Poševní výtok a vaše zdraví


Poševní výtok a vaše zdraví

Zajímavá fakta vaginální výtok je součástí dámského povahy, a i když jsou občas nepříjemné, že tyto látky plnit důležité funkce, jako je čištění a zvlhčení pochvy a ochranné lišty " EMU k boji a prevenci různých typů infekcí.

počty, barvy a textury různých žen jsou různé a závisí na hormonální změny a jak se děložního čípku a rakoviny pochvy jsou přepravě tuto kapalinu.

Ženy jsou velmi důležité si uvědomit, že přítomnost poševní výtok není vždy označuje infekci, něco normálního. Neexistuje nic, co se za co stydět. Nicméně změny v normální formě vaginálního výtoku může znamenat problém.

Které typy změn v poševní výtok měl vědět?

Většina změn v poševní výtok, je známkou toho, že tam je nějaký druh infekce: mykotické, bakteriální nebo virové nebo dokonce pohlavně přenosných chorob. Kdy tyto změny začnou nastat, jsou často doprovázeny dalšími příznaky, varování o problému.

důležité vědět, že změny v poševní výtok vyskytující začít léčbu infekce nebo onemocnění co nejdříve.

Obecně platí, poševní výtok považuje za abnormální, pokud existuje:

  • změna čichu (zejména v případě, že je špatné).
  • Změna barvy (zejména v případě, že je do zelena, šedavý nebo vypadá hnisu).
  • Změna struktury (nebo mimo bublinu jako sýr).
  • svědění, pálení, otok a zarudnutí.
  • vaginální krvácení nesouvisí s menstruačním cyklem.

K lepšímu pochopení zdravotních problémů, které mohou naznačovat poševní výtok, na základě barvy a další symptomy, vezmeme v úvahu změny, které můžete zažít a příslušných typů onemocnění.

přirozené změny vaginální

První část menstruačního cyklu, těsně před ovulací, vaginálního výtoku a transparentní strukturu podobnou vaječných bílků. přítomnost takového vypouštění ukazuje, že pravděpodobnosti hnojení na vrcholu.

před menstruací, druhá fáze cyklu, vypouštění tlustý, hojný a méně lepkavé.

výběr White

Pokud se barva změnila na bílou a přidělování hustá a lumpy, jako jogurt, je pravděpodobné, že trpíte plísňové infekce způsobené Candida.

Tento typ změny je často doprovázena vaginální svědění a výběr nelepí ke stěnám pochvy.

Zatímco infekce může dojít během jakékoliv části cyklu, je pravděpodobnost, že se často zvyšuje během premenstruačního období. Žlutá přidělení

Tento typ výboje způsobené střevních parazitů, z nichž nejběžnější jsou Trichomonas, sexuálně přenosných nemocí.

výboj infekce způsobuje, jehož barva se pohybuje mezi zelenou a žlutou, a jsou doprovázeny silným zápachem, vaginální svědění a bolesti při močení.

problém často se vyskytuje v prvních dnech po menstruaci, cožvulvy podráždění a bolest. Kromě toho koitus může způsobit silný zápach.

Šedá Šedá přidělení alokace způsobuje typ bakteriální infekce, která je obvykle spojena s mikroby a gardnerellas přenášené sexuálně. Tyto výběr

vyznačuje silnou zápach podobný pro ryby je hustý a těžký.

Micro gardnerellas spojené s anaerobních bakterií a jiných příčin, které mnozí odborníci se domnívají katastrofu v pochvě, která vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc.

Nezapomeňte!

věnovat dostatečnou pozornost těmto změnám, a to zejména pokud jste sexuálně aktivní.

Změny v poševní výtok může být jasným příznakem onemocnění, pohlavně přenosných chorob, , který musí být okamžitě ošetřeno, než se stane vážným problémem.

Ale ne vyvodit závěry založené pouze na exteriér, protože mohou být způsobeny jinými faktory. Je důležité mít na paměti, změny, které vás může varovat, když je čas navštívit lékaře.


Co můžeš říct o barvě očí kolem tebe? Zajímavosti

Co můžeš říct o barvě očí kolem tebe? Zajímavosti

Iridology - věda, která se zabývá studiem duhovky. V závislosti na barvě oka, duhovka oka může vykorstovuvaty určit náchylnost člověka k některým chorobám, a zdravotních problémů. Irydodiahnosty - lékaři, kteří podrobně prozkoumat všechny signály z oka, nicméně barva očí sama o sobě může hovořit o některých podezřelých příznaků nebo dokonce odstranit neočekávané zdravotní poruchy.

(Zajímavosti)

Používání mobilního telefonu ovlivňuje vaše zdraví

Používání mobilního telefonu ovlivňuje vaše zdraví

Je těžké si představit život bez mobilních telefonů. Když jste v autě, pravděpodobně se ptáte, jak se lidé bez GPS a jak lidé žili bez okamžitého zasílání zpráv. Již nepotřebujete knižní regály pro encyklopedie, protože nyní máte více informací o svém mobilním telefonu. Ale jejich dostupnější dostupnost vyvolala obavy, že jejich použití může poškodit naše zdraví.

(Zajímavosti)