Bolest a jeho druhy, které nemohou být ignorovány


Bolest a jeho druhy, které nemohou být ignorovány

Zajímavá fakta Když narazíte na bolest hlavy, bolest břicha nebo nohu, tam je touha, aby se lék proti bolesti dostat se zpátky do jejich podnikání, a ne dávat pozor na bolest. Vskutku není nutné, aby se uvízl v těchto menších typech bolesti, zvláště pokud se vyskytují zřídka. Ale musíte vědět, jaké bolesti jsou opravdu důležité. O nich - níže.

Bolest je vždy příznakem něčeho, jako je únava, stres, špatná výživa nebo nějaký zánět. Ne všechny typy bolesti jsou závažné, ale některé příznaky by měly být vzaty v úvahu pro rozlišení důležitých bolestí. Použití léku proti bolesti není vždy dobrý nápad, takže chceme vysvětlit, jakou bolest byste měli věnovat větší pozornost.

Jaké druhy bolesti bych měl věnovat větší pozornost?

propustná bolest zad

  • to není přetížené svaly nebo typické bolesti zad, že můžete trpět špatnou držení těla nebo únavu. Je to zvýšený tlak na zádech, který je provázen propustnou bolestí se smyslem hoření. Co způsobuje tuto bolest? Lékaři říkají, že tento problém je způsoben aneurysmem hrudní aorty způsobené aterosklerózou. Vaše tepny se ztuhnou a můžete pocítit bolest na hrudi i zpět.
  • Bolesti zad mohou být také způsobeny ledvinovými kameny, ale v tomto případě je bolest ještě horší a je na zadní straně.

Bolesti břicha

  • Bolest břicha je velmi častá, ale musíte vědět, jak poukázat na závažnou bolest. Nejprve změřte teplotu. Pokud se u Vás dostanete špatně, můžete mít infekci. Pokud je bolest velmi bolestivá a va cítíte ji z pravé strany břicha, může to být apendicitida.Může to být také pankreatitida nebo zánět žlučníku.
  • Pokud máte pocit bolesti pod hrudníkem, pak je to pravděpodobně pankreatitida. Ale vždy je nutná diagnóza lékaře. Můžeme jen říct, že bolesti břicha by měly být vždy v centru pozornosti. Dočasné

  • bolest na hrudi silná bolest na hrudníku, která se náhle změní na krku a dokonce i rukou ... Všechny tyto příznaky srdečních potíží, které musíte mít na paměti. Pokud se cítíte unaveni, když děláte jednoduché fyzické cviky, nebo například nevolnost, když vystupujete po schodech - to jsou symptomy, které je třeba řešit.

Bolest během močení

  • Pokud se cítíte spálená, bolest pokaždé, když jdete na záchod - je to příznak infekce. Infekce močových cest způsobují tento typ nepohodlí, stejně jako únavu, horečku a nadýmání. Cystitida, problémy s ledvinami, mírné podráždění a problémy s močovým měchýřem jsou rozšířené. Vždy musí projít diagnózou lékaře.

Měli byste vědět, že nemůžete paniku, když máte pocit bolesti. Jak jsme uvedli na začátku nejběžnějších typů bolesti neohrozí bolest hlavy, protože nemáte jíst dobře, že den, bolesti zad v důsledku špatného držení těla, bolest nohou kvůli špatnému prokrvení jsou běžné problémy. Nicméně, někdy je bolest známkou onemocnění, které je třeba mít na paměti. Nikdy nepřehlédněte bolesti břicha ani hrudníku. Kdykoli máte zdravotní potíže, zeptejte se svého lékaře, aby vás mohl vidět. Vaše zdraví by mělo být vždy na prvním místě.


Crohnova nemoc: příznaky a léčba

Crohnova nemoc: příznaky a léčba

Zajímavá fakta o této nemoci můžete často slyšet nebo dokonce čelit první projevy osobně. Mnoho lidí si neuvědomuje, že mohou trpět zánětu ve střevě, což může mít vliv nejen na funkci vnitřních orgánů, ale také libovolný odkaz trávicího systému od úst k řiti. Doufám, že tento článek vám pomůže dozvědět se více o Crohnově nemoci.

(Zajímavosti)

Tajné vlastnosti skořice

Tajné vlastnosti skořice

Zajímavá fakta ve vědě skořice známý „Cinnamonum verum“ a to se obvykle používá jako koření dezert a kávu. Nicméně, v mnoha starověkých kulturách věřil skořice zázračný produkt, a to koření chválen za svými nesčetnými blahodárné vlastnosti. Ačkoli skořice je již znám jako dobrý pomocník v boji proti mnoha chorob, vědci stále najít další a další způsoby, jak využít tuto koření .

(Zajímavosti)