztahu, ztráta milovaného člověka a stěhování do nového domova - všechny tyto "rozloučení" budeme muset v určitém okamžiku přežít.

Toto je zkušenost, kterou nám pro nás nikdo nepřipravil, a musíme se naučit, jak s ním vyrovnat s téměř "mocí".

Neexistuje žádný kouzelný vzorec, který by vám pomohl lépe se situacemi, které vyžadují uvolnění. Emocionální bolest se může rozvinout do deprese, pokud nebude provedena správně.

Dnes však chceme nabídnout několik tipů, které vám pomohou vyrovnat se s těmito těžkými momenty. Nechť

dostat

Pokud se na okamžik zamyslytesya o tom, uvědomíte si, že akt „pustit“ - je věčný soundtrack na pozadí svého života.

Doporučujeme také přečíst: Chronické oběti: lidé, kteří stále stěžují

chápete, že slovo „propuštění“ není spojen výlučně s bolestí, utrpením nebo ztráty. Někdy opouštíte něco, co se může stát trochu šťastnější.

 • Pustit to, co vás bolesti způsobuje, znamená to, že se na první místo dostanete.
 • Uvolněte lidi, kteří vám ublížili, abyste dosáhli duševní rovnováhy a zlepšili své fyzické zdraví.
 • Uvolněte určité návyky, myšlenky a omezující postoje, abyste získali nové příležitosti a přispěli ke zvýšení důvěry.

Je důležité si uvědomit, že akt "propuštění" - je také příležitostí růst jako osoba.

Nicméně, jak víte, "letting go" někdy znamená rozloučení s rozloučením a hledání síly, aby se posunuly dopředu. Zjistěte nejlepší strategie k potírání tohoto problému.

're jen čekat, nádherné věci budou znovu

Když něco nebo někoho ztratit, můžete mít pocit, jako by váš obličej přímo před zavřenými dveřmi.

 • Ve skutečnosti je to způsob, jak se můžete cítit nejméně dva nebo tři měsíce. Během této doby procházíte přirozeným procesem smutku.
 • Je důležité si uvědomit, že "uvolnění" je také činem nepřekonatelné odvahy. Je nemožné žít, lpět na utrpení a bolest.
 • Když ztratíte někoho, měli byste "uvolnit" a "uvolněte je", pouze abyste se mohli posunout dopředu. Nezapomeňte na to, co zbylo, ale znamená to, že máte odvahu znovu se usmívat.

Musíš dát čas. Je možné, že se nic nevrátí ve stejné podobě jako předtím. Ovšem pouze proto, že se liší, neznamená, že je to špatné. Naopak to může vést k nové, šťastné a úžasné situaci.

Pusťte to, co nechce zůstat a nepodporuje vás

V některých okamžicích života začínáte vážně uvěřit, že nic nemůže být změněno. Můžete si také myslet, že nemůžete opustit osobu vedle sebe, i když už ji nemilujete. Je špatné mít takový způsob myšlení.

 • Je důležité si uvědomit, že neexistuje větší zdroj utrpení než odmítnutí skutečnosti. Toto je čas, kdy je všechno kolem vás zničeno, ale zavřete oči, abyste se ochránili před ním.
 • Musíš se zbavit něčeho, co už nemůžeš podporovat, jinak budeš žít v bolestivé a nejisté lži, kterou nikdo nezaslouží.
 • Musíte být odvážní a podívat se na tváře reality. Pokud vás někdo už miluje, neptejte se na ně o lásce nebo o "další pokus". To vše přímo oslabí vaše sebevědomí.

Ačkoli se to nemusí zdát možné, nechat jít na něco, co není občas životaschopné, je způsob, jak najít něco lepšího.

Život vám ukáže, s čím musíte bojovat a co by mělo být propuštěno

V tomto "uvolnění" postupu budete schopni objevit zajímavý proces, v němž pochopíte, co je opravdu důležité.

 • Nezáleží na tom, jestli se tímto způsobem ukáže, že s vámi není mnoho lidí. Počet lidí na vaší straně není důležitý, pokud se zaměřujete na zájmy, které sdílíte.
 • Pokud je to něco, co tě dělá šťastným, jestli jsou to jen ti lidé, pak je to všechno "uvolnění", které jsi udělal, už za to.

Nezapomeňte, že všechno, co zbylo, vám také učil důležité. Vše, co jste zažil, je velmi těžké. Přestože toto již není součástí vašich budoucích plánů, je to součást vaší osobní historie.


5 Tipů, které pomáhají udržovat vztahy

5 Tipů, které pomáhají udržovat vztahy

Každá dvojice má obtížné časy. Rodinný život se stává složitější, práce začíná mít více času, navíc v určitém okamžiku přijde povědomí o významných rozdílů mezi způsobem si zvednuté a kdo jste teď, nebo počkat, prostě se neshoduje s realitou. Každý den - je to jak test, tak příležitost zlepšit sebe a své vztahy.

(Sex a vztahy)

5 Tipů pro ženy, které se obětují kvůli ostatním

5 Tipů pro ženy, které se obětují kvůli ostatním

ŽEny většinou věnují svůj život ostatním lidem . Mají vychovávat děti, péči o staré rodiče, kteří nejsou schopni se sami o sebe postarat, nebo zanedbávat své vlastní zájmy pro dobro milovaného člověka a potřebám druhých. Souhlasím, mezi tvými přáteli je také taková nezištná žena. Tento druh chování však není pouze reprezentativní pro krásný sex.

(Sex a vztahy)