Odstranění nežádoucího ochlupení doma


Odstranění nežádoucího ochlupení doma

zdravotnictví Počet a hustotu nežádoucího ochlupení v každé z nich je jiný, ale i přes to, že většina žen by chtěla zbavit. Existuje mnoho různých způsobů, jak odstranit vlasy a získat hladkou a krásnou pleť, ale většina z nich jsou bolestivé a obvykle dost drahé.

Naštěstí díky některých přírodních ingrediencí,odstranění chloupků může být jednoduchá a levná a nedráždí pokožku, navíc to může být děláno doma.

Zbavte se přebytečných vlasů pomocí plic ve vaření. Netrvají dlouho a výsledky jsou úžasné. Než si vyberete jakoukoliv metodu, nezapomeňte, že pro dosažení nejlepších výsledků, které potřebujete, aby byly konzistentní.

Zkuste některé z těchto metod a nechte sbohem nechtěné vlasy pro dobro. Jedlá soda

Tento depilační muset používat každý večer před spaním, a výsledky budou viditelné v dopoledních hodinách.

Jak používat sódu na pečení?

 • Dobrý mix jednu polévkovou lžíci jedlé sody(200 ml) v šálku vařící vody a necháme vychladnout. Namočit kousek vaty nebo gázy ve směsi a platí pro oblasti s nežádoucího ochlupení. V dopoledních hodinách, kdy vzlétnout tkaniny, nezapomeňte použít dobrý hydratační prostředek na pokožku od stávat příliš suché.
 • Výsledky budou znatelné během dvou až tří dnů použití léku. Cukr a citronovou

Tato technika odstraňování chloupků se stala populární, protože snadno pomůže zbavit se tohoto problému po dobu několika minut.

Jak ji používat?

 • V hrnci střední velikosti nalít dva šálky cukru (440 g) a šťávou z jednoho citronu. V případě potřeby přidejte trochu vody. Dejte je na střední teplotu a míchat neustále, dokud se cukr úplně nerozpustí.
 • Pokud se začnou objevovat na směs bublinky, snižte teplotu a vyčkejte, dokud se zahušťuje na konzistenci lepkavé pasty. Barva musí být zlatá jako med. Dávejte pozor, abyste nespálili.
 • Když je pasta mírně ochlazena, naneste ji na čistou a suchou pokožku. Rovnoměrné rozložení prostředků a následně ho odstranit, tahání těžké v opačném směru růstu chloupků.

Bílá

pepř a Camphor kombinace bílého pepře a kafru je zvláště vhodný pro odstraňování nežádoucích chloupků na nohách. A pepř a kafru může při aplikaci na kůži, ale to je naprosto normální způsobit pálení. Pokud však máte alergickou reakci, neměli byste tento lék používat.

Jak používat bílý pepř a kafr? ◊ Pepte bílý pepř na jemný prášek. Smíchejte s kaforem ve stejném poměru a přidejte malý mandlový olej.

 • Smíchejte všechny ingredience na konzistenci pasty a aplikovat na nohou po dobu 15 minut.
 • Umyjte se a uvidíte, že nejsou žádné vlasy.

cizrnové mouky moukou z cizrny - přírodní prostředek, který se používá v Hindustan k odstranění nežádoucího ochlupení z různých částí těla. Tato složka je často smíchána s kurkumou a mouky s trochou mléka, aby se zabránilo růstu vlasů u dětí, avšak tato metoda je vhodná i pro dospělé. Ingredience

cizrnové mouky ½ šálku (65 g)

 • kurkumy 1 lžička (5 g)
 • ½ šálku mléka 1 lžička bílého jogurtu
 • Jak ji používat?

připravit homogenní pastu se všemi složkami a aplikovat ji na obličej pro odstranění nežádoucího ochlupení.

 • Počkejte 30 minut a začne masírovat pastu v opačném směru růstu chloupků.
 • Je-li příliš suchý, opatrně je namočte prsty.
 • Nakonec si umyjte vlasy teplou vodou. Přístroj by měl být používán dvakrát až třikrát týdně.


Jak rychle odstranit make-up a 7 kosmetické tipy

Jak rychle odstranit make-up a 7 kosmetické tipy

Jedním z klíčových etap péče o krásu obličeje je odstranění make-upu před spaním. Většina žen používá kosmetiku a make-up zdůraznit výhody jeho tváře, ale když přijde čas na mytí tyto nástroje nám často zahrnuje líní. dlouhou dobu, nebo násilný stran nebo Date Night - zde jsou některé z nejčastějších výmluv odložit až později v tomto důležitém stádiu.

(Krása)

5 účEsů vypadat mladší: budete si to užijte!

5 účEsů vypadat mladší: budete si to užijte!

Každý hledá originální, neobvyklý dotek vypadat mladší. všichni jsme opatrní při výběru make-upu, oblečení a samozřejmě i účesů. Existuje však několik aspektů, které by měly být vyřešeny. Máte-li, například, 50 let, nesnažte se vypadat 20. Tajemství je najít účes, šaty a make-up, který vám vyhovuje a dělá vás vypadat starší než ty.

(Krása)