Objevte novou metodu léčby chronické bolesti v bederní lůžko


Objevte novou metodu léčby chronické bolesti v bederní lůžko

Bolest lumbální často kazí život mnoha lidem. Studie zveřejněná v Annals of Rheumatic Diseasesnám připomíná, že bederní bolestijsou dnes nejnepříznivější chorobou.

Měli jsme na paměti, že dnes je to nejčastější příčina nemocnice. Tento problém se však zhoršuje, když se bederní bolest stává chronickou.

Kromě toho článek odkazoval se na to 1 z 10 lidí trpí bolestí v dolní části zad.

Zahrnuje vysoké náklady jak pro zdravotnické instituce, tak pro firmy a pacienty samotné.

Není snadné žít s touto poruchou. S věkem obvykle více a více znepokojuje.

Náš životní styl, který může být sedavý, nadváha nebo dokonce genetika, nepochybně určuje, zda budeme trpět tímto onemocněním s větší nebo menší intenzitou.

V dnešním článku budeme sdílet dobrou zprávu pro všechny, kteří trpí chronickou bolestí zad. Kalifornská lékařská společnostRelievant Medsystems vyvinula technologii k řešení tohoto problému.

Níže najdete všechny potřebné informace.

INTRACEPT - Nová metoda léčby, která má ukončit bolesti v bederním systému

Opatření k odvrácení bederní bolesti nebyla vždy účinná při léčbě onemocnění.

Například fyzická terapie, korzety nebo léky proti bolesti nestačí k léčbě bolesti zad. Takže se uchýlili k jiným metodám:

  • Stimulační prostředek ke zmírnění bolesti zad.
  • Operace na páteři, kterou lze v některých případech dělat jen, a to není vždy úspěšné.
  • Někdy jsou disky umístěné nad a pod postiženou bederní oblastí přetížené.
  • Vzhledem ke složitosti léčby chronické bolesti dolní části zad, Relievant Medsystems se rozhodla vyvinout novou technologii nazvanou INTRACEPT.

Neinvazivní a bezpečný chirurgický zákrok

INTRACEPT je chirurgický zákrok, ale nevypadá to jako tradiční zákrok.

Během tohoto postupuchirurg zavádí tenké zařízení, které zabíjí nervy zodpovědné za bolesti spojené s bolestem dolní části zad.

Za prvé, pacient leží lícem dolů, aby získal lokální anestetikum mezi vertebry L3 a S1.

Dále je do této oblasti vložena velmi jemná jehla. Jejím cílem je zastavit činnost nervové základny žil. To je nezbytné, protože základní nervový nerv přenáší bolestivé signály z páteře do mozku. Díky tomuto rychlému postupu a místnímu chirurgickému výkonu se klesá bederní bolest.

Tento postup zahrnuje vysokofrekvenční energii. Jinými slovy chirurg nepoužívá během chirurgického zákroku skalpel, a samotná operace nezpůsobuje zranění, které vyžaduje rehabilitaci.

Přístroj vysílá energii vysokofrekvenční frekvence a pacient pocítí během procesu jen trochu teplo. Poté chirurg odstraní zařízení efektivně a bez komplikací.

V podstatě celý proces trvá déle než hodinu a člověk se může vrátit domů na nohy.

Bolest se už neobjevuje

Tato nová metoda již byla schválena americkým Úřadem pro kontrolu léčiv a léků a za několik měsíců bude také použita v Evropě, když příslušné zdravotnické zařízení dá svůj souhlas.

Všichni pacienti, kteří podstoupili ablaci basilárního nervu, mají nejvyšší kvalitu života. Ve skutečnosti se jejich bolest znovu nezobrazovala.

Je třeba poznamenat, že lidé, kteří mohou udělat tento postup, jsou ti, kteří trpí chronickou bolestí zad. Tato léčba není vhodná pro příležitostnou bolest zad.

Navíc tato technologie, která zabíjí nervy zodpovědné za chronickou bolest, není v žádném případě nová. Už se používá pro jiné typy onemocnění, kde konvenční lékařství nebylo účinné. Nervová ablace se provádí různými způsoby.

Například kryoablace je jedna cesta. V současné době využívá rádiová frekvence velmi zajímavou příležitost k léčbě chronické bolesti, zejména bolesti dolní části zad. Jak vidíte, věda pokračuje v pokroku, aby nám zaručila lepší kvalitu života.


Proč se cítíte bolest při menstruaci

Proč se cítíte bolest při menstruaci

Zajímavá fakta Mnoho žen bolesti zkušenosti během menstruace, ale gynekolog nenabízí nic než protizánětlivé léky nebo antikoncepční pilulky. Vysvětlujeme, že to může způsobit bolest nebo křeče, a jak se jich zbavit pomocí některých potravin a přírodních doplňků. Estrogen hlavní důvod, proč ženy trpí menstruační bolesti - je nadbytek estrogenu v krvi.

(Zajímavosti)

8 Známky, že pijete nedostatečnou vodu

8 Známky, že pijete nedostatečnou vodu

Musíte pít 6 až 8 sklenic vody denně, aby vaše tělo v optimálním stavu. To vám pomůže vyhnout se zdravotním problémům. Pít dostatek vody je jedním z nejdůležitějších návyků, které můžete získat. Jak asi víte, je to velmi důležité pro dobrou kvalitu života. Když pijete dostatek vody, systém hlavního těla selže.

(Zajímavosti)