Obnovitelná 'japonská' obličejová maska ​​


Obnovitelná 'japonská' obličejová maska ​​

Máte někdy zájem o metody omlazení obličeje? Samozřejmě, vidět neexistuje, ale můžeme ještě udělat tvář lehčí, dát mu více tónu a utahování. Pvás naléháme, abyste použili jednoduchý, efektivní a levný způsob - "japonskou" masku pro obličej. Chcete vědět, jaké to je?

Přínos rýže pro omlazení obličeje

Každý si je dobře vědom, kolik jsme obvykle utrácejí na kosmetiky, krémy a výrobky péče. Není pochyb o tom hodně. Pokud jde o výrobce kosmetiky, je spodní čára, že všichni používají přírodní ingredience, které jsou nám skutečně k dispozici. Samozřejmě, že v profesionální kosmetice jsou mnohem koncentrovanější, ale to v žádném případě není důvodem k odmítnutí domácí péče pro sebe.

Na našem zdravotním blogu jsme se opakovaně zmínili o příznivých účincích avokád, hroznů a aloe, které jsou skvělé pro vlastní péči. Tentokrát však chceme říct o takové obvyklé a obvyklé složce, o které ani nevěříte - o rýži.

Kukuřice japonského původu? Ano, to je ona. Tento velmi tradiční způsob péče po mnoho let byl používán ve východních zemích. Dále budeme mluvit o jeho výhodách nad .

 • Rýže dobře tóny kůže. Obsahuje inositol, látka, která výrazně pomáhá zpomalit proces stárnutí tím, že stimuluje krevní oběh a obecně pozitivně ovlivňuje zdraví pokožky.
 • bohatý na vitamín B. Pravděpodobně jste si dobře vědomi příznivých účinků vitaminu B na zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Stimuluje regeneraci pokožky, zjemňuje a zlepšuje ochranu před působením různých vnějších faktorů.
 • Zvlhčuje, posiluje kůži a dává jí sílu. To je používáno hlavně pro rýžovou vodu, tradiční kosmetiku pro japonské ženy.
 • Pomáhá předcházet vráskám. Jak již bylo řečeno, tajemství omlazení rýže v obsahu inositolu. To může pomoci předejít vráskám a zlepšit tok krve na jemnou pokožku obličeje.
 • Nádherně odlupujte mrtvé kožní buňky. Možná vás překvapí, ale rýže je také užitečná, protože obsahuje kyselinu fytovou. Co dělá? Kyselina fytová odstraňuje mrtvé buňky pokožky a tím ji postupně obnovuje.
 • Zobrazuje skvrny od akné. Opět platí, že v tomto případě najdete rýžovou vodu užitečnou, která dokonale vyčistí pokožku ze stop a skvrny. To tóny, snižuje nevýhody kůže na obličeji způsobené akné. Tento nástroj se nejlépe používá dvakrát týdně. Obnovitelný

„japonský“ Mask

Jak víte z tohoto článku je základním prvkem našich masek jsou japonského původuObr. Je bohatý na vitamíny a má mnoho příznivých vlastností. Maska by měla být aplikována nejméně dvakrát týdně. Chcete-li, můžete přidat masku již znáte krémy, je to další příležitost k maximalizaci starat o své pletiza málo peněz. Můžete si být jisti - výsledky vás překvapí.

1. Co potřebujete pro masku?

Připravit obnovu obličejové masky jsou požadovány následující složky:

 • 3 lžíce přírodní hnědé rýže. Můžete jej vyhledat v oddělení se speciálními nabídkami nebo v obchodě s přírodními produkty. Nejprve nezapomeňte ujistit se, že je organická, bez obsahu chemických látek nebo pesticidů, takže můžete využít všech svých nutričních vlastností.
 • Polovina čajové lžičky destilované vody.
 • Dvě lžíce avokáda.
 • Polovina čajové lžičky medu.

2. Jak připravit obnovovací masku?

 • Je to velmi jednoduché, ještě snadnější, než si myslíte. Nejdříve potřebujete vařit rýži. Je lepší použít trochu rýže, takže pokaždé, když bude maska ​​čerstvá a mnohem užitečnější. Pijte rýži, dokud se nestane mírné, a pak nalijte vodu do nějakého druhu kontejneru a nalijte to.
 • Poté přetáhněte rýži a vložte misku, přidejte avokádo a med. Pomocí lžíce dobře promícháme všechny ingredience s konzistencí homogenní pasty. Pak můžete aplikovat na kůži.Udržujte na tváři nejméně 15 nebo 20 minut
 • . Pak si vezměte bavlněný kotouč, odstraňte masku aumyjte obličej rýžovou vodou , která zůstane po vaření rýže. Tímto způsobem můžete uvolňovat mrtvé kožní buňky a zbavit se malých skvrn a nečistot.Jak už víte, tato japonská maska ​​je velmi účinná, snadno se připravuje a je levná. Takže můžete nejen využít výživné vlastnosti rýže, ale také rýžovou vodu. Používejte jej dvakrát týdně a tvář bude vypadat mladá a plná energie každý den. Jistě zkuste!


Krémy z tmavých míst na tváři

Krémy z tmavých míst na tváři

Tmavé skvrny jsou velmi časté, protože se mohou objevit z různých důvodů. Dobrou zprávou je, že můžete použít přírodní alternativní domácí krémy z tmavých míst na tváři. Proč se na tváři objevují tmavé skvrny? To změní jednotnost barvy pokožky. Mohou být bílé, hnědé, růžové, červené a jiné barvy. Jsou tmavší, tím více problémů způsobují.

(Krása)

5 Způsobů, jak skrýt vzhled předčasné šedivění

5 Způsobů, jak skrýt vzhled předčasné šedivění

Health šedé vlasy - je estetický problém, protože z toho, možná většina žen obávat, zejména pokud k němu dojde předčasně. I když je to nevyhnutelné znakem stárnutí, šedivé vlasy mohou začít dokonce za posledních 30 let, ať už v důsledku neustálého stresu, ať už se jedná o použití některých chemikálií nebo genetickou predispozicí.

(Krása)