3 Pocity, kterým je třeba se vyhnout, abyste byli šťastní


3 Pocity, kterým je třeba se vyhnout, abyste byli šťastní

Kolikrát jste se cítili v pastich pocity, které paralyzují?

Existuje nekonečný počet emocí, které nám nedávají radost. Dnes bychom chtěli zvážit tři z nich podrobně.

Pravdou je, že prostředí, ve kterém jsme, má obrovský dopad na naši osobnost. Toto rozvíjí člověka, jak roste.

Okolí také hrají důležitou roli při utváření pocitů a jejich reakci na ně. Pokud si však uvědomíte tento efekt, můžete vynaložit určité úsilí na to, abyste mohli ovládat negativní emoce a stát se šťastnější osobou.

Podívejte se na seznam 3 emocí, které vás mohou zabránit v tom, aby byl opravdu šťastný. A pak vám řekneme, jak je ovládat.

1. Vína

Pokud chcete být šťastní, první pocit, který je třeba se vyhnout, je vina. To je samozřejmě jedna z nejsilnějších zbraní, kterou mohou proti vám použít jiní. Někteří lidé vás budou cítit provinile, když neuděláte to, co chtějí.

Problémem je, že

tato emoce je hluboce zakořeněná v mysli a těle člověka . Může zůstat navždy.Někdy, v průběhu času, si všimnete, jak

dělat to, co ostatní od vás chtějí, jen díky vinným pocitům . Tuto zátěž můžete znát po mnoho let.Dobrou zprávou je, že nejste odsouzeni k tomu, abyste to cítili. Příště, když se cítíte provinile, pokuste se identifikovat kořen problému.

Opravdu se cítíš špatně, protože jsi spáchal něco, co je v rozporu s tvými hodnotami? Nebo možná je, že vám někdo řekl, že jste udělali špatné věci? Ukaž svou lásku a vděčnost těm, které miluješ. Nicméně víte, že

jeden z nich se může pokoušet ovládat vás pocit viny

. Pokud k tomu dojde, nechte tuto osobu jasně pochopit, že je to nepřijatelné. Neříkáme, že musíme jít proti našim hodnotám. Ale stojí za to udělat to, co vám dává pocit štěstí. Nezapomeňte, ženejhorší chybou, kterou můžete udělat, je žít život, který od vás očekávají jiní lidé, místo aby hledali vlastní štěstí.

Další informace o 6 typech negativních energií, které se chcete zbavit 2. Škoda

Je normální a zdravé cítit se hanba, když děláte něco, co je v rozporu s vašimi hodnotami, zvláště jestliže ostatní to také považují za špatné. Je také normální, že se stydí, když se vaše rozhodnutí nebo činy dostanou do neohrabaného postavení.

Pravda je, že

hanba je zajímavý mechanismus přežití

. Pomáhá zjistit, které stereotypy a paradigmy rozbíjíte. Nicméněpokud vás hanba neustále doprovází, je to již problém

. K tomu dochází, když má člověk nízké sebevědomí nebo je špatná. Zastavte na chvíli a uvědomte si, co se děje. Není to to, co považujete za hanbu? Místo toho, abyste chodili s osobou, kterou máte rádi, zůstáváte doma, protože si myslíte, že za to nestojíte? Odkud pochází tento pocit?

Možná jste teď v takovém emocionálním stavu, protože někdo v minulosti cítil hodně hanby. Proto je pro vás obtížné znovu zažít podobné situace.Je třeba si uvědomit, že

jen vy spravujete svůj život.

To znamená, že byste se měli stydět jen tehdy, když vaše rozhodnutí neodpovídají tomu, co si myslíte, že je správné. Učte

rozpoznat, kdy vás ostatní učiní plachtí kvůli vašim činům a zastavte je . Není nic špatného, ​​když oceňujeme názory lidí. Současně však nestojí za ztrátu své vlastní.

3. Obraz Obrázek je emoce, která se objeví, kdyžmáte pocit, že jste udělali jisté dobré věci, ale jiní je nehodnotí

. Může se také objevit, když lidé nedělají to, co od nich očekáváte.

Tento pocit vám říká, že možná čekáte příliš mnoho od druhých nebo se nadměrně snažíte někoho potěšit.Proto je důležité

naučit se definovat obraz, jakmile se objeví . Tento pocit vzniká v našem životě z nějakého důvodu.

Ano, víme, že jste pravděpodobně nenávidí tuto emoci. V jedné noci však nezmizí. Detekovat koreňové obrázky a najít řešení. Někdy stačí projít určitými okolnostmi a pokračovat dál. V některých případech bude zapotřebí mnohem většího úsilí.V každém případě udělejte to, co považujete za nezbytné. Všechny metody vybíjení emocí se budou hodit: od zoufalého pláče od ramena k příteli na polštář.

Nejlepší způsob, jak překonat obraz, je láska

. Nechte v minulosti diskusi a nenávist.

Jen člověk rozhodne, co má být: šťastný nebo ne.

Právě jste si přečetli článek o třech emocích, kterým je třeba se vyhnout, abyste se cítili šťastnější. Teď si prostě musíte uvědomit, že

vy jste jedinou osobou, která určuje míru vašeho štěstí nebo bídy.Nedovolte druhým, aby se rozhodli, jak se cítíte nebo jednáte.


Otec tetování provedeno na podporu syna pacienta s rakovinou

Otec tetování provedeno na podporu syna pacienta s rakovinou

Zajímavá fakta Gabrielle Marshall - chlapec osm , kteří za svůj život velice jasně vědom dvou věcí: Je to nejlepší táta na světě a vynikající dlouhou životnost dopředu. to statečné dítě, které miluje všechny kolem, ale rakovinu mozku zanechal hlubokou jizvu na hlavě, které se bývalý ducha a důvěru. Pokud Gabriel není stoupající z titulků, důvod, že jen kladně dojemné a inspirující.

(Zajímavosti)

Používání mobilního telefonu ovlivňuje vaše zdraví

Používání mobilního telefonu ovlivňuje vaše zdraví

Je těžké si představit život bez mobilních telefonů. Když jste v autě, pravděpodobně se ptáte, jak se lidé bez GPS a jak lidé žili bez okamžitého zasílání zpráv. Již nepotřebujete knižní regály pro encyklopedie, protože nyní máte více informací o svém mobilním telefonu. Ale jejich dostupnější dostupnost vyvolala obavy, že jejich použití může poškodit naše zdraví.

(Zajímavosti)