Večeře, která pomůže spalovat tuk


Večeře, která pomůže spalovat tuk

Večeře je klíčový příjem potravin. Mnoho odborníků na výživu zdůrazňuje význam večeře při dodržování zdravé stravy, která nevede k nárůstu hmotnosti. Kontrola příjmu kalorií a výběr nejúspěšnějších produktů večer vám pomůže zhubnout přirozeným způsobem. Chcete vědět více?

Zdravá a vyvážená večeře vám pomůže nejen vypadat lépe fyzicky, ale také vám pomůže lépe odpočívat v noci a dosáhnout vyšší kvality života. Někdy děláme velmi vážné chyby. Během dne trochu jeme a večer vezměme náš "hlavní chod". Nebo někdy odmítáme mít večeři, protože máme velkou touhu rychle zhubnout. Výživáři říkají, že je to chyba. Musíte jíst správně a nesmí odmítat žádné jídlo během dne. Ujistěte se, že vaše jídlo je vždy vyvážené a zjistěte, které potraviny jsou nejlepší ve vaší stravě. Podívejme se.

Význam večeře pro proces hubnutí

Proč je tak důležité? Co bychom měli vždycky pamatovat?

 • Večeře by měla poskytnout 15-20% denních energetických potřeb. Zde je třeba si uvědomit důležitost vyvážené distribuce kalorií po celý den. Zejména v době jídla, kdy máme večeři, fyzicky potřebujeme nejméně kalorií.
 • Většina populace planety obvykle konzumuje lehké snídaně a oběd. A to je chyba. Trvalé urychlení, práce a výkon různých druhů odpovědnosti nám někdy příliš vyčerpává a my přijdeme domů velmi hladoví. Takže nakonec začneme vařit velkou a kalorickou večeři.
 • Další chybou, kterou můžeme snadno udělat, je, že vůbec nejedeme večeři. To vede k významnému poklesu hladiny krevního cukru a stavhypoglykémiesnižuje metabolismus. To zase vede k výraznému snížení počtu spalovaných kalorií. Budete se také cítit nadšeni a samozřejmě budete konzumovat daleko více jídla po celý den.
 • Večeře - poslední jídlo během dne. Pokud jíte správně, pak jsou vaše jídlo po celý den dobře vyvážené. Dostatečné množství bílkovin a velmi malé množství tuku výrazně pomůže správnému fungování vašeho těla, a to řádnému metabolismu.
 • "Bite" namísto večeře? - V žádném případě! Pokud perekushuvatymete cereálie, nebo dokonce jen pár kousků ovoce, může to vést k rychlému přibývání na váze. Takže obiloviny mají vlákninu, ale také obsahují spoustu cukru. Totéž lze říci o ovoci. Odborníci na výživu tvrdí, že konzumace pouze ovoce namísto jediné plnohodnotné jídlo může způsobit zažívací potíže, ale nepomůže vám zhubnout.

Supper, který pomáhá spalovat tuk

Den 1 - Šťáva z jednoho maléhořepy a jedna střední jablko, k pití čistí a vyživuje.

- Grilované kuřecí prsa s citronovou šťávou: proteiny nalezené v libové maso, jako je kuřecí nebo krůtí, stimuluje metabolismus během trávení, což budete trávit více energie je v procesu trávení (30% kalorií které obsahují). Máte-li přidat také antioxidační potravin, jako je citronová šťáva, taková kombinace by bylo ideální pro vaše zdraví.

