Vědci našli způsob, jak sebedestrukci leukemických buněk


Vědci našli způsob, jak sebedestrukci leukemických buněk

zajímavých informací Leukémie je jedním z druhů rakoviny krve, který začíná v kostní dřeni - tkáně nacházející se ve středu některých kostí. Většina krevních buněk je vytvořena tam.

Onemocnění začíná, když nezralé krvinky stát rakovinnou, zabraňuje tvorbě dostatečného počtu červených krvinek, krevních destiček, a normálních bílých krvinek. To způsobuje řadu fatálních příznaků, které se zvyšují, zatímco počet benigních buněk klesá.

Rakovina se šíří proudem krve a lymfatických uzlin. Jak se pohybuje, může dokonce dosáhnout mozku, míchy a dalších částí těla.

Ačkoli vědci vyvinuli různé metody léčby pro boj s touto chorobou, bohužel zůstává jedním z nejvíce neléčitelných. Během léčby pacienti obvykle trpí trvalými relapsy, protože se buňky často stávají rezistentními vůči lékům.

Avšak nová studie publikovaná v National Academy of Sciences, dal novou naději tím, že ukazuje, že je velká pravděpodobnost, že maligní buňky mohou zničit sám sebe.

leukemické buňky Vědci výzkumu Scripps Institute v La Jolla (Kalifornie) vyvinuli novou metodu, která může vést k leukemických buněk, které promění v imunní zničit rakovinu, která se šíří nekontrolovaně , čímž se komplikuje onemocnění.

To je možné díky spíše vzácnému typu lidské protilátky. Aktivují receptory v buňkách kostní dřeně, aby indukovaly zrání a poté je přeměnili na užitečné buňky.

Tyto protilátky jsou typ bílkoviny, která přirozeně tvoří imunitní systém lidského těla. Pracují ve spojení s bílými krvinkami, aby bojovali proti možnému vnějšímu nepříteli, aby ho neutralizovali nebo zničili.

S ohledem na tuto skutečnost, vědci se snaží vyvinout léčbu, která zahrnuje protilátky, které přeměňují buňky leukémie v kostní dřeni v nekancerózních buňkách.

Doufali, že protilátky budou schopny aktivovat nezralé buňky, aby byly zdravé a užitečné při léčbě buněk, které již byly poškozeny.


Po několika letech výzkumu, neměli očekávat, že skupina těchto protilátek vstoupil pomáhá buňky dozrávají do různých typů, jako jsou dendritické buňky, které jsou klíčové pro zvýšení imunity.

Abychom porozuměli této důležité zjištění, vědci umístí několik protilátek ve vzorku krve člověka, který byl bohatý na nebezpečných leukemických buněk, a zjistili, že mohou obrátit nebezpečné buňky do jiných typů buněk, které ve skutečnosti podporují imunitní systém.

Poté, co buňky byly více času, začali zrát pomalu podobají buňky, které jsou odpovědné za pronásledování a hrozby zničit tělo, včetně virů, bakterií a leukémií.

Bylo prokázáno, že "přirozené zabijáky" mohou dokonce postihnout rakovinové buňky. Podařilo se jim zničit až 15% leukemických buněk ve vzorku za pouhý 1 den.

I když to zní neuvěřitelně, těchto skupin usmrcených buněk pouze leukemické buňky, ne ty, které vytvářejí další typy rakoviny v těle.

Dobrý očekávání ... Díky neuvěřitelné výsledky výzkumu vědci doufají, že tato léčba může být použita ke konverzi široké škály rakovinných buněk k úplnému vyléčení pacientů.

vedoucí studie Richard A. Lerner řekl: „To je zcela nový pohled na rakovinu, a pracujeme na to vyzkoušet na lidech špatně, jakmile to bude možné.“

Pak dodal: "Diskutujeme s farmaceutickými společnostmi o možnosti použití po příslušných studiích předklinické toxicity."

Takže to je velmi přínosná terapie. Tyto protilátky mohou být užitečné bez jakýchkoli dalších modifikací.

Předpokládá se, že významně snižuje pravděpodobnost nežádoucích účinků spojených se současnými léčebnými programy, neboť je snáze tolerovatelnější než chemoterapie.


Hypertenze a renální nedostatečnost

Hypertenze a renální nedostatečnost

Věděli jste, že hypertenze je nejhorším nepřítelem pro zdraví ledvin? Toto tiché onemocnění může pomalu poškodit tělo a vést k takovým účinkům, jako je selhání ledvin. Dnes na našich stránkách chceme nabídnout nejlepší strategie, abychom tomu zabránili a pomohli vám udržet váš krevní tlak pod kontrolou.

(Zajímavosti)

Poškození amalhamnoyi plomby zdraví

Poškození amalhamnoyi plomby zdraví

Zajímavosti Věděli jste, že zubní výplně amalgám především z rtuti a těžký kov, který je velmi škodlivé pro vaše zdraví? A skutečnost, že hrozba pro zdraví užívání amalgámu dokonce zakázán v některých zemích? V tomto článku se budeme vám říct všechno, co potřebujete vědět o vlastnostech a bezpečnostních plomb amalhamnyh: co to je, jak mohou mít vliv na vaše zdraví a možných alternativ, aby je nahradili.

(Zajímavosti)