Večeře, která pomůže spalovat tuk


Večeře, která pomůže spalovat tuk

Večeře je klíčový příjem potravin. Mnoho odborníků na výživu zdůrazňuje význam večeře při dodržování zdravé stravy, která nevede k nárůstu hmotnosti. Kontrola příjmu kalorií a výběr nejúspěšnějších produktů večer vám pomůže zhubnout přirozeným způsobem. Chcete vědět více?

Zdravá a vyvážená večeře vám pomůže nejen vypadat lépe fyzicky, ale také vám pomůže lépe odpočívat v noci a dosáhnout vyšší kvality života. Někdy děláme velmi vážné chyby. Během dne trochu jeme a večer vezměme náš "hlavní chod". Nebo někdy odmítáme mít večeři, protože máme velkou touhu rychle zhubnout. Výživáři říkají, že je to chyba. Musíte jíst správně a nesmí odmítat žádné jídlo během dne. Ujistěte se, že vaše jídlo je vždy vyvážené a zjistěte, které potraviny jsou nejlepší ve vaší stravě. Podívejme se.

Význam večeře pro proces hubnutí

Proč je tak důležité? Co bychom měli vždycky pamatovat?

 • Večeře by měla poskytnout 15-20% denních energetických potřeb. Zde je třeba si uvědomit důležitost vyvážené distribuce kalorií po celý den. Zejména v době jídla, kdy máme večeři, fyzicky potřebujeme nejméně kalorií.
 • Většina populace planety obvykle konzumuje lehké snídaně a oběd. A to je chyba. Trvalé urychlení, práce a výkon různých druhů odpovědnosti nám někdy příliš vyčerpává a my přijdeme domů velmi hladoví. Takže nakonec začneme vařit velkou a kalorickou večeři.
 • Další chybou, kterou můžeme snadno udělat, je, že vůbec nejedeme večeři. To vede k významnému poklesu hladiny krevního cukru a stavhypoglykémiesnižuje metabolismus. To zase vede k výraznému snížení počtu spalovaných kalorií. Budete se také cítit nadšeni a samozřejmě budete konzumovat daleko více jídla po celý den.
 • Večeře - poslední jídlo během dne. Pokud jíte správně, pak jsou vaše jídlo po celý den dobře vyvážené. Dostatečné množství bílkovin a velmi malé množství tuku výrazně pomůže správnému fungování vašeho těla, a to řádnému metabolismu.
 • "Bite" namísto večeře? - V žádném případě! Pokud perekushuvatymete cereálie, nebo dokonce jen pár kousků ovoce, může to vést k rychlému přibývání na váze. Takže obiloviny mají vlákninu, ale také obsahují spoustu cukru. Totéž lze říci o ovoci. Odborníci na výživu tvrdí, že konzumace pouze ovoce namísto jediné plnohodnotné jídlo může způsobit zažívací potíže, ale nepomůže vám zhubnout.

Supper, který pomáhá spalovat tuk

Den 1 - Šťáva z jednoho maléhořepy a jedna střední jablko, k pití čistí a vyživuje.

- Grilované kuřecí prsa s citronovou šťávou: proteiny nalezené v libové maso, jako je kuřecí nebo krůtí, stimuluje metabolismus během trávení, což budete trávit více energie je v procesu trávení (30% kalorií které obsahují). Máte-li přidat také antioxidační potravin, jako je citronová šťáva, taková kombinace by bylo ideální pro vaše zdraví.

