Vědci objevili produkt pro prevenci rakoviny prsu


Vědci objevili produkt pro prevenci rakoviny prsu

Rakovina prsu je nejčastějším typem rakoviny u žen. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) 1 z 8 žen má šanci mít rakovinu prsu po celý život. Samozřejmě, muži mohou také dostat rakovinu prsu. Ve většině případů toto onemocnění postihuje muže ve věku 60-70 let, avšak u maligních nádorů se vyskytují mnohem méně často než u žen.

Na rozdíl od jiných typů rakoviny, rakovina prsu zřídka vede k smrtelným účinkům. Každý rok se stále více lidí dokáže překonat tuto hroznou chorobu a žít dál.

Věda není na místě, protože vědci vyvíjejí nové a účinné prostředky k boji proti rakovině prsu každý rok. Nicméně,

lékaři nebudou přestat snažit se identifikovat účinné prostředky k prevenci rakoviny prsu. V tomto článku bychom vám chtěli říci, jak jsou některé potraviny schopné chránit vás před rakovinou prsu. Bakterie a

rakoviny prsu Bohužel, přesné příčiny zhoubných nádorů v prsu dostotu neznámý, protože lékaři nejsou schopni určit možnost pravděpodobnost onemocnění u konkrétního člověka. Existuje však několik faktorů, které zvyšují riziko karcinogenních buněk v prsu. Zvláště genetická predispozice, nevhodný životní styl a dokonce užívání hormonálních léků během menopauzy mohou vést k maligním nádorům v mléčných žlázách.

Nikdo neví, co nás čeká v budoucnu, a zda budeme mít problém s rakovinou prsu. To je důvod, proč

všichni doporučujeme, abyste pravidelně projít lékařskou recenzi, aby bylo možné včas zjistit rakovinu prsu . Nezapomeňte na nutnost přijmout určitá opatření k zabránění této hrozné nemoci.Nedávno se v tisku objevil zajímavý článek s řadou užitečných tipů, které by byly užitečné pro ty, kteří se obávají o své vlastní zdraví a nechtějí získat rakovinu prsu. Dnes vám o těchto preventivních opatřeních podrobně povíme.

rakovině prsu a bakterie Edition

"Science Daily"a "Applied Environmental Microbiology" zveřejnila výsledky dlouhé studie, kterou American Association of mikrobiologů. Výsledky studie:

Studie byla provedena na základě vzorcích tkáně odebraných z 58 žen, které jmenovaných mastektomie odstranit zhoubný nádor, a vzorky z 50 žen s benigní nádory a 23 žen, které plastové prsa a dobrovolně dal vzorky tkáně z prsou na analýza

 • mikrobiologové hlavním cílem bylo prozkoumat všechny vzorky jsou k dispozici tkáně na přítomnost těchto bakterií a zjistit, zda případný rozdíl mezi nimi.
 • Studie profesora Gregory Reid univerzity Ohio, ukázal, že
 • byly zhotoveny tkáňové vzorky ženy trpící rakovinou prsu, ukázal výrazně vyšší E. coli epidermální a Staphylococcus .Oba škodlivé bakterie vede ke zhroucení řetězců DNA a blokování přístupu kyslíku k buňkám. Tyto negativní účinky bakterií často způsobí vývoj zhoubných nádorů v mléčných žlázách.
 • Upozorňujeme, že přítomnost v těle těchto dvou škodlivých bakterií, neznamená, že nutně dostat nemocný s rakovinou prsu. Nicméně riziko nádorů se stále zvyšuje.
 • Pokud některý z vašich rodinných příslušníků s rakovinou nebo vás - vášnivý kuřák, vaše šance na získání rakoviny prsu zvyšuje ještě více.
 • K potírání škodlivých bakterií, které způsobují rakovinu prsu pomocí probiotik

Většina lidí si neuvědomuje, že prs také obsahuje jedinečnou bakteriální flóru (například v trávicím traktu). Tento složitý a nesmírně důležité mikrobiom (v přírodě - sada flóry a fauny specifické pro konkrétní oblast a systém) je zásadní pro integritu vnitřního tkáně prsu. Tato vlastnost

tělo je skvělou zprávou pro lékaře a výzkumníky. Jedním z účinných způsobů, jak zabránit, a dokonce i v boji proti rakovině je posílit imunitní systém. K tomu, vědci je třeba vyvinout zvláštní druh antibiotika, který je schopen zničit škodlivé bakterie, které vedou ke vzniku zhoubných nádorů a výskyt rakoviny prsu.

To je důvod, proč jsme rádi, pokud jíst více probiotika .Vědci prokázali, že pravidelná konzumace probiotik pomáhá ničit patogeny.

Přidat do mé obvyklé snídani trochu jogurt s čerstvým ovocem.

 • Jedli denně 30 g černých čokolád.
 • Upozorňujeme, že výrobek je velmi užitečné a zelí salát s ním.
 • doporučujeme pravidelně konzumovat miso polévku, protože to nejen velmi užitečné, ale neuvěřitelně chutné!
 • Pijte více přírodní nápoj s čajovým houby.
 • dodržovat zásady výživy, nezapomeňte si umýt ruce před jídlem a důkladně umýt ovoce a zeleninu před konzumací.


12 Nejlepších výrobků odblokovat tepen

12 Nejlepších výrobků odblokovat tepen

Fyzické nástroje Každý ví, že výraz: „My - to, co jíme“ To platí zejména v případě, že jeden způsob, jak odblokovat tepny. Lidé, kteří jedí dobře, trpí patřičné důsledky (obezita, cholesterol, vysoký krevní tlak, atd.) V těchto poruch ucpání tepen, které mohou vážně ohrozit zdraví. V tomto článku chceme mluvit o produkty, které nejlépe pomohou odblokovat tepen a brání problémy se srdcem.

(Lidových opravné)

Jak rychle léčit zánět žaludku domů

Jak rychle léčit zánět žaludku domů

Přírodní prostředky v jednoduchých případech, můžete se pokusit léčit zánět žaludku domů, avšak v případě, že problém přetrvává, určitě konzultovat s lékařem. Gastritida je velmi nepříjemné onemocnění. Z důvodu rychlého tempa života a nedostatečné schopnosti jíst správně, stále více lidí trpí. Bolest a pocit pálení, který se vyskytuje v horní části žaludku, výrazně narušuje kvalitu lidského života.

(Lidových opravné)