Vynikající 3 rostliny k léčbě ran


Vynikající 3 rostliny k léčbě ran

Natural znamená moudrý a krásná příroda nám dává velké rostliny pomoci vyčistit a hojení ran, , které mohou vzniknout v každodenním životě. Samozřejmě, mluvíme o vážných zraněních, která nejsou příliš vážná.

Podlitiny, řezné rány, popáleniny nebo dokonce roztrhané lap, že děti dostávají od pádu nebo posuvné, lze rychle vyléčen s některými domácí opravné prostředky.

vždy hezké mít některé z těchto bylin v domácí lékárničce. Pamatujte však, že je stejně důležité vědět, co si vybrat a jak je správně používat.

Ne všechny z nich mohou být použity v dané situaci, a to je důležité, aby se ujistil, že používáte správné dávkování.

Dnes chceme mluvit o třech našich nejoblíbenějších bylin, které pomáhají léčit a léčit rány.

1. Aloe vera čistí a léčit rány

Při použití aloe vera gel na ráně, dostanete úžasný efekt. Tento vynikajícírostlina může být použita k léčbě poranění, popálenin, podráždění a zánět kůže.

Aloe vera gel se skládá nejen z vody. Kromě toho, že obsahuje kyselou sliz, organické soli, enzymy, saponiny, třísloviny, kyseliny, čpavek vitaminů a minerálních látek.

To je důvod, proč je tak užitečná:

 • lokální aplikace aloe vera gel stimuluje produkci kolagenu. Tento proces zlepšuje hojení a tvorbu nové tkáně, se hojit rány.
 • výsledky několika studií rovněž víme, že tato rostlina má léčebný účinek, který pomáhá snížit bolest a zánět.
 • Možná vás bude zajímat, že aloe obsahuje aloemodin - organická sloučenina, která bojují viry a bakterie. Může léčit rány rychle a bez rizika infekce.

Jak použít aloe vera:

krásný a jednoduchý způsob, jak využít vlastností aloe vera - Zastaví ji. Tady je to, co má dělat: Vezmi

 • kmenové a aloe rostlin, nožem, nakrájíme podélně na polovinu.
 • Odstraňte všechen průhledný gel zevnitř a umístěte jej do misky s kostkami ledu.
 • Po naplnění zásobníku vložte do mrazničky.
 • Zmrazený gel zachová všechny své vlastnosti. Pokud je to nutné, vše, co musíte udělat - je dostat jeden z bloků. Je to snadné!

Aloe vera může být také velmi prospěšné pro podlitiny nebo dokonce křečové žíly. 2. Schytolysnyk

Asian Asian Schytolysnyk - léčivá bylina, která se používá k léčbě kožních problémů, jako je ekzému, lupénky, vředy, popáleniny a dokonce i otevřené rány.

Tato rostlina, která je na asijském subkontintu velmi běžná, obsahuje jak aloe vera, tak saponiny. Díky těmto sloučeninám podporuje hojení a dokonce zlepšuje krevní oběh, stimuluje tvorbu kolagenu.

Obecně farmaceutické společnosti tuto přísadu přidávají k prostředkům pro místní léčbu. Jedním z jeho výhod je, že může stimulovat hojení ran po operaci.

Jak používat asijské shoelacea:

Máte možnost vytvořit si vlastní jednoduché komprese pomocí této rostliny. V tomto případě je potřeba udělat:

 • Za prvé, shromážděte některé čerstvé listy, brouste je a pak aplikujte na jakoukoliv ránu nebo hoření.
 • Ponechte pro 20 minut, a pak vyjměte.
 • Pokud opakujete tyto akce 2-3 dny v řadě, budete mít skvělé výsledky.

3. Camomile

Evropská lékařská asociace schválila používání heřmánku před několika lety. Pro vnější použití je tato rostlina velmi účinná, pokud jde ohojení ran, léčbu ekzému a změkčení všech typů zánětu.

Je samozřejmé, že heřmánkový čaj vám nepomůže, pokud jde o léčbu poranění a modřin. Ano, uklidní vaše nervy a pomůže vám uvolnit, ale pokud chcete uzdravit jakékoli rány nebo infekce, měli byste navlhčit heřmánku.

Jedním z mnoha výhod heřmánku je, že antialergenní. Řekneme vám, jak získat výhody.

Jak používat heřmánek:

Je to velmi snadné. První věc, kterou musíte udělat, je koupit heřmánkový heřmánek v lékárně.

Můžete použít čaj v pytlích, ale protože je těžké zjistit, zda obsahuje 100% výtažek z heřmánku, je lepší dostat trávu sám.

Ingredience

 • 1 lžíce suchého heřmánku (10 g)
 • 1/2 šálku vody (100 ml)

Vaření

 • Ohřívejte vodu. Když se vaří, přidejte lžíci suchého heřmánku.
 • Nechte se natahovat, napněte tekutinu a nechte ji stranou.
 • Zatímco ona je ještě teplá, použijte vatovou buničinu, abyste tuto ránu použili na ranu.Můžete opakovat tyto kroky několikrát denně.
 • Obvykle přináší skvělé výsledky. Neváhejte přidávat tyto rostliny do lékárny. Budete je milovat!


  Přírodní prostředky pro povislá víčka

  Přírodní prostředky pro povislá víčka

  Přírodní produkty povislá nebo visící oční víčka jsou nejen vizuálně přidávat další roky pro jejich majitele, ale mohou způsobit rozmazané vidění. Podle statistik se každý rok stovky tisíc lidí snaží řešit tento problém operací. Ale pokud si přečtete naše doporučení, najdete tipy, které vám pomohou vyhnout se operaci.

  (Lidových opravné)

  3 Koktejly k odstranění střevních parazitů Přírodní produkty

  3 Koktejly k odstranění střevních parazitů Přírodní produkty

  Mnoho lidí, kteří trpí střevními parazity , nemusí ani vědět o tom. Jedním z nejčastějších příznaků - gastrointestinální poruchy, anální svědění, poruchy chuti k jídlu, úzkost a další. Pokud máte domácí mazlíčky, paraziti jsou snadněji informováni. Tento článek vám řekne o blahodárných terapeutických koktejly, byste měli pít každé ráno po dobu 15 dnů pro účely přirozeného rozmnožování parazitů.

  (Lidových opravné)