Naučte se být asertivní a řekne: „Dost!“ Sex a vztahy


Naučte se být asertivní a řekne: „Dost!“ Sex a vztahy

Když byl v poslední době jste musel zvýšit hlas a říci slovo „dost“? Není to snadné. Tento krok vyžaduje hodně osobní odvahy a otevírá dveře emocionální svobodě. Tento úkol však není snadný.

Navzdory tomu, co většina lidí myslí, v průběhu času se měníme. Změny v našich osobnostech, hodnotách a postojích nám umožňují lépe se přizpůsobit životním obtížím.

Někdy se místo práce na sobě, lidé i nadále žít v minulosti, což se odráží v jejich duševní a emocionální zdraví. Namísto toho bychom se neměli bát změny a naučit se vidět to jako další příležitost najít štěstí, vnitřní klid a pohodu.

Dnes vás chceme pozvat, abyste o tom hovořili podrobněji.

schopnost říkat „Dost!“ - je projevem svobody

Pokud bychom na chvíli zastavit, aby porovnat počet „ano“, které mluvíme během dne, se slovem „ne“, pak pochopit, že obětují své upřímnosti souhlasit se vším, .

Když jsme vytvořili vzdělané a jako jednotlivci jsme byli učeni, aby se učil, odpovědět souhlas s požadavkem na děkujte a být ohleduplný v každé situaci.

Další informace o tom, jak uzdravit emocionální rány .Ano, to může být považováno za ušlechtilý akce, které nás obohacují, ale měli bychom také učí své děti, být asertivní. Podrobnější informace budou vysvětleny níže.

Proč je důležité být vytrvalý naléhání

- je především, jak odpovídajícím způsobem chránila práva, názory a potřeby, a zároveň, s vědomím ostatních.

Přesto není to snadné. Aby se stala naléhavější, musí

 • muž nejprve definovat své limity a chránit své vlastní sebevědomí. Jakmile znáte své vlastní hranice, můžete je lépe chránit.
 • Je to o úctě k druhým a ostatním. Schopnost naslouchat, ale také vyjádřit své názory, vysvětlit své potřeby, touhy a obavy.
 • Nebojte se používat osobní zájmeno „já“ (
 • „Nechci tě chtít ke mně, jak říká,“ „Nemohu tuto situaci již tolerovat, to mě ničí,“ „Mám pocit, že nejste úcty mě“)Možné důsledky slovem „dost“

základem všech změn je strach a nejistota v důsledku předpokladů o možných důsledcích svých činů a ochotu dělat věci jinak.

Odmítnutí něčeho v rodině je poněkud komplikovanější, protože pokud je reakce příbuzných negativní, mohou se zřeknout.

 • Prostřednictvím slova "dost" v nesnesitelné situaci v práci může být ohroženo ztrátou.
 • Pokud říkáte "hezké" kvůli
 • špatnému chování dětí , riskujte, že slyšíte v odpovědi, že "nemají rádi vás".Každý z nás mají strach z negativních důsledků, ale místo toho čekat a starat se nad nimi,
 • muset přestat myslet na to, co by se mohlo stát a jak bychom měli reagovat na potenciálně potíže. Často je mnohem nebezpečnější zůstat ve špatné situaci, než něco s ní a říct "dost". Věřte tomu nebo ne, ale někdy může otevřít nové způsoby, které vám udělají mnohem lepší, než byste si mohli představit.

Naučte 7 tipů pro zvládání stresuNesmíme zapomenout, naše vlastní hodnoty

emocionální nedotknutelnost je přímo závislá na tom, zda budeme jednat podle vlastního hodnotového systému

a přesvědčení. Pokud si zvyknete vzdát se, pokud žijete svůj život, abyste uspokojili ostatní, nastane den, kdy se přestanete rozpoznávat v zrcadle.

Není jediný správný způsob, jak žít život. Nyní, samozřejmě, všichni víme, že je téměř nemožné vždy získat požadovanou. Není také vždy vhodné vyjadřovat pocity a myšlenky

 • . Musíme být konzistentní, principiální a respektovat sebe i ostatní.Chcete-li žít s ostatními, musíte pochopit potřeby lidí kolem sebe a poslouchat jejich srdce.
 • Vnitřní mír není diskutován, stejně jako hodný.
 • Pokud necháme hrát roli druhé housle v jejich vlastních životech a dát ostatním překročit sebe, ztrácejí sebevědomí, což významně zranit naše sebepojetí.
 • Musíte také číst: " 10 zvyků, které vám nedovolí být šťastný

"Neodcházejte od svých vlastních hodnot. Poslechněte si svůj vnitřní hlas a nebojte se říkat "dost", když ho potřebujete.Lidé se mění, ale ne přes noc. Je

postupný proces, který se skládá z malých kroků vpřed

k růstu a zralosti.


I nastavit směr milovat sami

I nastavit směr milovat sami

Než řeknete upřímné a srdečné vyznání „Miluji tě“ je třeba se naučit každý den najít čas mluvit pro sebe, „Miluji sebe a vím, že si zaslouží štěstí " Rozdělení těchto velmi osobních sfér života není snadné. A vztah s partnerem a vaše vlastní potřeby jsou velmi složité kategorie. Navzdory všemu je vždy dobré postarat se o sebevědomí a identitu.

(Sex a vztahy)

Jak se ovládat během diskuse: 5 tipů Sex a Vztah

Jak se ovládat během diskuse: 5 tipů Sex a Vztah

Všichni můžeme vzpomenout na dobu, kdy budeme diskutovat v průběhu déle ovládnout. Naše emoce skončily a nebyli jsme schopni účinně a konstruktivně bránit náš názor. Víte, jak hádat - pokud neexistuje žádná jiná možnost - není to snadné. To není to, co nás učí. Bohužel, v některých případech vašem osobním nebo profesním životě neexistuje žádný jiný způsob, než začít tyto intenzivní a komplexní diskusi.

(Sex a vztahy)