Velkost člověka - v malých detailech


Velkost člověka - v malých detailech

Malé denní gesta vytváří silná emocionální spojení. Tyto akce, od jednoho gesta do druhého, umožňují, aby vaše srdce vytvořilo největší přátelský nebo romantický vztah.

Abychom pochopili velikost člověka, nestačí jen podívat se na jeho vzhled. V některých případech dokonce slova neodhalují význam vztahů nebo rozhovorů.

Pravá podstata člověka je v těch téměř nepostřehnutelných drobách, které se projevují každý den. Bezpochyby jste to sami nesledovali víc než jednou. Ve skutečnosti můžeme říci, že za účelem vybudování silných a zdravých spojení je důležité vzít v úvahu tyto malé detaily. Právě zde se lidé skutečně objevují.

Proto navrhujeme, abychom se s námi zamysleli nad tím, co se týká mnoha mezilidských vztahů.

Jsme přesvědčeni, že tyto informace budou užitečné.

Nejmenší detaily - jazyk srdce

Od dětství se dozvídáme o společenských normách. Budou postaveny na úctě, zdvořilosti a chování, pomocí něhož budeme budovat (nebo alespoň budeme vytvářet) úctyhodnou atmosféru, v níž budeme spolu žít.

Ale kromě pravidel zdvořilosti, hranice "prosím", "děkuji" nebo "dobré ráno", v tomto soukromém povědomí

vytváří skutečnou osobnost. Osoba může být snadno užitečná a zdvořilá, ale její fasáda možná skrývá svůj vlastní zájem.

Na druhé straně existují lidé, kteří tyto malé detaily nevěnují pozornost. Takže nemohou rozlišovat dobré lidi od těch špatných. Oceňují jen jiné druhy chování.

Naučte se o tom něco víc.

Velké akce a malé detaily

Někteří lidé věří, že láska se projevuje velkolepými akcemi, v nejčistším smyslu "všechno nebo nic".

Nicméně, uspokojivější a šťastnější vztahy se utvářejí, když lidé znovu sestavují své spojení každý den.

  • Neukryjí dary a nevyhýbejí se hrdinským činům. Ale skutečně potřebují reciprocitu, kde každá pohled je upřímná a láska je dána a přijata.
  • Fráze jako "Jak den uplynul" a "Jsem velmi šťastný s vámi" jsou malé detaily, pro které vy nebo váš partner můžete být vždy vděčni. Oni vás obohacují víc než nejdražší dárek.

Vaše hodnoty jsou skryty v malých gestách

Někdy můžete být obklopeni lidmi, kteří se na vás dívají, ale

je vlastně nevidí. Možná jsou to přátelé nebo příbuzní, kteří vás slyší, ale opravdu neposlouchají. Ale najednou přijde někdo, kdo vás může číst jako otevřená kniha, a který s pomocí drobných detailů ukáže vám jeho upřímný zájem.

  • Tyto denní gesta ukazují přirozenou laskavost člověka. Je to proto, že všichni máme interní kompas, který ukazuje, kdy je někdo upřímný nebo ne.
  • Osoba, která oceňuje tyto malé detaily, uznává úsilí, záměry a emoce, které stojí za nimi.
  • "Pokud se vás ptám, jak jste, je to proto, že mě opravdu zajímá. Chci být s tebou, protože jsem opravdu pocit, že je třeba, a já chci vědět, že jste v bezpečí. " Jsou to malé věci, za které jsme denně vděčni lidem, které milujeme.

štěstí v těch nejmenších detailech

štěstí - je především absence strachu. Tento stav klidu a rovnováhy, a to jak duševní a emocionální, když se stanete náchylnější ke všemu, co vás obklopuje.

úsměv, smích, upřímný pohled, dotek, nečekané překvapení ...

Tyto malé detaily vám umožní vychutnat štěstí, které lze léčit, můžete zapomenout na jakékoliv smutek nebo zklamání.

Pokud jste posedlí dosažení velký úspěch a dal nedosažitelných cílů, je pravděpodobné, že budete frustrovaní a selhat.

Chcete-li být šťastní, není třeba vylézt na nejvyšší vrchol. Někdy můžete zůstat v klidném údolí a obdivovat oblohu.

  • To je místo, kde budete objevovat plán pro štěstí
  • , postavený na detaily, které jsou nepostřehnutelné, ale tvoří Zlaté stezky chůzi, které nakonec se dostanete plnou seberealizaci.
  • Buď architekti soužití, které mohou kladou velký důraz na nejmenší akce. Aktivujte s pokorou a respektem, abyste hodnotili sebe i životní prostředí stejně.Pochopte, že znovu a znovu opakoval slova „miluji tě“ nemilují svou schyrishoyu.
  • Někdy je mnohem lepší ukázat svou lásku než spokojit s prázdnými slovy.


Očekávání nám přináší problémy a jak zacházet s lidmi a vztahy Sex

Očekávání nám přináší problémy a jak zacházet s lidmi a vztahy Sex

Není větší zdrojem utrpení, než je dlouhé čekání na někoho nebo něco. Ale počkej, uděláme chybu, a ať se nám to líbí nebo ne, ovlivňuje naši emoční rivnovahu.Spravedlyvo říci, že očekáváme od těch, které milujeme nejvíce. To dává pocit nutnosti, protože většina domorodci byli zvyklí dělat totéž pro nás.

(Sex a vztahy)

Anální sex: potěšení nebo bolest?

Anální sex: potěšení nebo bolest?

Omezení pohlavního styku pouze tradičními způsoby vám nedovolí cítit veškeré potěšení ze sexu. Největší úzkost v análním sexu je však riziko. Co je to anální sex? Anální sex je sexuální záležitost, během níž se do konečníku a konečníku partnera vloží penis nebo dildo . Přestože antický sex byl praktikován od starověkého Řecka, i dnes je pro mnoho lidí tabu.

(Sex a vztahy)