Objevte některé potenciálně karcinogenní výrobky


Objevte některé potenciálně karcinogenní výrobky

Zajímavosti Věděli jste, že podle výzkumu určité produkty potenciálně karcinogenní v případě, že spotřebují na denní bázi? Některé z těchto produktů můžeme jíst velmi často, aniž bychom věděli o rizicích, které se mohou následně projevit.

budeme vysvětlovat v tomto článku, jehož spotřeba je potenciálně karcinogenní produkty, které by měly omezit nebo vyhnout, zvláště pokud máte v rodinné anamnéze rakoviny, nebo jen chcete, aby se ochránili, pokud jste.

Geneticky modifikované potraviny Mnohé studie ukazují, že geneticky modifikované potraviny nepředstavují riziko pro lidské zdraví, které se v průběhu let stále více zřejmé, zatímco příliš pozdě pro mnoho. Masová produkce zemědělských produktů, zaměřená spíše na větší měřítko než na vysokou kvalitu, překročila mnoho etických hranic. Navíc jsou geneticky modifikované potraviny spojeny s dalšími problémy, jako je neplodnost a alergie.

Nejčastěji používané geneticky modifikované potraviny jsou sója a kukuřice. Problém je nejen potravin, ale také z mouky a další deriváty, jako je kukuřičný škrob nebosirupu nalézt v mnoha sladkostí a téměř ve všech zvířat krmených geneticky modifikovaná sója, a pak jíst všechno dokonce vědom si toho

Z tohoto důvodu doporučujeme jíst biopotraviny, zejména pokud obsahují sóju nebo kukuřice, jako je maso, mléko nebo vejce. Dále doporučujeme, abyste vždy pečlivě četli kompozici.

Rafinovaný cukr

I když rafinovaný cukr byl vždy lahůdkou, stále více odborníků na výživu považuje to za "bílý jed". Některé studie potvrdily, že rafinovaný cukr způsobuje rakovinu, protože nemá žádné přínosy pro zdraví, ale krade pouze živiny a kyselost. Nádory se zpravidla tvoří v okyseleném tkáni z podvýživy, stresu, špatných návyků, přebytků toxinů atd.

To také vede k šíření parazitů a vyšší sklon k pankreatu a kardiovaskulárních chorob.

Nestačí prostě odstranit z vaší stravy rafinovaný cukr řešit tento problém by měl být považován všechny výrobky, které zahrnuje: cukrovinky, čokoládu, bonbóny atd.

Některé z nich jsou mnohem užitečnější alternativa než cukr:

  • Stevia
  • včelího medu
  • Cane Med
  • hnědý cukr
  • agáve sirup
  • melasy Obilí
  • Sacharosa

rafinovaných sacharidů

rafinovaných sacharidů odstranit celozrnná vlákno, které jsou důležité živiny pro trávení . Některé příklady zpracovaných a rafinovaných obilovin a mouky produktů:

  • Těstoviny Chléb
  • zpracovány pečivo
  • sušenky Pečivo

Tyto produkty běžně jedí denně, v tomto případě je pravděpodobné, že způsobují rakovinu tlustého střeva nebo rakoviny prsu v dlouhodobém horizontu. Také , mohou způsobit zvýšení tělesné hmotnosti, kyselost, špatné trávení a zácpu.

Kromě toho pravidelná konzumace celozrnných výrobků podporuje zdravé trávení a umožňuje, abyste se cítili krmení, takže by to mělo zahrnout do svého jídelníčku, pokud chcete zhubnout. Nejnovější tipy

Teď, když jsme byly ohodnoceny také tři produkty, které mohou potenciálně způsobit rakovinu, pokud jedli pravidelně, zde jsou některé konečné návrhy, které vám mohou pomoci k poslechu našich rad:

Vyberte bioprodukty. Jen proto, že produkt se nazývá přírodní, nemusí to nutně znamenat, že je vyrobena z organických složek tyto produkty obvykle obsahují laciné zbytečné, potenciálně karcinogenní složky. Zvláště byste se měli vyhýbat sóji, kukuřici a vedlejším produktům.

Odstranění ze svého jídelníčku rafinovaného cukru a potraviny slazené s rafinovaným cukrem,a nahradit ji s přírodními sladidly.

Vyberte celé zrnos přírodním vláknem. Tato změna by měla zahrnovat také použít větší množství vody, než je spotřeba těchto produktů, protože tělo může zpočátku snaží adaptovat na novou dietu a můžete trpět zácpou, bolestmi hlavy nebo jiné podněty. Po nějaké době tyto symptomy zmizí a uvidíte obrovské zlepšení.


Pět důvodů pro špatný spánek

Pět důvodů pro špatný spánek

Sen je životně důležitý pro každého člověka a nestojí za to zanedbávat. Špatný spánek je jedním z nejčastějších problémů u lidí a může být způsoben několika důvody. Navíc špatný sen může být velmi škodlivý pro vaše zdraví. Časté stížnosti chudých spánku mají 8-15% dospělé populace na celém světě, a 11,9% používat různé opiáty.

(Zajímavosti)

8 Výrobků, které nejsou tak užitečné, jak si myslíte

8 Výrobků, které nejsou tak užitečné, jak si myslíte

Rozhodli jste se začít zdravý životní styl? Pro některé lidi to může způsobit touhu jíst zdravé jídlo, mít lepší tvar nebo bojovat s nemocemi. Pokud uděláte plán, nezapomeňte, že důvod není tak důležitý. Je důležité vědět, že existují některé produkty, které se zdají být užitečné, ale není. Mohou dokonce vyhodit vaše úsilí.

(Zajímavosti)