Odstranění nežádoucího ochlupení doma


Odstranění nežádoucího ochlupení doma

zdravotnictví Počet a hustotu nežádoucího ochlupení v každé z nich je jiný, ale i přes to, že většina žen by chtěla zbavit. Existuje mnoho různých způsobů, jak odstranit vlasy a získat hladkou a krásnou pleť, ale většina z nich jsou bolestivé a obvykle dost drahé.

Naštěstí díky některých přírodních ingrediencí,odstranění chloupků může být jednoduchá a levná a nedráždí pokožku, navíc to může být děláno doma.

Zbavte se přebytečných vlasů pomocí plic ve vaření. Netrvají dlouho a výsledky jsou úžasné. Než si vyberete jakoukoliv metodu, nezapomeňte, že pro dosažení nejlepších výsledků, které potřebujete, aby byly konzistentní.

Zkuste některé z těchto metod a nechte sbohem nechtěné vlasy pro dobro. Jedlá soda

Tento depilační muset používat každý večer před spaním, a výsledky budou viditelné v dopoledních hodinách.

Jak používat sódu na pečení?

 • Dobrý mix jednu polévkovou lžíci jedlé sody(200 ml) v šálku vařící vody a necháme vychladnout. Namočit kousek vaty nebo gázy ve směsi a platí pro oblasti s nežádoucího ochlupení. V dopoledních hodinách, kdy vzlétnout tkaniny, nezapomeňte použít dobrý hydratační prostředek na pokožku od stávat příliš suché.
 • Výsledky budou znatelné během dvou až tří dnů použití léku. Cukr a citronovou

Tato technika odstraňování chloupků se stala populární, protože snadno pomůže zbavit se tohoto problému po dobu několika minut.

Jak ji používat?

 • V hrnci střední velikosti nalít dva šálky cukru (440 g) a šťávou z jednoho citronu. V případě potřeby přidejte trochu vody. Dejte je na střední teplotu a míchat neustále, dokud se cukr úplně nerozpustí.
 • Pokud se začnou objevovat na směs bublinky, snižte teplotu a vyčkejte, dokud se zahušťuje na konzistenci lepkavé pasty. Barva musí být zlatá jako med. Dávejte pozor, abyste nespálili.
 • Když je pasta mírně ochlazena, naneste ji na čistou a suchou pokožku. Rovnoměrné rozložení prostředků a následně ho odstranit, tahání těžké v opačném směru růstu chloupků.

Bílá

pepř a Camphor kombinace bílého pepře a kafru je zvláště vhodný pro odstraňování nežádoucích chloupků na nohách. A pepř a kafru může při aplikaci na kůži, ale to je naprosto normální způsobit pálení. Pokud však máte alergickou reakci, neměli byste tento lék používat.

Jak používat bílý pepř a kafr? ◊ Pepte bílý pepř na jemný prášek. Smíchejte s kaforem ve stejném poměru a přidejte malý mandlový olej.

 • Smíchejte všechny ingredience na konzistenci pasty a aplikovat na nohou po dobu 15 minut.
 • Umyjte se a uvidíte, že nejsou žádné vlasy.

cizrnové mouky moukou z cizrny - přírodní prostředek, který se používá v Hindustan k odstranění nežádoucího ochlupení z různých částí těla. Tato složka je často smíchána s kurkumou a mouky s trochou mléka, aby se zabránilo růstu vlasů u dětí, avšak tato metoda je vhodná i pro dospělé. Ingredience

cizrnové mouky ½ šálku (65 g)

 • kurkumy 1 lžička (5 g)
 • ½ šálku mléka 1 lžička bílého jogurtu
 • Jak ji používat?

připravit homogenní pastu se všemi složkami a aplikovat ji na obličej pro odstranění nežádoucího ochlupení.

 • Počkejte 30 minut a začne masírovat pastu v opačném směru růstu chloupků.
 • Je-li příliš suchý, opatrně je namočte prsty.
 • Nakonec si umyjte vlasy teplou vodou. Přístroj by měl být používán dvakrát až třikrát týdně.


6 Silných prostředků k odstranění bradavic

6 Silných prostředků k odstranění bradavic

Bradavice - jsou malé výčnělky, které se vyskytují na kůži. Oni způsobili infekci lidského papilomaviru (HPV) , což je ve skutečnosti virus s obrovským množstvím různých podtypů. Tak jak se zbavit bradavic? Přítomnost viru HPV v těle stimuluje abnormální buněčný růst. Postupně to vede k vzniku benigních a bezbolestných formací, jako jsou bradavice, které jsou velmi nákazlivé.

(Krása)

Tipy pro holení bikini zóny

Tipy pro holení bikini zóny

Skutečnost, že většina žen strach, protože vzhled jejich intimní zóny je zcela normální. Je nutné nejen nosit bikiny, ale také dodat důvěru. Možná nechcete dělat epilaci sami. Některé její způsoby, jako je odstraňování chloupků voskem, mohou být nebezpečné. Při nedbalém použití může voskování vážně poškodit intimní oblast.

(Krása)