- řecký skořicový jogurt. Možná vás to překvapí, ale řecký jogurt má hodně bílkovin a pomáhá spalovat kalorie. Samozřejmě, že je dobré přidat skořici do směsi, tak, že pouze jedna čajová lžička skořice za den, která se smísí s jídlem, urychlí transformaci cukru o 20%, což rovněž vede ke snížení hladiny cukru v krvi. Nikdy na to nezapomeň. Den 2

- ananasové šťávy

- talíř rýže s celými zrny s houbami a papriky (nebo pikantní pepř), chili, kajenský pepř nebo pálivé papriky snižujelipidů v těle a zabraňuje kvantitativní růst tukových buněk. Houby obsahují jód, a také vliv na fungování štítné žlázy a podporovat aktivní spalování tuků.

den 3

- červenými salátový (od zatěžován, diuretická potraviny, které pomáhají spalovat tuk)

 • 150 gramů řepy, nakrájené na malé kousky
 • 100 gramů nakrájené mrkve
 • 1 stonek celeru
 • 2 rajčata, nakrájený
 • 50 g cibule, nakrájený
 • Koření s pomerančovým džusem, jednu polévkovou lžíci olivového oleje a pepře

- jedna porce pečená krůta

4.den

- polévka s celerem: celer - rostlina, která má nejen močopudné vlastnosti, to je také vynikající tonikum , bohatý na draslík, chlor, měď, síry, vápníku a sodíku. Jako diuretikum celer odstraňuje z těla kyselinu močovou.

- Salát se špenátem a krůtím

 • 50 gramů špenátu
 • 1 krůtí prsa, nakrájené na kousky
 • 2 stroužky mletého česneku
 • koření s jednou polévkovou lžíci jablečného octa a olivového oleje

- jeden malý šálek hroznů

Day 5

- salát pomeranče a mrkev

 • salát, nakrájené na malé proužky
 • 100 g strouhané mrkve
 • 50 g cibule, nakrájené
 • 1 oranžová, nařezané na kusy
 • Koření ze šťávy jednoho citronu, 1 lžíce olivového oleje, sůl a pepř

- Štikozubec řízek : bohaté na omega-3 a mastné kyseliny, které jsou aktivní uyut metabolismus.

6. den (volitelně)

- studená polévka nebo studená polévka řepy Složení

 • sůl a pepř podle chuti
 • 2 citrony 2 lžíce cukru 1 kg řepy

čerstvé bylinky Příprava

- zmenšování citrónové šťávy.

- Čistěte a řezte řepu. Ponořte se do velké množství slané vody. Přineste k varu.

- Vypusťte vroucí vodu.

- Míchat řepu, pomalu přidávat vodu, v níž je cukrová řepa.

- Přidejte sůl, pepř, citrónovou šťávu a cukr.

Během několika dnů, můžete použít dietu zde prezentovány sloučením všech složek, jak se vám líbí. Doporučujeme také vždy přidávané do potravin syrové zeleniny (zejména špenát). Syrovou zeleninu dále zlepšit metabolismus a obsahují trávicí enzymy, které mohou být během vaření ztraceny. Nezapomeňte, že se musíte držet pryč od nápojů se sýrem a nahradit je vodou. Konečně, nezapomeňte, že byste měli jíst nejméně 2 hodiny před spaním.


7 Kroků k odstranění tuku z břicha

7 Kroků k odstranění tuku z břicha

Health tuku v oblasti břicha, kromě toho, že problematický, je také nebezpečné. Pamatujte, že obvod pasu přes 88 centimetrů ohrožuje zdraví žen. Nadměrné žaludeční pilulky mohou způsobit cukrovku a některé problémy se srdcem. Znát to, jak se můžete zbavit tohoto problému? Za prvé, buďte realističtí. Tuk v oblasti žaludku nezmizí za dva týdny.

(Krása)

Cvičení, aby vaše svaly a tón bump

Cvičení, aby vaše svaly a tón bump

Zdraví těmito jednoduchými cviky můžete udržovat svalový tonus a poskytnout bump vrcholu své nohy a může dokonce navždy rozloučit dlouhé a všechny odporné celulitidy. Pokud cvičíte pravidelně, budete pít spoustu vody a dobře jíst, můžete ztratit několik centimetrů. Budete mít dost času na to, abyste mohli vidět výsledek.

(Krása)