Vstup s malými dětmi je zakázáno: instituce proti dětem


Vstup s malými dětmi je zakázáno: instituce proti dětem

Zajímavá fakta šťastné dítě, který rád komunikovat s okolním světem a dozvědět se něco nového o to bude hlučný a neklidný. V uplynulých letech bylo hnutí "Vstup s malými dětmi zakázáno" přitahovalo velkou pozornost, protože to je něco, co opravdu znepokojuje mnoho z nás.

Nyní hotely nabízejí pobyt "bez dětí". To znamená, že narazíte na dítě, které běží, pláče v noci nebo chodí do bazénu. Stejný trend začíná ovlivňovat bary a restaurace.

Tento pohyb začal v USA a Velké Británii. Promluvme si o tomto složitém tématu trochu podrobněji.

Opravdu jsme zapomněli, jak mají být děti? Mali jsme tak málo pochopení, že nejsme schopni vnímat úžasné hlučné a znepokojivé roky, které charakterizují dětství?

Rádi bychom vás pozvali, abyste s tímto tématem diskutovali na těchto stránkách.

"Vstup s malými dětmi je zakázán" zaplavenými veřejnými místy

Chceme zahájit diskusi s příkladem kanadské zpěvačky a skladatele Sary Blackwoodové. V loňském roce se stalo, že měl případ, který hluboce ovlivnil její pocity. Ve své historii chce přilákat pozornost společnosti k něčemu důležitému.

V sedmém měsíci těhotenství Sára letěla se svým dvouletým dítětem ze San Francisca do Vancouveru. Nebyla první, kdo udělal takovou cestu, ale tentokrát to bylo něco jiného.

Než se letadlo podařilo vzlétnout, začal plakat její syn. Již brzy se všichni cestující začali dívat zpět k výkřiku se zřejmým podrážděním. Pak začali dělat různé poznámky, jako například "jáka špatná matka", "Nemůže se vyrovnat s vlastním dítětem".

Pak se správce přiblížil Sarah a varoval, že je potřeba uklidnit jeho dítě, protože si jiní cestující stěžovali. Bylo řečeno, že pokud syn přestane plakat, budou požádáni o přistání v letadle. Kvůli tomuto postoji se mladá matka skoro vzdal jazyka.

Její malý výkřik byl ještě pouhých 10 minut, a pak usnul a nevzbudil se až do přistání.

Lidé zapomněli, co dělat

rodiče ? Nepamatují si, že děti plakat, smát, křičet a křičet?Dětské nebo přesvědčování, že dítě pláče kvůli své špatně vyškolené

To je jen jeden malý příklad každodenních zkoušek, které musí projít všichni rodiče. Jít na nákupy, do kina nebo do restaurace ... Pokud dítě křičí, pláče nebo jakýmkoli jiným způsobem přitahuje všichni věří, že důvod, proč její rodiče „dělají něco špatně“.

Toto je falešná víra, která dává značku. Každé dítě je jedinečné a má svou vlastní osobnost a způsoby interakce s ostatními lidmi. Některé děti jsou strašně neklidné, jiné jsou mnohem klidnější. To však není vždy výsledek rodičovství.

  • Děti pláče Plakání je jejich způsob, jak o něco požádat a komunikovat. Je to velmi přirozený projev emocí, který každá matka chápe.
  • Proto potřebujete více porozumět a respektovat, pokud vidíte rodiče, kteří nemohou své dítě uklidnit při cestování.

Nezapomeňte si přečíst tento článek:

hlubší emocionální rány, tím více budeme skrývat bolest dytynofobiyu Po mnoha institucemi v USA a Velké Británii musel zakázat vstup děti a přestěhovat se do politiky „Znamení malých dětí je zakázáno.“ Pokud však tak činí, zakazují také rodiče těchto dětí. To rozhodně stojí za zvážení.

Samozřejmě, že cestovní společnosti mohou nabídnout jakékoliv služby, které považují za nezbytné. Pokud chce člověk jít na dovolenou a nevidět a neslyšet děti, její touha stojí za to

respekt .šťastné dítě - dítě, které se spouští křik a vyžaduje pozornost

děti chtějí na dotek všechno, experimentovat, cítit, smát se a učit se ... Když ticho je, přestat plakat, mluví tiše a ne dovádět na sedadle, stačí pouze vychovávat plaché stvoření, příliš Vystrašeno otevření tohoto světa.

Recenze článek:

Chraňte se před nepřátelskými členy rodinyReagujte na pláč a nesnažte se zavřít své dítě dítěte.

  • Pokud se děti chtějí dotknout něčeho přirozeně chrání ji před poškozením, ale také na paměti, že děti potřebují objevovat něco nového, být zvídavý a komunikovat s jejich prostředím. Samotné je dětství v hlučné fázi života. A nepotřebujete se vrátit do zahrady, abyste si vzpomněli, jak je to dítě.
  • Časem dítě narůstá a učí se, jak se v letadlech chovat tiše.
  • Rešpektujeme rodiče a jejich úlohu vychovávat děti a starat se o ně.


Psoriáza a jeho varianty

Psoriáza a jeho varianty

Zajímavá fakta Lupénka je chronické kožní onemocnění, které obvykle způsobuje červené skvrny, které svědí. Tyto skvrny mohou být bílé nebo stříbrné v závislosti na stavu. Co je psoriáza? Tato autoimunitní onemocnění způsobí, bílé krvinky fungovat příliš rychle. To vede k tomu, co vrstvy kůže regenerované vyšší rychlostí, než je normální regenerace buněčných cyklů, vzniku poškození kůže, které mají tendenci způsobit svědění a podráždění.

(Zajímavosti)

5 Znamení, že byste měli přestat jíst lepek

5 Znamení, že byste měli přestat jíst lepek

Zajímavá fakta každý rok se stává více a více vědomi problému, spolu se zvýšením diagnostikovaných případů, mnoho lidí začalo uvažovat, zda odstranění lepek ze stravy. Někteří lidé se dokonce rozhodli bez příznaků. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli věnovat tomuto tématu článek. Věříme, že je důležité vysvětlit klíčové příznaky, které se projeví, pokud máte problémy s metabolismem glutenu.

(Zajímavosti)