- řecký skořicový jogurt. Možná vás to překvapí, ale řecký jogurt má hodně bílkovin a pomáhá spalovat kalorie. Samozřejmě, že je dobré přidat skořici do směsi, tak, že pouze jedna čajová lžička skořice za den, která se smísí s jídlem, urychlí transformaci cukru o 20%, což rovněž vede ke snížení hladiny cukru v krvi. Nikdy na to nezapomeň. Den 2

- ananasové šťávy

- talíř rýže s celými zrny s houbami a papriky (nebo pikantní pepř), chili, kajenský pepř nebo pálivé papriky snižujelipidů v těle a zabraňuje kvantitativní růst tukových buněk. Houby obsahují jód, a také vliv na fungování štítné žlázy a podporovat aktivní spalování tuků.

den 3

- červenými salátový (od zatěžován, diuretická potraviny, které pomáhají spalovat tuk)

 • 150 gramů řepy, nakrájené na malé kousky
 • 100 gramů nakrájené mrkve
 • 1 stonek celeru
 • 2 rajčata, nakrájený
 • 50 g cibule, nakrájený
 • Koření s pomerančovým džusem, jednu polévkovou lžíci olivového oleje a pepře

- jedna porce pečená krůta

4.den

- polévka s celerem: celer - rostlina, která má nejen močopudné vlastnosti, to je také vynikající tonikum , bohatý na draslík, chlor, měď, síry, vápníku a sodíku. Jako diuretikum celer odstraňuje z těla kyselinu močovou.

- Salát se špenátem a krůtím

 • 50 gramů špenátu
 • 1 krůtí prsa, nakrájené na kousky
 • 2 stroužky mletého česneku
 • koření s jednou polévkovou lžíci jablečného octa a olivového oleje

- jeden malý šálek hroznů

Day 5

- salát pomeranče a mrkev

 • salát, nakrájené na malé proužky
 • 100 g strouhané mrkve
 • 50 g cibule, nakrájené
 • 1 oranžová, nařezané na kusy
 • Koření ze šťávy jednoho citronu, 1 lžíce olivového oleje, sůl a pepř

- Štikozubec řízek : bohaté na omega-3 a mastné kyseliny, které jsou aktivní uyut metabolismus.

6. den (volitelně)

- studená polévka nebo studená polévka řepy Složení

 • sůl a pepř podle chuti
 • 2 citrony 2 lžíce cukru 1 kg řepy

čerstvé bylinky Příprava

- zmenšování citrónové šťávy.

- Čistěte a řezte řepu. Ponořte se do velké množství slané vody. Přineste k varu.

- Vypusťte vroucí vodu.

- Míchat řepu, pomalu přidávat vodu, v níž je cukrová řepa.

- Přidejte sůl, pepř, citrónovou šťávu a cukr.

Během několika dnů, můžete použít dietu zde prezentovány sloučením všech složek, jak se vám líbí. Doporučujeme také vždy přidávané do potravin syrové zeleniny (zejména špenát). Syrovou zeleninu dále zlepšit metabolismus a obsahují trávicí enzymy, které mohou být během vaření ztraceny. Nezapomeňte, že se musíte držet pryč od nápojů se sýrem a nahradit je vodou. Konečně, nezapomeňte, že byste měli jíst nejméně 2 hodiny před spaním.


Nejlepší cvičení pro zvýšení hýždě

Nejlepší cvičení pro zvýšení hýždě

Health jen několik jednoduchých cvičení, která pomáhají udržet tón a zvýšit svalovou hmotu hýždě, aby vypadaly plnější. A nemusíte být vždy doma nebo v posilovně. Některé z nich můžete udělat jinými každodenními záležitostmi. V tomto článku budeme vysvětlovat krok za krokem cvičení ke zvýšení hýždí. Můžete je dělat každý den bez komplikací a bez nutnosti věnovat spoustu času.

(Krása)

10 Jednoduché techniky ke zlepšení paměti

10 Jednoduché techniky ke zlepšení paměti

Zdraví zapomenout na různé maličkosti? Často obtížné soustředit se, nebo si myslíte, že ostatní lidé mají lepší paměť než vy? Nebojte se. třeba vzít v úvahu, že někdy stres a emoce mohou ovlivnit inteligenci. Dokonce i špatná strava někdy způsobí takové problémy . Myslete na své mozek jako sval. Sval, který můžete uplatnit a rozvíjet ji.

(Krása)